Jak se projevuje alergie na lepek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.05.19 07:31
Jak se projevuje alergie na lepek?

Čauky, chci se zeptat jak se vám projevovala alergie na lepek? Lítám po doktorech s tím, že mám vždy po ránu prujem k tomu mě bolí nohy (spíš brní), pusu mám plnou aftů trpím nadýmáním a jsem unavená :(. Paní doktorka mi dělala výtěry, byla jsem na sonu břicha, zkoušela jsem bezlaktozovou dietu, ale nic. Teď budu poslána na gastro tak uvidíme. Tam by měli zjistit tyhle potravinové alergie?
:srdce:

Reakce:
anahry
Kecalka 395 příspěvků 23.05.19 08:10

Ano, na gastru to zjistí.

Uživatel je onlineCenarius
Kecalka 498 příspěvků 23.05.19 08:15

Tak muzete zkusit vyradit ten lepek a uvidite jestli bude aspon nejaka zmena. Jinak od alergii je alergologie. Tam se nechte poslat obvodakem, pokud vam jde o to. Nebo se daji koupit domaci testy na nesnasenlivost na ruzne druhy potravin. To vas taky muze navest.

AjaF
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 23.05.19 08:38

Před gastrem lepek nevysazovat.

vokishka
Extra třída :D 14484 příspěvků 23.05.19 17:45
@Cenarius píše:
Tak muzete zkusit vyradit ten lepek a uvidite jestli bude aspon nejaka zmena. Jinak od alergii je alergologie. Tam se nechte poslat obvodakem, pokud vam jde o to. Nebo se daji koupit domaci testy na nesnasenlivost na ruzne druhy potravin. To vas taky muze navest.

před vyšetřením se lepek nevysazuje.

Váš příspěvek
Reklama