Jak se pochlubit s Ježíškem a přitom nepůsobit povýšeně?

Anonymní
4.1.20 11:47

Jak se pochlubit a přitom nepůsobit povýšeně?

Jak v práci odpovědět na dotaz co jsi dostala od „Ježíška“ a přitom se necítit trapně? Dostala jsem nádherné dárky, ale absolutně mimo cenovou relaci ostatních kolegyň. Samozřejmě bych se také ráda pochlubila, jako ostatní, ale je mi to vůči nim trapné.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
4.1.20 11:54

Tak já řeknu, že jsem dostala kabelku, boty, šaty… a značku pak už neříkám…

• Nahlásit
  • Citovat
Waterfall
4.1.20 11:54

A ony nedostaly drahe darky kvuli financni situaci?
Ja jen, ze ostatnim drahe dary preji, ale s rodinou si davame drobnosti, prave proto ze jsem si sama pred vanoci koupila nespresso, nove police asi za 12tis, novou pracovni designovou zidli, novy notas a dalsi voloviny do kuchyne…

Takze ja jsem pobavena, kdyz jsem pod stromeckem nasla ponozky, odmerky, gumicku do vlasu, olivovy olej. Popravde me nejvice potesila svagrova velmi zajimavym cajem :)

Nemam duvod ostatnim zavidet luxusni dary. Ony ano?

Pokud se citis trapne, vymysli si bud neurcitou odpoved - jezisek splnil ma prani na jednicku. Nebo trosku zalzi, parfem a satek snad nikdo zavidet nebude ;)

• Nahlásit
  • Citovat
7696
4.1.20 11:55

Nás je v práci hodně ženských a ani jedna jsme se neptaly, co ta která dostala k Vánocům. Jen jsme se zeptaly ze slušnosti, jaké byly svátky a hotovo. Kolegyně si všimla, že mám nový náramek, tak mi ho pochválila a šlus. Řekla bych svátky v pohodě, odpočinula jsem si, bylo to fajn, nazdar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4663
4.1.20 11:58

Tak to přibliž, my ti to závidět nebudem a třeba poradíme, když budeme vědět konkrétní věc. Jako pokud jsi dostala auto, tak to asi moc neokecáš, ale jinak prostě řekni obecně, co to bylo, nemusí z toho být hned jasná cenová relace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.1.20 12:09
@Elenloth píše:
Tak to přibliž, my ti to závidět nebudem a třeba poradíme, když budeme vědět konkrétní věc. Jako pokud jsi dostala auto, tak to asi moc neokecáš, ale jinak prostě řekni obecně, co to bylo, nemusí z toho být hned jasná cenová relace.

Auto jsem dostala před Vánocemi.
Robotický vysavač a briliantové náušnice. Je fakt, že u těch náušnic to pozná jen jedna o co jde, ale nenechá si to pro sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
5042
4.1.20 12:09
@Elenloth píše:
:palec: souhlas, to jsem chtela napsat.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5042
4.1.20 12:10
@Anonymní píše:
Robotický vysavač a briliantové náušnice. Je fakt, že u těch náušnic to pozná jen jedna o co jde, ale nenechá si to pro sebe.

No a co? Tak nenecha…proste reknes roboticky vysavac a nausnice a je ne? ;) Co je na tom vychloubacnyho? A co ai pak reknou, jejich vec. Kdo chce pomlouvat, vzdy si neco najde, klid ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.1.20 12:11

Proc si myslis, ze bys mela pusobit povysene, protoze jsou tvoje darky „absolutně mimo cenovou relaci ostatních kolegyň“? Ne kazdy prepocitava darky na prachy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2577
4.1.20 12:12
@Anonymní píše:
Jak v práci odpovědět na dotaz co jsi dostala od „Ježíška“ a přitom se necítit trapně? Dostala jsem nádherné dárky, ale absolutně mimo cenovou relaci ostatních kolegyň. Samozřejmě bych se také ráda pochlubila, jako ostatní, ale je mi to vůči nim trapné.

Staci, kdyz po popsani vsech darku reknete. Ze vas mrzi, ze si to pritel(nebo rodina atd) musel vzit na splatky/ na pujcku. Tim se urcite posunete na same dno spolecenskeho zebricku. Niz bude jen Katka vedle z kanclu, ktera uz je davno v insolvenci a exekutor jim prodal barak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7696
4.1.20 12:15
@Cenarius píše:
Staci, kdyz po popsani vsech darku reknete. Ze vas mrzi, ze si to pritel(nebo rodina atd) musel vzit na splatky/ na pujcku. Tim se urcite posunete na same dno spolecenskeho zebricku. Niz bude jen Katka vedle z kanclu, ktera uz je davno v insolvenci a exekutor jim prodal barak.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4663
4.1.20 12:16

No moc nevím, kdo by od pohledu poznal brilianty. :nevim: Robotický vysavač a náušnice mi nepřipadají jako dárky, nad kterými by se mohl někdo pozastavovat. Asi neděláš ve fabrice nebo supermarketu. :think:
Doufám, že nejsi ten anonym, co si tu nedávno stěžoval, že je nechutně bohatá a nemůže si najít přátele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :zed:
Když se nad tím nebudeš pozastavovat ty, tak se nad tím nebudou pozastavovat ani ostatní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25773
4.1.20 12:16
@Anonymní píše:
Robotický vysavač a briliantové náušnice. Je fakt, že u těch náušnic to pozná jen jedna o co jde, ale nenechá si to pro sebe.

Diamamt od náhražek nepozná kolikrát bez ničeho ani klenotník. Takže podle mě trochu kecáš. :mrgreen:

Mám prsten s diamantem (zásnubní) a nepoznáš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1008
4.1.20 12:18

Ty se chceš prostě vytáhnout, jsi na penízky, a zároveň to tak jakože nemá vypadat. Roztomilé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16749
4.1.20 12:18
@Elenloth píše:
No moc nevím, kdo by od pohledu poznal brilianty. :nevim: Robotický vysavač a náušnice mi nepřipadají jako dárky, nad kterými by se mohl někdo pozastavovat. Asi neděláš ve fabrice nebo supermarketu. :think:
Doufám, že nejsi ten anonym, co si tu nedávno stěžoval, že je nechutně bohatá a nemůže si najít přátele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :zed:
Když se nad tím nebudeš pozastavovat ty, tak se nad tím nebudou pozastavovat ani ostatní.

Ta sefovala jenom chlapům, ne? Já bych to viděla na tu krasavici z fronty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama