Jak se pozná roztahovani dělohy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
25.11.21 10:26

Jak se pozná roztahovani dělohy

Ahoj maminky.. Nevíte jak se pozná roztahovani dělohy
Jsem 9+1 a už mě asi týden trápí… Tahnutí jen občas tam je bolest jak při ovulaci a nebo MS…
Ale spíš pořád mě tahá v podbřišku po obou stranách teď zrovna na pravo
Je to moje 2 těhotenství u prvního to neznám…
Na kontrolu jdu v úterý tak se zeptam
Ale teď mě zajímá vás názor…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2175
25.11.21 10:31

Já cítím dělohu v druhým těhotenství taky úplně jinak. V prvním těhotenství menstruační bolesti asi celý první trimestr. V druhém (až asi na tři dny menstruačních) taky jen samý tahání, píchání a dřívější tvrdnutí. :) :nevim: jak je to tam roztažený po tom prvním těhotenství, tak se to chová asi prostě všechno jinak. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4356
25.11.21 10:34

Asi tak, u prvniho to bylo jako ms, ale u druheho vylozene bolesti, pichani.., vse po stranach, nikdy krec uprostred bricha nebo tak. ty nejhorsi ustoupily koncem 8tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.11.21 10:35

@Kamkam děkuji za uklidnění já to tam právě cítím pořád tahání a tlaceni… Chvíli klid a za půl hodiny třeba znova 😃

• Citovat
  • Nahlásit
2175
25.11.21 10:41
@Anonymní píše:
@Kamkam děkuji za uklidnění já to tam právě cítím pořád tahání a tlaceni… Chvíli klid a za půl hodiny třeba znova 😃

Já mám teď tu dělohu a asi i vazy daleko citlivější třeba i na to, že potřebuju jen čůrat. Hned mě z toho bolí spodek. O té druhé potřebě ani nemluvím. A někdy je to citlivý i „jen tak“. Některý dny jsem z toho taky nesvá, ale pak to zase na některý dny přejde. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
531
25.11.21 11:23

Mám to samé a bohužel někdy i tahání a řezání v podbříšku. Prý je to po císaři normální. Více se mi natahuje. Hlavně když dlouho stojím nebo chodím. Ale jakmile si lehnu tak hned úleva a malej buší :-D Nelíbí se mu pracovat :-D Jsem 26+3tt :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat