Jak se psychicky vypořádáváte se současnymi omezeními?

Anonymní
4.3.21 19:37

Jak se psychicky vypořádáváte se současnymi omezeními?

Ahoj holky, diskutující…
Nebudu se tu dlouze vypisovat, napíšu jen to podstatné. Případně se rozepíšu až v následné konverzaci.
Současná situace mi způsobuje extrémně silné úzkosti, z nichž není vidět žádné východisko. Nemám daleko k sebevraždě, proto prosím reagujete pouze se zájmem podpořit, podělit se o své stanovisko, případně vizi. Děkuju & omlouvám se za anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9417
4.3.21 19:39

Psychiatr - medikace - zlepseni stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7494
4.3.21 19:39

Já jsem úplně v pohodě. Beru to tak jak to je. Ano, štve mě to, ale nic s tím neudělám, tak se tím nebudu trápit. A věřím, že se to časem zlepší. Zatím si dělám radost tím, čím jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
4.3.21 19:42

Máš nějaké záliby, koníčky? Chce to nad tím moc nebádat a říct si, že po očkování bude lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62994
4.3.21 19:43

Štve mě to, ale zároveň umím být dost nad věcí, tak si z toho nic moc nedělám a nadále si ziju po svém. Pokud uvažujes o sebevražde, tak kontaktuj krizivou linku atd

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
206
4.3.21 19:45

Jsem od přírody domácí tvor, tak to moc nevnímám. Spíš mě teď trápí to omezení mezi okresy, když rodina bydlí 150km daleko. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
4.3.21 19:46

K sebevraždě mám zatím daleko, ale také nevidím světlo na konci tunelu. Je to horší a horší, omezeni větší a větší (často nelogická). Bydlet sama a mít do toho třeba už rok homeoffice, tak jsem už v Bohnicích. Nejsi v tom sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
873
4.3.21 19:48
@Anonymní píše:
Ahoj holky, diskutující…
Nebudu se tu dlouze vypisovat, napíšu jen to podstatné. Případně se rozepíšu až v následné konverzaci.
Současná situace mi způsobuje extrémně silné úzkosti, z nichž není vidět žádné východisko. Nemám daleko k sebevraždě, proto prosím reagujete pouze se zájmem podpořit, podělit se o své stanovisko, případně vizi. Děkuju & omlouvám se za anonym.

Sebevraždu kvůli omezením považuji za pitomost. Omezení skončí. Sice nevím, jestli za měsíc, za rok, nebo za pět let, ale věčně to trvat nebude. Problém úzkostných lidí je, že své úzkosti dokáží přiživovat a patlat se v nich. Kdo by mi chtěl říci, že tomu nerozumím, tak v rodině máme osobu z úzkostnou poruchou a mám i z kontaktu s takovými lidmi svou představu. Takže místo živení úzkosti, začni něco dělat, i třeba mechanicky. Nemusíš to dělat s láskou, ale jako terapii. Ráno vstát a jít třeba uklízet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.3.21 19:49

Jdi na vojnu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2057
4.3.21 19:50

Soucasna situace je tezka. Zavolej a sver se obvodnimu lekari. Ja myslim, ze ti napise recept nebo da kontakt na psychologa/psychiatra. Jinak si myslim, ze je dobre byt, co nejvic venku a to nejlepe v prirode a sportovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5024
4.3.21 19:54

Nemám s tím žádný problém. Štvou mě jen lidi, kteří si z toho dělají legraci, nic nedodržují a pomáhají šířit pandemii dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
581
4.3.21 19:55

Sebevraždu? Tak to budeš, není to myšleno zle, labilní. Vyhledej psychiatra. Protože je to únavné, ale myslet kvůli tomu na sebevraždu? To fakt ne. Mně funguje sport, sluchátka do uší a uhnat se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
4.3.21 19:57

Je to pitomá situace a věřím, že pro spoustu lidí fakt neuvěřitelně těžká. Ale bude zase líp ;) Určitě i ve tvé situaci by se dala najít nějaká pozitiva, jen je teď prostě nevidíš… Nechceš to rozepsat víc? Nebo klidně napiš SZ, pokud by ses chtěla svěřit, co za tím vším je.. drž se, spraví se to. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
4.3.21 19:57
@jannina1 píše:
Máš nějaké záliby, koníčky? Chce to nad tím moc nebádat a říct si, že po očkování bude lépe.

Myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1686
4.3.21 20:00

Já to snáším dobře, ale pokud nemáš daleko k sebevraždě, zavolej ještě dneska na krizovou linku - cki, riaps. Pokud jento skutečně tak vážné, žádné rady z netu ti nepomůžou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat