Jak se psychicky i jinak připravit na transfer aby byl úspěšný?

Anonymní
1.4.21 17:24

Jak se psychicky i jinak připravit na transfer aby byl úspěšný?

Ahoj, pomalu ale jistě se snad blíží náš 3. embryotransfer (2.KET), první dva se embrya vůbec neuchytily a já se bojím, že se mi to stane potřetí. Proto bych byla vděčná za jakékoliv rady, jak si to srovnat v hlavě a být v pohodě nebo co třeba pomohlo vám, aby se zadařilo. Budu vděčná i pokud mi napíše nějaká maminka, která třeba taky už ztrácela naděje a nakonec se zadařilo, myslím, že by to mohlo pomoct i ostatním holkám, které si podobně jako možná já v hlavě utvořily nějaký psychický blok, že to nepůjde a já budu vděčná za zkušenosti ostatních.:) Jinak všem, které se snaží přeju ať se brzy zadaří :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4389
1.4.21 17:47

Já mám nepopulární zkušenost, ale k čertu s tím. Já si večer před transferem dala dva drinky. Byla jsem vystreslá, tak jsme si s mužem pustili film a připili si na úspěch. Těžko to něco ovlivnilo, každopádně mně to psychicky uvolnilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19814
1.4.21 17:53

Už dávno se zjistilo, že pozitivní očekávání a optimismus je k ničemu. Většinou se člověk do toho nutí a pak je ještě ve větším stresu, protože není dost happy. Já jsem úspěch nečekala, absolutně jsem nevěřila, že by to mohlo vyjít a ono to vyšlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
1.4.21 18:50

Šla jsem na 4. IVF. Byl to náš poslední pokus. Na další už jsem neměla nervy. Byla jsem pesimisticky naladěná a měla jsem plány co budu dělat poté (práce v zahraničí). Vyšlo to, a hned dvojčata 😄. Do zahraničí jsem teda neodjela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13659
1.4.21 19:46
@Janli píše:
Už dávno se zjistilo, že pozitivní očekávání a optimismus je k ničemu. Většinou se člověk do toho nutí a pak je ještě ve větším stresu, protože není dost happy. Já jsem úspěch nečekala, absolutně jsem nevěřila, že by to mohlo vyjít a ono to vyšlo.

Mela jsem to stejně :oops: Neverila jsem tomu a cele dva tydny, co jsem brala estrofem a utroš, jsem hledala, jak podporit příští ivf… Moje rada, nijak objevná, je počítat s nejhorším a doufat v nejlepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3717
1.4.21 20:17

Důležité je kvalitní, dobře vyvíjející se embryo. To hlavou neovlivníš. Hodně štěstí :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat