Jak se rodí jednotlivá znamení?

4035
20.1.06 07:21

JAK SE RODÍ jednotlivá znamení ???

Holky, slyšela jsem zajímavou teorii v astrologii.
Některá znamení se rodí bezproblémově a jiná hůř :wink:
Například prý Ryby se často rodí komplikovaně, protože se jim z principu na svět nechce… :?
Hodíte svoje zkušenosti ?
NiKina

Dodávám, rodila jsem Blížence a tomu se na svět chtěla v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1817
20.1.06 07:27

Nikino,

to je zajimave tema. Ja jsem sice zatim nerodila, ale dle zkusenosti moji maminky bych rekla, ze se vsechna znameni rodi tezce - porodila totiz berana, byka a blizence a se vsemi porody mela problem (podotykam, ze to bylo v minulem rezimu, tak je mozny, ze to bylo i peci pri porodu).

Jsem zvedava na odpovedi holek.

Marka + Marketka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Missorka
20.1.06 07:29

Mám ráčka a lvici a nechtělo se ani jednomu… ;-)

Peta

• Nahlásit
  • Citovat
595
20.1.06 07:30

Ahoj,
náš malej bejček se rodil hrozně, ale ona by se rodila špatně i v jiných znameních. Nemyslím, že by na tom záleželo. :lol: Velký miminko a úzký porodní cesty se během roku nezmění. :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1128
20.1.06 07:48

Ahoj tak o tom jsem v životě neslyšela, ale mám doma chlapečka - rybu a ven mu pomáhali kleštěma. Ale myslim, že se s tim netrapte to by celý únor v porodnicích rodili kleštěma a to je blbost, ne? :P Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
20.1.06 08:12

Tak to bude asi pěkná blbost.Já i ségra jsme ryby a mamka mměla porod uplně jednoduchej a rychlej :wink: Vlastně oba dva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
20.1.06 08:35

Mam dva Vodnare (zensky) oba porody tezky, ani jedna se nenarodila v poho ale nastesti sou obe zdrave :D Sany.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2096
20.1.06 08:42

Ahojky,

tak myslím, že tohle nebude ta pravá teorie:)) Vodnářku jsem porodila jako nic, byl to první porod a za 3 hodiny byla na světě. Za 10 let na to se Býčkovi nechtělo ani trochu, v podstatě jsem rodila téměř 3 dny. V červnu čekáme Blíženečka, děsím se posloupnosti a vidím to na 3 týdny:))))

Diny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7463
20.1.06 08:59

zajimave tema, ale myslim, ze je to hloupost :)). Delfinek je Vodnar, porod byl rychly, za tri hodiny byl na svete. Kamaradka ma holcicku Vodnarku, rodila pres 20 hodin a hruza
ja myslim, ze si to prcek udela podle sebe :D

magrat a delfinek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
20.1.06 09:03

Mam blizence a tomu se na svet nechtelo vubec. Museli ho cisarem z bricha vytahnout pac jinak bych ho nosila jak slonice snad 18 mesicu…kdyztak mne opravte - zoolog nejsem :lol:

Ja sama jsem blizenec a mama mne rodila naprosto bezproblemove a rekla bych i bez sve rodici zkusenosti prumernou dobu - do porodnice ji privezli v 8 rano a v pul jedny po obede prvni letni den jsem byla na svete…

Jo mimochodem 21.cerven se lame znameni Blizence a Raka, ja jsem tutovej blizenec, ale uz mi nekolik lidi podsouvalo toho Raka. No je fakt, ze kdyz ma Blizenec blbej horoskop tak s chuti mrknu na horoskop Raka - ne teda, ze bych horoskopum prikladala nakou velkou vaho - spis na pobaveni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
127
20.1.06 09:07

Tak my máme lvíčka, teda malilinko šmrncnutého ráčkem a porod byl nádherný a bez komplikací. Za tři hodinky byl na světě a to jsem byla prvorodička… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
20.1.06 09:10

Ahojky, mám lvici a ven se jí nechtělo ani náhodou. Nakonec musela jít císařem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
354
20.1.06 09:11

a ještě můžu dodat k těm rybám, kamarádka měla kluka rybu a porod byl tak těžký, že prý málem umřeli oba. Ale bylo to už před dost lety.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3152
20.1.06 09:15

Ač na horoskopy věřím, co se týká porodu, záleží to asi na více okolnostech. První dítě štír - nic moc, 13 hodin, druhé rak - sice „jen“ 5 hodin, ale asi tak trojnásobné bolesti :(. Až přijdete na to, že nějaké dítko jen tak vyklouzne ven :) :), dejte mi vědět, pokusím se to načasovat a jdu do toho potřetí. JInak ani za milion !!! :).
Iva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Kac
5049
20.1.06 09:49

Ahoj,
my mame Vodnare a za 18 hodin! byl konecne venku.Nechtelo se mu a dal mi zabrat.-)
Kac

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Reklama