Reklama

Jak se poznaji poslicci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baru.v
Stálice 70 příspěvků 23.03.09 09:22
Jak se poznaji poslicci?

Holky, potrebuju poradit, jak se poznaji poslicci. Od vcerejska me strasne boli cely spodek, jakoby mi v nem picha, ale jen cas od casu. Zhorsi se to vzdycky, kdyz si stoupnu, chodim, nebo skacu na mici. Boli me cely podbrisek, picha me za stydkou kosti az dozadu ke konecniku a pokracuje to az do beder. A s kazdym tim „zachvatem“ mam jakoby nutkani na malou. Muzou to byt poslicci, co myslite?

Reklama

Reakce:

JVP
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 23.03.09 10:11

Ahoj, no těžko říct… :roll: Podle toho co píšeš, bych ale rozhodně vynechala nějaké hopsání na míči apod. 8O Taky záleží trochu i na tom, v jakém jsi týdnu. pokud by to trvalo dýl, skočila bych na kontrolu - nechci plašit, ale spolužačce se s podobnými příznaky začala v 38. týdnu odlučovat placenta :( Ale je to fakt individuální, může to být i nějakou změněnou polohou mimča. J.

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 23.03.09 11:04

No ja nevim, me to doktor identifikoval jako tvrdnuti bricha, fakt zalezi v jakym jsi tydnu?

Allisenka
Echt Kelišová 7876 příspěvků 23.03.09 11:05

No ja nevim, me to doktor identifikoval jako tvrdnuti bricha, fakt zalezi v jakym jsi tydnu?

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 23.03.09 11:14

Poslíčci jsou takové, jakoby MS bolesti, hnusný, nepříjemný, co si vzpomínám, tak bez souvislosti s pohybem, možná naopak to bývalo lepší při chůzi. Jsou většinou v noci, pravidelné, nemůžeš spát, jsou hodně podobné už těm porodním, ale ustoupí po horké vaně (porodní naopak)…
Já bych spíš tipovala na to, že se mimi už posouvá dolů, začíná naléhat… Nejlíp Ti odpoví Dr. po prohlídce…

baru.v
Stálice 70 příspěvků 23.03.09 11:44

jsem v 36tt a podle toho, jak to popisujete, to asi fakt poslicci nebudou. Diky moc za tipy :-)

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.09 11:45
bez hopsani

Moje mila dula mi kladla na srdce ze tehotne nemaji na mici hopsat, ale jen se „vrtet“ nebo „kroutit“, tak opatrne na hopsani. Jinak radu nemam, jeste me to taky ceka.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Nedvěd o Ronaldově Me Too: V Juventusu za ním stojíme, ale pereme se s tím

Cristiano Ronaldo se zabydluje v Itálii a zvyká si na dres Juventusu Turín.... číst dále >

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >