Jak se prodávají věci po dětech na FB nebo na Aukro?

9421
31.3.17 21:08

Jak se prodavaji veci po detech na FB nebo na Aukro?

FB - za levno, stredne, po balickach
Aukro- totez, bez prihazovani
Proste jak…
Obleceni, kola, hracky, Knizky…

Ted, jak to tady procitam, zjistuju, ze pod MMB patri taky Mimishop a Mimiaukce.MAte zkusennost I-nakup, prodej?

Dik.

Příspěvek upraven 31.03.17 v 21:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.3.17 21:33

Idealne si stahnout aplikaci Letgo. Prodavas tam sousedum :palec: Nastavis cenu a kdyz nic, tak proste slevis. Jinak na fb jsou skupinky, neco jako treba Praha 10 bazarek atp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9421
31.3.17 21:37
@Chumchalice píše:
Idealne si stahnout aplikaci Letgo. Prodavas tam sousedum :palec: Nastavis cenu a kdyz nic, tak proste slevis. Jinak na fb jsou skupinky, neco jako treba Praha 10 bazarek atp.

Kde je Letgo?
Jsem na cetla, jdu najit

Příspěvek upraven 31.03.17 v 21:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2416
31.3.17 21:41

Prodávám na FB - bazárky v okolí, odpadá poštovné. Od dvou let věku jsem takhle prodala 95% věcí po dětech. Na mimina oblečení nefrčí, toho každý mraky dostane. Hodně v kurzu jsou zimní věci jako bundy, kombinézy, lyže, brusle, sáně atd. Pak jsou hned pryč věci v dobrém stavu, na kterých je minnie, kitty, hannah montana, pepa pig atd. u holek u kluků nemám tolik zkušenost. Hračky jsem taky prodala všechny (teda ty co se prodat daly), nejvíc před vánoci to i hodně knížek. Během roku se knížky moc neudají, to ani už nenabízím, ale když někdo poptává tak nabídnu. Kola frčí jen levná, ty jsem lépe prodala přes bazoš nebo mimibazar.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama