Jak se prodává Inglesina Zippy

40
21.8.07 23:21

Jak se prodává Inglesina Zippy

Milé maminky, prosím Vás o radu. Zvažuji na příští jaro-léto-podzim koupi kočárku Inglesina Zippy. Koukala jsem po bazarech (kamenných i internetových) a tam jich moc není. Tak uvažuji, že koupím nový a pak ho prodám (hned po tom 3/4 roce).

1. Máte, prosím, některá zkušenosti s prodejem tohoto kočárku? Měly jste s prodejem problém a nebo šel „na dračku“? Příp. prosím i o tip, jak jste ho prodávaly (zatím jsem prodávala jen jeden kočár, na eMimi, a to šlo kupodivu ráz na ráz..) :?
    Moc děkuji za pomoc,
    foxík
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Inglesina Zippy?

Přidejte zkušenost s Inglesina Zippy
Napsat příspěvek

Reakce:

530
22.8.07 08:05

Já jsem teď prodávala Peg-Pérego A3, golfáč se spojenou rukojetí. Musím říct, že to trvalo docela dlouho, myslím že u těchto dražších golfáčů maminky radši volí variantu koupit nový se zárukou (i když ten tvůj v záruce ještě bude) anebo naopak radši koupí nějaký levnější - když už je to „jenom“ ten golfáč, nechtějí do něj tolik investovat jako např. do sporťáku. Taky mi přijde, že tyhle sice kvalitní, ale celkem drahé golfáče vychází z módy a nahrazují je o něco levnější a extravagantnější typy TFK Buggster, Quinny Zapp apod… Podívej se na www.mimibazar.cz do diskuze Golfky-zkušenosti… a uvidíš, po čem je teď poptávka a co by se pak mohlo dobře prodat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4425
22.8.07 08:16

Já nevím, jak je to s prodejem, ale zippy mám a jsem moc spokojená, takže uvažuju, že si ho schovám i pro druhé dítě. To je třeba důvod, proč se tolik neprodávají :wink: . A určitě ho budu používat ještě dlouho, souběžně s nějakými lehounkými golfkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
22.8.07 11:46

Martoch, díky za rady, ale já potřebuji právě ten zippy, protože po prvním dítěti mám Inglesinu Magnum s autosedačkou Huggy, kterou jsem dříve vozila právě na podvozku Magnum. Teď bych ale potřebovala něco menšího do kufru auta, proto ten zippy, na který se Huggy lehce přiklikne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1235
22.8.07 13:13

Ahoj,
já jsem nedávno prodávala Zippy New a zájem docela byl. Prodávala jsem ho měsíc před koncem záruky, ale byl v super stavu (jak jinak u Zippy :lol: ), měl navíc sluneční stříšku a tašku na převoz kočárku. PC tedy byla asi 10.000,– komplet a prodala jsem ho za 4500,–. Je fakt, že jsem ho původně chtěla prodat dráž, ale chtěli jsme se ho rychle zbavit, aby se sem vešel nový kočár. Já bych si ho i nechala, ale chtěla jsem se spojenou rukojetí, jelikož Matýska pořád vodím za ruku a Zippy se jednou rukou ovládat nedá.
Já myslím, že kdo jde po kvalitě, ten je ochotný dát i za dva roky stré golfky takový peníz, ale myslím, že většina maminek za tu cenu sáhne po novém, i když třeba horším.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
22.8.07 13:56

Ahoj, já třeba hodně koukám na bazary a hledám kvalitní golfky, takže podle mě se prodají dobře, mám Jané Energy, ale Zippy se mi líbí moc. Akorát jak psala Meduza, budeme mít druhého prcka a tak hledám něco se spojenou rukojetí. Ale neboj, každý kočár má svého kupce. Někdy je lepší slevit a mít to rychle pryč :wink: Držím palce..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
25.8.07 22:55

Loni nabízely internetové obchody v zimě Zippy v akci - dal se koupit už za 5800,– nový. Já ho tedy nemám, ale uvažovala jsem o něm, sledovala jsem i inzeráty a moc se jich neprodává. Když už, tak ty starší typy. Takže pokud byly Zippy New do těch 4500,–, byly většinou hned pryč.
S prodejem golfek podle mě také záleží na ročním období - nejlépe se prodávají na jaře, v zimě už hůř…

• Nahlásit
  • Citovat
31
27.8.07 14:11

Já jsem kupovala Zippy na www.caryfuk.cz. Tam ho meli nejlevnejsi. S prodejem mam zkusenost jen pres bazar na seznamu. Jinak se Zippy jsme maximalne spokojeni, cestoval uz s nami do Chorvatska i do Recka letadlem. Dcerce se v nem libi. Urcite ho schovam i pro druhe dite. Take jsme meli pred Zippy Magnum. S tim taky max.spokojenost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama