Jak se přemůžete k sexu, když nechcete

Anonymní
10.9.20 10:30

Jak snížit nenápadně frekvenci sexu, abych nemusela tak často

Prosím anonym, jinak smazat.

Delší dobu se musím přemáhat k intimnostem s manželem. Dělám to vlastně jen kvůli němu a udržení vztahu a rodiny a aby si nenašel milenku. Sama z toho nic nemám a klidně bych byla bez sexu. Je nám 45 let. Máte to někdo taky tak a změnilo se to někdy?

Mě to nikdy moc nebavilo, ale 2 x týdně se přemůžu. Dřív jsem to dělala spíš proto, že se to má a chlapi to potřebují, zkrátka jsem to brala prakticky. Teď mi to už někdy i obtěžuje, a mám chuť říct, ať dá aspoň týden pokoj. Myslíte, že když se pokusím frekvenci snížit, postupně, aby si hned nevšiml, že nepůjde pro sex jinam? Že bude stačit 1 x týdně, a pak třeba i méně, když na to půjdu nenápadně? Podařilo se tu některé takto snížit frekvenci, aniž by si chlap stěžoval?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1226
10.9.20 10:35

To je vtip, že? Jakože by jste měli sex 1× měsíčně, ať se nemusíš přemáhat? A co tak si promluvit s manželem a něco s tím dělat nebo mu aspoň říct, že na to nejsi, víš prd co se chlapům honí v hlavě, když je manželka odmítá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13022
10.9.20 10:37

2× týdně, to je teda hrůza, co si dovoluje. By mě zajímalo, jak tuhle frekvenci chceš ještě nenápadně snížit.

V čem by vadila milenka? :think: Tebe sex obtěžuje, jeho asi ne, tak win win, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2365
10.9.20 10:38

2 x týdně je rozhodně sebeobětování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:38

Prosím anonym…
U nás se to podařilo snížit na cca 1× za deset dní. Nejdřív partner trochu brblal, spíš měl strach že já někoho mám. Promluvili jsme si a já mu řekla, že to prostě nepotřebuju. Jdu raději spát než sexovat. Dvakrát týdně to bych nedala :D Kdysi dávno jsme spolu spali téměř denně, po porodu dítěte se moje libido ohromně snížilo. Jsme spolu 14 let a je nám okolo 37. Nemyslím že by manžel šel pro sex jinam. Dokonce sám řekl že když se to tak snížilo, vlastně si zvykl a vyhovuje mu to též.

• Citovat
  • Nahlásit
15081
10.9.20 10:39

Vyjádřím se k původnímu názvu. Jak se přemůžu? Nijak, udělám to, protože mi přináší radost udělat druhého spokojeným.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18993
10.9.20 10:39

No tak si o tom promluvte ne? Mojeho chlapa by to taky nebavilo, kdyby videl, ze se do toho nutim. Chce to nejaky kompromis, nebo mu dovol tu milenku, kdyz ty sex nepotrebujes vubec, tak at se uspokojí jinde no, v ostatních aspektech vztahu muzete fungovat dal normálně. Nebo si zajdete do poradny, nebo mu rekni co ma delat, abys mela chut… Fakt lidi ve vztahu neumi probrat ani takove zakladni veci a musi vymyslet na emimnu jak se tomu nenapadne vyhnout?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:40
@Flyingfrog píše:
2× týdně, to je teda hrůza, co si dovoluje. By mě zajímalo, jak tuhle frekvenci chceš ještě nenápadně snížit.V čem by vadila milenka? :think: Tebe sex obtěžuje, jeho asi ne, tak win win, ne?

Třeba zatím na 1×týdně. To snad by mohlo v našem věku už stačit, ne? Já na to fakt nemám náladu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:42
@Anonymní píše:
Prosím anonym…
U nás se to podařilo snížit na cca 1× za deset dní. Nejdřív partner trochu brblal, spíš měl strach že já někoho mám. Promluvili jsme si a já mu řekla, že to prostě nepotřebuju. Jdu raději spát než sexovat. Dvakrát týdně to bych nedala :D Kdysi dávno jsme spolu spali téměř denně, po porodu dítěte se moje libido ohromně snížilo. Jsme spolu 14 let a je nám okolo 37. Nemyslím že by manžel šel pro sex jinam. Dokonce sám řekl že když se to tak snížilo, vlastně si zvykl a vyhovuje mu to též.

To jsem ráda, že se vám to povedlo. Já se zatím bála jednat. Dodalas mi odvahy. A jsem ráda, že i ten muž se přizpůsobil a je spokojen. Tak snad je šance i u nás.

• Citovat
  • Nahlásit
2365
10.9.20 10:43

A ty si myslíš, že si nevšimne, že se mu sexuální život zredukuje na polovinu? Jinak teda mně se cca v menší části případů do sexu nechce, ale neřekla bych tomu, že do toho nakonec jdu, „přemáhání“. Ale v těchhle případech se to snažím „urychlit“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6030
10.9.20 10:43

:think: ja mam pocit, ze jde o trolla, ze clanek je zamerne napsanej tak, aby vyvolal kopec nesouhlasnych reakci. :) A druhej muj pocit je, ze jedna proslula pani Trollingova se inspirovala k napsani tohoto clanku svoji vlastni antipatii k jine uzivatelce, co opakovane manifestovala v diskuzich. Ale muzu se samozrejme mylit. :)

Příspěvek upraven 10.09.20 v 10:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24230
10.9.20 10:45
@Anonymní píše:

Delší dobu se musím přemáhat k intimnostem s manželem. Dělám to vlastně jen kvůli němu a udržení vztahu a rodiny a aby si nenašel milenku. Sama z toho nic nemám a klidně bych byla bez sexu. Je nám 45 let. Máte to někdo taky tak a změnilo se to někdy?

Mě to nikdy moc nebavilo, ale 2 x týdně se přemůžu. Dřív jsem to dělala spíš proto, že se to má a chlapi to potřebují, zkrátka jsem to brala prakticky. Teď mi to už někdy i obtěžuje, a mám chuť říct, ať dá aspoň týden pokoj. Myslíte, že když se pokusím frekvenci snížit, postupně, aby si hned nevšiml, že nepůjde pro sex jinam? Že bude stačit 1 x týdně, a pak třeba i méně, když na to půjdu nenápadně? Podařilo se tu některé takto snížit frekvenci, aniž by si chlap stěžoval?

Podařilo se. Na 1 x ročně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13022
10.9.20 10:45
@Anonymní píše:
Třeba zatím na 1×týdně. To snad by mohlo v našem věku už stačit, ne? Já na to fakt nemám náladu.

Tak si promluvte.
A znám chlapy přes 45, co jim fakt sex 2× týdně nestačí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51972
10.9.20 10:46
@Anonymní píše:

a tak to máš od začátku? Manžel by chtěl jak často? Tohle je prostě špatně, Ty se přemáháš a stejně frekvence nic moc :? To musíš vědět ty jak často chce manžel ;) x týdně to by bylo sakra málo :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.9.20 10:46
@Anonymní píše:

Rozumím ti, mám to podobně, tady jsou všehny chytré jak rádio, ale když to tak nemají, nemůžou to pochopit, komentovat to musí, aniž by meli radu. U nás je frekvence 2-3,týdně, na mě je to moc, pro manžela málo, je to kompromis, snižovat jsem zkoušela, ale bylo z toho akorát zle. Pochopila jsem, že jestli chci žít v pohodě, musím to zvládnout, člověk dělá v životě hodně věcí, které nemá rád, ale udělat se musí, tak to beru já. Dlouho jsem si myslela, ze jsem špatný člověk, když nemám ráda sex, ale ne nejsem, každý člověk je originál a nemusí se kvůli tomu cítit špatně, a z útoku místních nymfomanek si nic nedělej.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama