Jak se porovnává vhodná dárkyně

3
16.1.19 19:55

Jak se porovnává vhodná dárkyne

Byla jsem zarazena do programu a nyni cekam na vhodnou darkyni. Zarazilo mne ze nikdo nechce vyplnit zadny dotaznik aby se bral ohled na vzhled a vlastnosti darkyne. Četla jsem ze by se to melo delat? Máte prosim nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

2179
16.1.19 19:59

ano, měla bys dostat dotazník, kde se kromě jiného píše tvoje a partnerova skupina. bez toho nemohou hledat vhodnou darkyni. V jaké CARu jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
16.1.19 20:00

krevní skupina samozřejmě :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.1.19 20:07

Jsem v Natalartu v Plzni a dnes mi doktor rekl ze zacnou hledat darkyni a ptala jsem se jestli nemam vyplnit nejake dotazniky a rekl mi ze ne.Bylo mi to divne krevni skupiny urcite maji uz se snazime s lekaři dva roky.Ale jde mi i o podobnost a to se mnou nikdo neresil. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4920
16.1.19 20:08

Pochybuji, že Ti dají vybrat vzhled a vlastnosti dárkyně…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3
16.1.19 20:10

Právě že jsem cetla ze na to koukaji.Přece jako modrooka blondyna nemuzu mit tmavovlasou a tmavokou darkyni.I pri adopci se sleduje podobnost adoptivnich rodicu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
16.1.19 20:10

ale my všechny ty podrobnosti vyplňovali.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13679
16.1.19 20:11
@vertunka píše:
Pochybuji, že Ti dají vybrat vzhled a vlastnosti dárkyně…

Vybrat jí nedají, ale hledá se vzhledově podobná žena.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2179
16.1.19 20:15

Tak samozřejmě ti neukážou jejich fotky :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1733
16.1.19 20:20
@Janli píše:
Vybrat jí nedají, ale hledá se vzhledově podobná žena.

Presne tak + ta krevni skupina. Nam navic dovolili zvlastni pozadavek u darce (meli jsme darce i darkyni) a to aby nemel silnou dioptrickou vadu, protoze ja mam pomerne hodne dioptrii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.1.19 20:25

Samozřejmě vybrat si můžeš. Nejen etnikum, ale i vzdělání, vzhled, barvu očí, vlasů, BMI, koníčky, krevní skupinu, to, jestli už sama má děti, nebo jestli darovala a s jakým výsledkem..... Čím víc kritérií budeš mít, tím delší dobu hledání trvá (logicky) :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama