Reklama

Jak se řeší krádež/podvod do 5. tisíc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kadlina
Neúnavná pisatelka 17161 příspěvků 10.08.18 12:40
Jak se řeší krádež/podvod do 5tis?

Holky netušíte, jak se řeší podvod, v podstatě krádež v částce o trochu nižší než je 5 tisíc? Víc podvedených nebude, abychom dali vyšší částku.
Vím, že mi obchodní partner lže, dokázat mu to 100% nemůžu a ani úplně nechci, protože s ním budu nucená někdy spolupracovat.
Situace je taková, že on se tváří, že po něm chtěli podvodně zaplatit peníze za moje zboží, ale já vím, že to bylo jinak. Mám i důkaz, že mi lže, ale spíš bych ho chtěla postrašit, že budu peníze vymáhat po příjemci peněz. Počítám, že by se mohl leknout, že ta jeho lež výjde najevo. Že by se zkompromitoval i před dalšími zúčastněnými stranami, které on nutně potřebuje, a mohl by to přehodnotit s tím, že se spletl. Čím mu pohrozit?
Děkuji všem za postřehy.

Reklama

Reakce:

Celeana
Stálice 62 příspěvků 11.08.18 21:09

Je to občansko právní spor, ty řeší obecné soudy. Náklady hradí strana, která prohraje

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Startuje velká fotosoutěž! Vyhrajte pro své nejmenší populární hračky Fisher-Price

Milé maminky, ve spolupráci s oblíbenou značkou Fisher-Price jsme pro vás... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama