Jak se povolují pásy u sedačky Maxi cosi tobi?

48
16.6.15 13:48

jak se povolují pásy u sedačky maxi cosi tobi?

Ahoj holky, prosím o radu jak se povoují pásy u sedačky maxi cosi tobi, děkuji za zprávu, já ji už celou rozebrala a zádrhel je u nožiček, tak to prostě drží a nejte to povolit. Děkuji za rychlé rady, spěchááááá! :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Maxi-Cosi Tobi?

Přidejte zkušenost s Maxi-Cosi Tobi
Napsat příspěvek

Reakce:

5730
16.6.15 13:50

U nožiček se nepovolují, pouze u ramínek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2626
16.6.15 13:53

Preska co je mezi nozickama se musí dat do polohy od dítěte a pak jdou pásy u ramen po vytáhnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
16.6.15 14:07

@vladěn @malinika děkuji za rady, ale to mi právě nejde, už jsem to i rozšroubovala a když na to koukám dovnitř je tam takový jako rýhovitý váleček, nejde mi to úplně rozebrat, ale myslím, že je zádrhel tam, jiným způsobem to povolit nejde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5730
16.6.15 14:22

@Caroda Nemůže tam být něco zaseklého? Nějaká křupka nebo tak něco? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
16.6.15 17:26

@malinika celé jsem to rozebrala, je tam problém v takovém jazyku, nebo co to je - viz foto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13052
16.6.15 19:20

Hele, ale ono se to u nožiček fakt nepovoluje. jen u ramínek, u nožiček je to napevno… s rozděláním jsi odvážná. já bych se bála, že to už nedám dohromady. schválně jsem se šla podívat na tu naši, zrovna ji mám připravenou na nafocení a k prodeji. A nemyslíš u nožiček ten konec pásku, za který se tahá, aby se pás utáhnul? ty pevná část je vlastně u zadečku, když to vezmeme doslova. abychom se bavili o stejném konci pásu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.6.15 19:43

Ten pás má právě v tomu kusu mezi nožkama takovou pojistku. Když nejdou pásy povolit, musí se ten zámek naklonit jakoby pryč od dítěte a zpět. Když to pořád nejde, tak ještě jednou. Nikdy jsem nepřišla na to kdy to jde a kdy ne, ale vždycky jsem to překlápěním tam a zpět nakonec uvolnila.
Jo a ten blbinec jsem taky jednou rozebrala kvůli praní pásů a už jsem to správně dohromady nedala ani ve spolupráci se třemi chlapy. Nakonec jsem musela koupit novou sedačku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
17.6.15 10:17

@PetiteFillette já se dívala na videa na yutube a s tou sponou mezi nohama můžu lomcovat jak chci a zkrátka to nejde, za pásy rvu jak blázen, ale u těch nožiček je to prostě zaseklé. Já tu sedačku rozebrala úúúplně celou, i boční plasty, všechno, abych se dopídila, že je to špatně zaseklé právě tady, dnes jsem jí smontovala zpět bez problému, mám fotogenickou paměť, takže pro mne nic těžkého, ale celé včerejší odpoledně padlo na sedačku :roll: a není zpravená :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48
17.6.15 10:20

@nozu :-) a za kolik jí prodáváš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu