Jak se poprat s tim ze ex bude mit jinou na suk

Anonymní
6.2.20 23:45

Jak se poprat s tim ze ex bude mit jinou na suk

Ahoj pred 4 mesici se se mnou rozesel pritel. Uprimne neprenesla jsem se pres to jeste furt ale asi to chce cas..i kdyz porad doufam ze prijde zpatky. Nekomunikujeme spolu moc, temer vubec a kdyz jo tak pres socialni sit jako kamaradi. Ja vim ze mu nemuzu psat tak se snazim hledat novou praci (z te stare jsem odesla, delal tam i on) snazim se hubnout mit zajmy ale stejne porad ho stalkuju :nevim:

A ted k veci, nevim jak snesu to ze bude spat s jinou. Vim ze nehleda nic vazne, chce byt sam, ale ma ty app seznamky a hleda tam sex. Od rozchodu zadnou nemel ale stezoval si kamaratovi ze zadna mu neni dost dobra vyzorem atd..a jak chce mladou ale zkusenou… a denne tam kouka :roll: a me je spatne od zaludku jen z toho ze jednou da na FB jak je v baru, nebo mi FB lokace ukaze ze pres noc neni v miste bydliste a budu vedet ze si ten suk nasel.. Ja vim ze je to pro nej prirozeny, ale fyzicky me boli jen pomysleni na to. Kdyby me nechal a zil sam bez sexu bylo mi mi dobre hehe.

Jak se s tim smirit se ptam? Ze ho jina bude vzrusovat vic nez ja a bude ji delat to co delal me a ja to brala jako lasku :,( ani toho nebude litovat atd. Nepiste at smazu jeho FB to neudelam, ale jak se s tim poprat az ta situace nastane? PROSIIIIIM jak?? Nektera byla v me situaci?

Nebo bude lepsi at si s jinima nezavazne uzije a pak mu mozna drive dojde co jsme mely my dva mezisebou? Nebo se pak definitivne odmiluje?:nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11876
6.2.20 23:53

Sama moc dobře víš co máš udělat - smazat, zablokovat, nekomunikovat, přestat fantazírovat že se k tobě vrátí.

Obrečet konec, vyztekat se na něj a jít dál

Skončili jste, nechcete tě, nevrátí se. Ano bolí to, ale opravdu se nechceš na zbytek života zavřít do fantazií o tom, že on byl ten pravej a jednou to pozná - aby si nemusela současnou bolest riskovat znovu s někým jiným.

Pokud toho opravdu nejsi schopna, tak po 4 měsících vyšilování a neschopnosti akceptovat realitu se možná hodí zajít párkrát si o tom popovídat k s psychologem a udělat si v sobě trošku pořádek a přestat si ubližovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13252
6.2.20 23:53

Pokud nechceš upustit od toho sebemrskačství, tak je každá rada marná. Chápu, že rozchod bolí, že někdy trvá to rozdýchat, ale jediná rozumná věc je opravdu utnout kontakt a nehrát si na hlídacího psa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4483
6.2.20 23:56

Z toho, co píšeš, se mi nelíbí, ani ho nepotřebuji znát. Takže bych řekla, že je docela dobře, že je pryč. Asi jsi mu nestačila výzorem, stejně jako spousta jiných. Bude to mít chlapec těžký. Je možný, že až ho rozbolí ruce, tak tě ze zoufalství jednorázově vyhledá, protože budeš rozhodně lacinější než placená.
Měla bys znát svou cenu.
Ve tvé situaci jsem nebyla. Nicméně ze současného chování bys měla cítit, že on asi vztah nechce, chce jen nezávazný sex a pak se uvidí.
To můžeš mít i ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 00:07

Hele na rovinu, on o tebe nestoji i kdyz zhubnes na kostru. Ty si nechces pripustit ze Te odmitl ( a dokonce jen proto ze mu s Tebou nebylo dobre, nikoliv kvuli jine- mezi radky).
Tak to Prijmi!
Dej si inzerat na nejakou seznamku a najdi si nejakyho nabijece at Te vymrska tyhle nezdravy myslenky z hlavy i z tela. Oslov kamosky ze jsi volna at Ti nekoho dohodej. No seznam se a nebud sama. Nebo se proste jen bav, chod na meditace, vystavy, vychutnavej svobodu, delej to co jsi driv nedelala ( je zima je to na trochu prdlacku). Cestuj, poznavej, Uvedom si ze minulost Byla ale Ty zijes Pritomnosti :). No hlavne si rekni - " pro jedno kviti slunce nesviti! :)
Takovyhle sebemrskvacstvi je na exkrement. V tom se neutapej, pouze stracis cas a energii!
Tak drzim Palce!
Tom :cert:
(edit: slepovany Vazne nedzi, vyzkouseno osobne 2×…)

Příspěvek upraven 07.02.20 v 00:13

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 00:09
@Anonymní píše:
Ahoj pred 4 mesici se se mnou rozesel pritel. Uprimne neprenesla jsem se pres to jeste furt ale asi to chce cas..i kdyz porad doufam ze prijde zpatky. Nekomunikujeme spolu moc, temer vubec a kdyz jo tak pres socialni sit jako kamaradi. Ja vim ze mu nemuzu psat tak se snazim hledat novou praci (z te stare jsem odesla, delal tam i on) snazim se hubnout mit zajmy ale stejne porad ho stalkuju :nevim:

A ted k veci, nevim jak snesu to ze bude spat s jinou. Vim ze nehleda nic vazne, chce byt sam, ale ma ty app seznamky a hleda tam sex. Od rozchodu zadnou nemel ale stezoval si kamaratovi ze zadna mu neni dost dobra vyzorem atd..a jak chce mladou ale zkusenou… a denne tam kouka :roll: a me je spatne od zaludku jen z toho ze jednou da na FB jak je v baru, nebo mi FB lokace ukaze ze pres noc neni v miste bydliste a budu vedet ze si ten suk nasel.. Ja vim ze je to pro nej prirozeny, ale fyzicky me boli jen pomysleni na to. Kdyby me nechal a zil sam bez sexu bylo mi mi dobre hehe.

Jak se s tim smirit se ptam? Ze ho jina bude vzrusovat vic nez ja a bude ji delat to co delal me a ja to brala jako lasku :,( ani toho nebude litovat atd. Nepiste at smazu jeho FB to neudelam, ale jak se s tim poprat az ta situace nastane? PROSIIIIIM jak?? Nektera byla v me situaci?

Nebo bude lepsi at si s jinima nezavazne uzije a pak mu mozna drive dojde co jsme mely my dva mezisebou? Nebo se pak definitivne odmiluje?:nevim:

Až to přijde, bude tě to bolet, ALE časem se z toho dostaneš. Píšeš, že máš novou práci. Najdi si koníčky, zábavu. Jestli sedíš doma a mapuješ každý jeho krok, tak se utrápíš. Musíš žít sama za sebe, aspoň se o to pokusit. Z kraje to půjde jen horko těžko, ale časem to bude lepší. On čas opravdu hojí rány, jen mu musíš jít trošku na ruku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9050
7.2.20 01:12

Mně trvalo rok, než mě to přešlo, potom, co mě milenec odkopnul a našel si jinou..ale přešlo to a teď spíš nechápu, co jsem na něm měla.. :think: :)
Až potkáš jinýho, na tohle zbytečné pitvání zapomeneš…říkej si, že je to jen chlap :nevim: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 02:05
@Sonarka píše:
Mně trvalo rok, než mě to přešlo, potom, co mě milenec odkopnul a našel si jinou..ale přešlo to a teď spíš nechápu, co jsem na něm měla.. :think: :)
Až potkáš jinýho, na tohle zbytečné pitvání zapomeneš…říkej si, že je to jen chlap :nevim: :kytka:

Vnimam to takto - se presne vychovavaj ty erexcni neschopnosti uz u maminek kdyz to vychovavate ve smyslu ze je to jen chlap. A rikate decku, budoucimu chlapovi to hezky fixujete v rodince. Neco ve smyslu podzvirece druh. No a pak si tu knucite ze chlapi nejsou chlapi :D hahahaha

Tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9050
7.2.20 02:20
@Usmevavy píše:
Vnimam to takto - se presne vychovavaj ty erexcni neschopnosti uz u maminek kdyz to vychovavate ve smyslu ze je to jen chlap. A rikate decku, budoucimu chlapovi to hezky fixujete v rodince. Neco ve smyslu podzvirece druh. No a pak si tu knucite ze chlapi nejsou chlapi :D hahahahaTom

8o :think: :lol: pardon jestli jsem se tě nějak dotkla..chtěla jsem jen zakladatelce říct, že není dobré lpět na někom, kdo jí nechce..chlapů je opravdu habaděj :nevim: A ten pravý na ni někde čeká ;) A nemyslím si, že jste podzvířecí druh :kytka: :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 03:09

Krasna odpoved! wow! :),dekuji,

Nikoliv, me osobne jsi se nedotkla! (presneji, dotkla jsi se me NEprimo :p) )
Jinaksamozrejme mas pravdu ze chlapu je habakuk. I Zenskych jsou Kvanta :) :kytka:
Doporucuji pouze nesedet doma! Jo a taky si nestavet vzdusny zamecky :)

Tom

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 06:29

Ahoj,
chapu, ze te to bude bolet, pokud stale stojis o jeho pozornost. Ale zabyvas se tim, co bylo, minulosti. Tu uz znovu neprozijes. Zacni se venovat timu co je, a co chces, aby bylo. Jak ex nalozi se svym zivotem je jeho vec. Na Tobe je, jak nalozis se svym. A urcite nechces byt za tu, ktera skuci nekde v koute a je ta na veky ublizena a nezajimava…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2309
7.2.20 08:51

Zablokuj si ho na FB.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4077
7.2.20 09:33

Už jen název tvé diskuze o tobě vypovídá dost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.20 10:19

Sím tě, jednou se tomuhle blbnutí zasměješ… :-) tak holt stalkuj a ještě se nějakej ten pátek tím týrej… všechno chce svůj čas… a někdo potřebuje ho víc, někdo mín, neodsuzuji tě, u prvního ex, když mi bylo 20 let, jsem to dělala také :)))) a když si někho na šuk našel, tak jsem chodíla i za okno šmírovat (byl v přízemí) a do schránky jsem mu v záchvatu emocí dala psí hovínko :-))))) no jo… a pak mi to časem tak nějak samo došlo… tak hodně zdaru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.2.20 10:50

Ahoj. Zažívám to stejné. Přítelkyně se semnou rozešla po 9 letech. A nedokážu na tohle přestat myslet, jak bude spát s někým jiným nebo flirtovat a když na to jen pomyslim, tak je mi špatně od žaludku. To že ji najednou bude někdo vzrušovat víc než já, že mi dá to co bylo léta moje a bude pro něj dělat všechno… Nikdy jsme si neublížili, žádný podvádění nic. O to je to horší. Je to 4 měsíce a furt trpím. Kdyby jsi si chtěla o tom promluvit, tak dej vědět. Jsme na tom stejně, každej říká nemysli na to, spal mosty, čas to zahoji. Ale každej je chytrrj kdo to nezaziva a nedostal kopačky.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama