Jak se postarat o 3denní štěně? Jak ho zabavit? Jak krmit?

58
17.3.17 21:28

Jak se potarat o 3 deny stene ? Jak ho zahrat ? Jak krmit?

Fena mi zalehla stenata a posledny nechce any krmit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2594
17.3.17 21:32

Ty jo doufám, že jsi cizinka…

Pokud myslíš štěně 3 dny staré tak koupit mlíko, po jídle masírovat skrz vyprázdnění, zahřívat buď v dece, případně nahřívací polštářek, krmit co 2-3 hodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong
17.3.17 21:33

Nějak jsem nepochopila :think: nicméně určitě hledat kojnou fenu, přes známé, facebook, oraganizace pomáhající psům, obrátit se kde to jen jde a kontaktovat veterináře ať je tak laskavý a přijede se na štěně podívat, rozhodně s ním teda nikam nejezdit.

• Citovat
  • Upravit
69
17.3.17 21:34

Ahoj, my zahrivali kote malou pet lahvi naplnenou teplou vodou, poradil nam to veterinar. Ale musis opravdu udrzovat teplotu. S jidlem neporadim, asi co nejdrive rano zavolat na veterinu.. Drzim palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
17.3.17 21:34

Fena my nepřijímá stene z 8 my zbylo jedno a nevim jak se o nej postarat hlavne jak ho zahrat jsem zoufala stenata nebyla planovany nikdy sem psy nemela fenu jsem nasla jako stene a kdyz jsem zjistila ze je tehotna nemohla jsem je zabít dekuju za kazdou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
17.3.17 21:36

@AlenaPi dekuju mockrat za radu krmeni jsem uz vyresila v lekarne pro zvirata suseny miko primo pro stenata a za tu laheb jeste jedno dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
17.3.17 21:39

@Nowuka2 uz nakou dobu ziju v zahranici vim cestina je katastrofa za to se omlouvam a dekuju za rady zatim zahrejvam tou lahvy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2594
17.3.17 21:41
@kelise píše:
@Nowuka2 uz nakou dobu ziju v zahranici vim cestina je katastrofa za to se omlouvam a dekuju za rady zatim zahrejvam tou lahvy

Neni zac. Jo a to krmeni a masirovani musis fakt poctive, i v noci… zadnej med to neni :? Drzim palce at to zvladne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Bong

Každopádně na toho veterináře určitě nezapomeń, takhle malý by měl rozhodně vidět ( navíc v téhle situaci). a fena teda štěně úplně ignoruje?

• Citovat
  • Upravit
20820

@kelise A o jak velké štěne se jedná, nemyslím věk, ale myslím fyzicky? Normálně kup kojeneckou lahem, ideální s menší savičkou, pokud je to menší pes a UM mlíko. U mlíka je přepočet na kg. Sice to není člověk, ale pes, ale myslím si, že se tím můžeš klidně řídit - save, jako savec. Nutné je to masírování bříška kvůli vyprazdňování, jak už tu někdo psal, bez toho štěně umře s nafouklým bříškem. Normálně jemně dvěma prsty kruž po bříšku po jídle, zadeček kdyžtak otírej trošku navlhčenou vatou. Jinak aby mu nebyla zima, tak do krabice nějakou třeba flísovou mikinu, deku nebo svetr, prostě něco měkkého a příjemného, ale hlavně něco staršího, co se dá vyprat a nebude ti to líto vyhodit. Zřejmě si pelíšek znečistí. Ale zároveň zkoušej hledat někoho, kdo má momentálně kojící fenu, protože vypiplat štěně takhle od narození bude neskutečný záhul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
456
17.3.17 21:54

Kamarádka našla kdysi v mrazech u popelnic koťátko, jediné tam v krabici přežilo a vyškrábalo se ven. A vzala si 3 týdny v práci dovolenou (říkala spíš „mateřskou“), aby ho zvládla co 2 hodiny krmit, masírovat bříško, mazlit (zahřívala dekou a na vlastním těle. Dnes je to velký starý kocour :-) Držím palce, ať se ti podaří štěňátko vypiplat. Nejlepší opravdu bude sehnat kojící fenu, která by ho přijala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8821
17.3.17 21:58

Holky, a jim se masirujou briska? Ja myslela ze zadky :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
17.3.17 23:07

Mockrat vsem dekuju za radu stene je malinky na dlaň takze krmim strikackou z nahubkem a flaska moc nezahriva rychle chladne tak ji zahrivam na hrudi doufam že to zvladne fena ji odmita uplne nechapu proc kdyz porodila starala se behen dvou dnu se to otocilo zitra zajdu k veterinari uvydime jak to ten spunt zvladne :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1895
18.3.17 06:48
@kelise píše:
Mockrat vsem dekuju za radu stene je malinky na dlaň takze krmim strikackou z nahubkem a flaska moc nezahriva rychle chladne tak ji zahrivam na hrudi doufam že to zvladne fena ji odmita uplne nechapu proc kdyz porodila starala se behen dvou dnu se to otocilo zitra zajdu k veterinari uvydime jak to ten spunt zvladne :-D

Nevím, jaké je u Vás počasí v této době, ale to štěně bych nikam ven netahala… Bude mu zima ještě rychleji a rychleji.. Je třeba zavolat na veterinu a prostě pprosit veterináře a objasnit celou situaci.. Připravte se n ato, že to bude „něco“ stát.. Hodně štěstí přeji.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
18.3.17 07:31

Termofór, jestli se to dá u tebe koupit, na to froté ručník, položit štěndo. Nikam nevozit, zavolat vetovi a on už poradí, nebo tě objedná, ať nesedíš v čekárně hodinu. Můj by to udělal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama