Jak se poznaji poslicci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baru.v
Stálice 70 příspěvků 23.03.09 09:22
Jak se poznaji poslicci?

Holky, potrebuju poradit, jak se poznaji poslicci. Od vcerejska me strasne boli cely spodek, jakoby mi v nem picha, ale jen cas od casu. Zhorsi se to vzdycky, kdyz si stoupnu, chodim, nebo skacu na mici. Boli me cely podbrisek, picha me za stydkou kosti az dozadu ke konecniku a pokracuje to az do beder. A s kazdym tim „zachvatem“ mam jakoby nutkani na malou. Muzou to byt poslicci, co myslite?

Reakce:
JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 23.03.09 10:11

Ahoj, no těžko říct… :roll: Podle toho co píšeš, bych ale rozhodně vynechala nějaké hopsání na míči apod. 8O Taky záleží trochu i na tom, v jakém jsi týdnu. pokud by to trvalo dýl, skočila bych na kontrolu - nechci plašit, ale spolužačce se s podobnými příznaky začala v 38. týdnu odlučovat placenta :( Ale je to fakt individuální, může to být i nějakou změněnou polohou mimča. J.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 23.03.09 11:04

No ja nevim, me to doktor identifikoval jako tvrdnuti bricha, fakt zalezi v jakym jsi tydnu?

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 23.03.09 11:05

No ja nevim, me to doktor identifikoval jako tvrdnuti bricha, fakt zalezi v jakym jsi tydnu?

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 23.03.09 11:14

Poslíčci jsou takové, jakoby MS bolesti, hnusný, nepříjemný, co si vzpomínám, tak bez souvislosti s pohybem, možná naopak to bývalo lepší při chůzi. Jsou většinou v noci, pravidelné, nemůžeš spát, jsou hodně podobné už těm porodním, ale ustoupí po horké vaně (porodní naopak)…
Já bych spíš tipovala na to, že se mimi už posouvá dolů, začíná naléhat… Nejlíp Ti odpoví Dr. po prohlídce…

baru.v
Stálice 70 příspěvků 23.03.09 11:44

jsem v 36tt a podle toho, jak to popisujete, to asi fakt poslicci nebudou. Diky moc za tipy :-)

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.09 11:45
bez hopsani

Moje mila dula mi kladla na srdce ze tehotne nemaji na mici hopsat, ale jen se „vrtet“ nebo „kroutit“, tak opatrne na hopsani. Jinak radu nemam, jeste me to taky ceka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >