Jak se řeší krádež/podvod do 5. tisíc?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kadlina
Neúnavná pisatelka 17315 příspěvků 10.08.18 12:40
Jak se řeší krádež/podvod do 5tis?

Holky netušíte, jak se řeší podvod, v podstatě krádež v částce o trochu nižší než je 5 tisíc? Víc podvedených nebude, abychom dali vyšší částku.
Vím, že mi obchodní partner lže, dokázat mu to 100% nemůžu a ani úplně nechci, protože s ním budu nucená někdy spolupracovat.
Situace je taková, že on se tváří, že po něm chtěli podvodně zaplatit peníze za moje zboží, ale já vím, že to bylo jinak. Mám i důkaz, že mi lže, ale spíš bych ho chtěla postrašit, že budu peníze vymáhat po příjemci peněz. Počítám, že by se mohl leknout, že ta jeho lež výjde najevo. Že by se zkompromitoval i před dalšími zúčastněnými stranami, které on nutně potřebuje, a mohl by to přehodnotit s tím, že se spletl. Čím mu pohrozit?
Děkuji všem za postřehy.

Reakce:
Celeana
Stálice 98 příspěvků 11.08.18 21:09

Je to občansko právní spor, ty řeší obecné soudy. Náklady hradí strana, která prohraje

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >