Jak se projevuje streptokok v těle?

951
1.7.15 19:50

jak se projevuje streptokok v těle

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak se projevuje streptokok v těle. Dcerce se objevila vyrážka na těle, hlavně na tváři krupička, je na celé tváři, není skoro volné místo. Už to má od minulého pondělí a pořád to nemizí. Nejdřív jsem si myslela, že se jedná o alergii na ovoce (jedla rybíz a třešně), ale ovoce jsem vyřadila a pořád vyrážka nemizí, možná trochu bledne. Tak mě napadlo, jestli nemohla někde chytit nějakého streptokoka, ale horečky žádné nemá. Jenom se ji včera objevila rýma a trošku kašel, ale je to po týdnu od vyskytnutí vyrážky. Tak nevím jestli to nějak řešit nebo počkat, co to udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

JayLee
1.7.15 20:19
@Isia píše:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jak se projevuje streptokok v těle. Dcerce se objevila vyrážka na těle, hlavně na tváři krupička, je na celé tváři, není skoro volné místo. Už to má od minulého pondělí a pořád to nemizí. Nejdřív jsem si myslela, že se jedná o alergii na ovoce (jedla rybíz a třešně), ale ovoce jsem vyřadila a pořád vyrážka nemizí, možná trochu bledne. Tak mě napadlo, jestli nemohla někde chytit nějakého streptokoka, ale horečky žádné nemá. Jenom se ji včera objevila rýma a trošku kašel, ale je to po týdnu od vyskytnutí vyrážky. Tak nevím jestli to nějak řešit nebo počkat, co to udělá.

zasla bych k odbornikovi tedyk Dr aby se na to podival a řekl co s tim dal - takhle od pc ti my tezko poradíme co to muze byt :roll: ja bych sla uz druhej den kdyby se cokoliv na tele jednoho z deti objevilo necekala bych na nic ;)

• Citovat
  • Upravit
7230
1.7.15 20:37

Zajdi k Dr., a řekni jí mj. i o té vyrážce? Dr. nejspíš udělá výtěr.
Vy jste se setkali s někým,, kdo ho měl prokázaného?

U nás se u dcery projevil rýmou a teplotou max 37,8 a to jen jeden den. pak už měla jen večer a tak 37,2. 2 dny po té vyšší teplotě měla v puse 2 pupínky, co vypadaly jak afty. Dr.se to nelíbilo, udělala výtěr a byl tam… Takže cácora dlabe už desátý den atb.
Měla jsemntu na hlídání tchýni, zdá se, že se sní rozdělila a tchýně má kašel, rýmu, a kdovíjaké hnusy. První atb. jí nezabraly… Ale je možné, že se jí to zkřížilo s kdovíčím, co měla mladší (na atb. ode dne, kdy starší dělali výtěr)
Já to odskákala „pouze“ slabou angínou.
Chlap to zdá se ustál bez ztráty kytičky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29372
1.7.15 20:57

@Isia a nemá třeba pátou nemoc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek