Jak se počítá tlukot srdce?

Anonymní
26.6.15 19:42

Jak se počítá tlukot srdce?

Ahoj :) Mám takový trošku hloupý dotaz. Omlouvám se za anonymitu, ale cítím se trapně. Jsem v 16tt a používám angelsounds na poslouchání srdíčka miminka. Na internetu jsem si našla, že miminko má mít tep srdce od 120-140. Když jsem to počítala, tak ma na minutu vyšlo bud 70/140. Nevím zda se tu-tu počítá jako jedno nebo jako dvě. Tu-tu tu-tu tu-tu jsou tři nebo 6 tepů?
Díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1767
26.6.15 19:46

To jsou tři tepy ;) Prcek tam asi kouká na horor tak má mírně zvýšeno :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.6.15 19:52

Mockrát děkuju. Já mám právě obavy z toho, že je tlukot snížený :/ No jo no, internet. Kdyby nebyl, tak v nervu nejsem :D

• Nahlásit
  • Citovat
kerrankin
26.6.15 20:09

@ireeenka Tak vzhledem k tomu, že je „tu-tu“ jeden tep, tak to bylo naopak těch 70… Asi to byl zakladatelko tvůj tep.

• Citovat
  • Upravit
1767
26.6.15 20:17

@kerrankin
A jo, kruci, asi se bych se měla víc soustředit :D Tak to byl určo tvůj tep, jak říká kerrankin.
Ono se někdy musí hodně hledat, záleží, kde má prcek právě zádíčka, pokud u tvé páteře, tak se skoro nedá zachytit. Hodně si to zesil. Přijde mi i dost malinkej ještě, já poslouchala až o dost později, to už byl macek a záda jsem i nahmátla… Možná to ještě ani nenajdeš :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14314
26.6.15 20:58
@Anonymní píše:
Ahoj :) Mám takový trošku hloupý dotaz. Omlouvám se za anonymitu, ale cítím se trapně. Jsem v 16tt a používám angelsounds na poslouchání srdíčka miminka. Na internetu jsem si našla, že miminko má mít tep srdce od 120-140. Když jsem to počítala, tak ma na minutu vyšlo bud 70/140. Nevím zda se tu-tu počítá jako jedno nebo jako dvě. Tu-tu tu-tu tu-tu jsou tři nebo 6 tepů?
Díky moc.

jaky si tyden?
Pravdepodobne posluchas svoj tep-srdcova akcia plodu je rychla-pripomina to ako keby jel vlak..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.15 07:11

Mockrát děkuju. Myslela jsem si, že je to můj tep, ale Angelsound reklamuje, ž eje srdíčko slyšet už od 12tt. Jsme v týdnu 16. Ještě chvíli počkám :)

• Nahlásit
  • Citovat
14314
27.6.15 07:27
@Anonymní píše:
Mockrát děkuju. Myslela jsem si, že je to můj tep, ale Angelsound reklamuje, ž eje srdíčko slyšet už od 12tt. Jsme v týdnu 16. Ještě chvíli počkám :)

hladaj skorej v podbrisku, zalezi aku mas konstituciu tela, kolko tuku atd..ale hladaj a najdes, v 16TT to uz je krasne slyset-pocitaj s tym, ze plod tam ma dost miesta, takze meni polohy..:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.6.15 14:55

@miisenka Díky :) Jsem hubená, sem tam cítím bublinky. Dnes večer budu hledat :)

• Nahlásit
  • Citovat
28.6.15 08:21

Také jsem si pořídila angelsounds a začala kolem 16 tt poslouchat. Nejprve jsem slyšela pouze svůj tep ale myslela jsem si že je to mimi, pak jsem dle návodu začala angel natáčet na bok a krouživě s ním jezdit a jaké bylo překvapení že to co jsem celou dobu slyšela jsem byla já, až najdeš jeho srdíčko tak poznáš že je to mimi, má mnohem rychlejší „bouchání“než my :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.6.15 09:17

Tak jsem to našla! JE to krásný :) Mooc děkuju za rady.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama