Jak se představit dětem v MŠ jako asistent pedagoga?

Anonymní
17.9.19 15:49

Jak se představit dětem v MŠ jako asistent pedagoga ?

Ahoj. Tenhle tyden jedu na zkoušku do jedne MŠ, kde možná budu pracovat. Je to zkouška s dětmi. Jak bych se jim měla představit? Neco jako: ahoj ja jsem ta a ta a dnes se na vas podivam, jak si hrajete a učíte s paní učitelkou.
Jsem introvert ( s dětmi a v to hle prostředí ne), takze jsem nervózní i z takovýhle lehké veci, jelikoz nové zaměstnání a celkove, však to znáte :lol: :P
Jen mě to zajima. Neni tu nejaka asistentka pedagoga v MŠ? Co by mi trochu poradila.
Budu rada, za každou radu. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16823
17.9.19 16:19

Tak asistent pedagoga se asi i zapojuje, jen nekouka, ne? Takze bych nerikala, ze se na ne jdes koukat, ale ze budes pani ucitelce pomahat. A vymyslela a pripravila bych si pomucky na nejake hry..moje deti vzdycky nejvic milovaly ucitelky, ktere se jim venovaly a hraly se s nimi… A nezapomen chvalit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17406
17.9.19 16:31

No hlavně neříkej že se na ně jdeš koukat :roll: copak jsou v zoo? řekla bych že jsem Kamila a těším se na to až s nimi strávím den a zahrála si nějakou seznamovací hru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
588
17.9.19 16:36

Pracuji v oboru a přesně ka2ka - rozhodně se na ně nejdeš koukat!!! 8o Šla bych na to od lesa: Ahoj, já jsem Jana a dnes s vámi strávím prima den… a zítra se uvidí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47224
17.9.19 17:18

Pracuji ve skole a mi tehdy predstavila tridni. Slo o druhe pololeti prvni tridy a nastoupila jsem za starsi uc., ktera sice ucila na druhem stupni, ale svolila, ze bude chvili asistovat, az dostala duchod, tak si nechala uceni pul uvazek a asistenci pustila po pul roce.
Tridni jim tehdy sdelila, ze jsme nova pani asistentka, ze mam tri deti, ktere urcite znaji od videni, ze bydlim pres cestu od skoly, ze studuji na uc., ze budu s nimi kazdy den 4 hodiny ve tride atd. Decka spokojene, kdo potreboval vice informaci, tak se pozdeji sam zeptal.
Byla jsem jeden den dve seznamovaci hodiny ve tride, ze jsem mela sedet a pozorovat. Ale nedalo mi to a hned jsem se zapojila do chodu. Oficialne jsem nastoupila druhy den.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47224
17.9.19 17:34

@mroe @ka2ka
I nase reditelka chtela, at si udelam prvni dve hodiny naslech, nez nastoupim.
Co slycham od jinych asist., tak je to naprosto bezny postup.
Jelikoz jsem ves prubojna :lol:, proto jsem se automaticky zapojila hned, prestoze jsem mela naslechovy den sedet a pozorovat. Nevydrzela jsem a nesedela.
Ted znama nastoupila do druziny. Je to jiny kraj, jina skola a mela naslech par hodin, nez nastoupila v te sve budouci druzine.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama