Jak se psychicky vypořádáváte se současnymi omezeními?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
7336
4.3.21 22:24

Samozřejmě, že z toho politici mají kšefty a peníze pro sebe a spřátelené firmy. Papalášům nikdy na obyčejných lidech nezáleželo, proč by se na tebe měl usmívat, když mu neležíš ani v patě. Oni šli do politiky, aby si nahrabali a udělali si kontakty pro své kšefty, pro blaho plebsu určitě ne.
Kdo chce ve vysoké politice být, tak musí mít hroší kůži a být psychopat, jinak tam nevydrží.
Před volbama slibuji nesplnitelné a po volbách na tebe zvysoka kašlou, protože tě k ničemu nepotřebují. Kam se řití ekonomika, školství, kultura… to je jim jedno, oni už se zabezpečili na věčné časy a kdo to taky tak neudělal a žije slušně je blb, který si zaslouží max přitáhnout víc řetěz aby nepyskoval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.3.21 22:26

Tak jsou lidé kterých se tato situace nijak nedotkne. Lidé co nemají děti, nebo děti mají velké. Mám školkové dítě a dítě ve 4 třídě. Hlídání nemám, do práce chodit musíme. Střídáme se s manželem jak se dá. Je to mazec přijít z práce jít se učit, vařit uklízet. To že jsou zavřené kina, divadla mi nevadí. Ale tohle mně už vyčerpává.

• Citovat
  • Nahlásit
7317
5.3.21 03:22
@Klopotkova píše:
Můžete mi někdo říct, proč k nám nejsou politici lidští, proč nám jen nařizují a vyhrožují? Hamáček, ten se třeba ani neusměje, tváří se jak bubák a jen nařizuje. Bohužel jsem se o politiku nikdy nezajímala a teď nevidím souvislosti a nic nevím.
Dnes na mě padla velká deprese z toho, že není vidět světlo na konci tunelu, že oni snad nikdy ani neplánují rozvolňovat.
Na diskusích na Seznamu lidí píši, že se tento stav našim politikům líbí, že si z něj hrabou peníze a mají z toho prospěch.
Co myslíte vy?

Já si myslím, že je to nebaví. Předtím si taky hrabali a ještě nemuseli nic moc dělat. Ted se tam musí hadat, řešit do ničí, všichni jsou na ně naštvaný ještě víc, než normálně. Když říkají, že je to nebaví, tak tohle jim věřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 05:29

Holky děkuju za slova podpory, trochu se mi ulevilo, vím že moje reakce na situaci nejsou úplně běžné, proto se poradím s odborníkem. Ještě se zeptám, pokud některá z vás má nějaké kontakty se zahraničím (jakékoliv a kdekoliv), jak se na naší situaci dívají? Docela by mě tohle zajímalo, do půlky října jsem totiž pracovala v turismu a až do cca půlky září turisté hlavně zahraniční normálně jezdili… Snažím se situaci sledovat, ale nic kloudného nevyvěštím

• Citovat
  • Nahlásit
2220
5.3.21 08:51
@jannina1 píše:
A co by jsi tedy radila ty?

Podivat se do zemi, kde tuhle strategii nezvolily (staci se porozhlidnout po Evrope, je jich dost) a cisla nemocnych a mrtvych maji nerozdil od nas daleko mensi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14070
5.3.21 10:44
@Baba píše:
Popírači si musí pomáhat :hug:
:mrgreen: já nejsem přímo popírač, myslím, že ani ty ne…Jen máme na celou situaci a její řešení jiný názor…nic se nemá přehánět a z jiných diskuzí o covidu, bych řekla, že to máš v hlavě srovnané ;) Jako já :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50940
5.3.21 10:54
@Sonarka píše: :mrgreen: já nejsem přímo popírač, myslím, že ani ty ne…Jen máme na celou situaci a její řešení jiný názor…nic se nemá přehánět a z jiných diskuzí o covidu, bych řekla, že to máš v hlavě srovnané ;) Jako já :mrgreen:

Dneska to na me ale dolehlo. Prijdu rano ze sluzby, doma 2 deti ze 3 on line skola, treti nachystany na jiny cas.
Kdy do ty skoly pujdou? Mi z toho bylo do breku.
Na urgentu se to v noci covidaky nehemzilo, mista mame. Ale v novinach budou vychazet hruzostrasne fotky a vymyslena cisla :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14070
5.3.21 10:56
@Anonymní píše:
Holky děkuju za slova podpory, trochu se mi ulevilo, vím že moje reakce na situaci nejsou úplně běžné, proto se poradím s odborníkem. Ještě se zeptám, pokud některá z vás má nějaké kontakty se zahraničím (jakékoliv a kdekoliv), jak se na naší situaci dívají? Docela by mě tohle zajímalo, do půlky října jsem totiž pracovala v turismu a až do cca půlky září turisté hlavně zahraniční normálně jezdili… Snažím se situaci sledovat, ale nic kloudného nevyvěštím

Já mám kontakty v Německu a většinou ti obyčejní lidé vubec neví, jaká je tu situace, nebo jen velmi málo…nicméně ono ani v Německu to s opatřeními není lepší, teď jim otevřeli kadeřnictví :mrgreen: Ale celkově tu situaci ten muj blízký známý z Německa hodnotí jako - ke zblití…další kamarád též Němec, mi napsal, že by nejraději postřílel ty idioty z vlády.. 8)… z našeho pohledu se možná zdá, že Němci to snáší dobře a vše dodržují, ale vubec to není pravda. Ale o těch demonstracích, co oni tam mají, se tady vubec raději nemluví…aby jsme se taky náhodou nebouřili :P To je jak za totality, média nám řeknou jen to, co se jim hodí, aby nás dostali tam, kam potřebují :P A u nich to je stejné 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14070
5.3.21 11:02
@Baba píše:
Dneska to na me ale dolehlo. Prijdu rano ze sluzby, doma 2 deti ze 3 on line skola, treti nachystany na jiny cas.
Na urgentu se to v noci covidaky nehemzilo, mista mame. Ale v novinach budou vychazet hruzostrasne fotky a vymyslena cisla :roll:

No Babiš něco nastínil, že děti do školy v červnu :lol: :roll: Přitom ty školy já osobně nechápu…malej - je druhák, teď chodil do školy pár měsícu a vubec nikdo tam nemocný za celou dobu nebyl, jestli chyběly 2 děti, jediný, co tam měli, byly neštovice, žádnej covid :P
Já věřím, že to v těch nemocnicích tak žhavé nebude…možná to bude pár nemocnic, které jsou přechodně více obsazené…já už nevěřím ničemu, co oni nám pořád cpou do hlavy…Volný a jeho chcípl Pes, by už měli nějak zasáhnout a tyhle magory zastavit, však už to není normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5913
5.3.21 12:12
@Baba píše:
Na urgentu se to v noci covidaky nehemzilo, mista mame. Ale v novinach budou vychazet hruzostrasne fotky a vymyslena cisla :roll:

Prosimte v ktere nemocnici pracuješ? A jsi na covid jednotce? Alespoň kraj.Diky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat