Jak se rodí ve Valašském Meziřičí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 22.11.11 17:29
Jak se rodí ve Valašském Meziřičí?

Zdravím všechny maminky. V květnu mě čeká porod a chtěla bych se zeptat, jestli tady nemá některá zkušenost s porodnicí ve Valašském Meziřičí. Jaký je personál, prostředí, jestli je možné rodit i jinak než v leže na koze a jaká je péče na novorozencích.

Nejnovější zkušenosti z porodnice Valašské Meziříčí

Reakce:
werro
Ukecaná baba ;) 1567 příspěvků 22.11.11 17:40

Ahoj, tak já jsem tam rodila vloni v listopadu a byla jsem spokojená :-) a můžeš tam rodit i na takové té židli, jakože v sedě nebo ve stoje, nevím jak to jinak popsat.. :nevim: :mrgreen:

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 22.11.11 17:48

Ja osobne ne, ale mam kamaradku ze Zubri a Roznova. Jedna tam rodila dvakrat, druha taky dvakrat - jedny dvojcata.
Nestezovala si ani jedna… :kytka:

renule 13
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 22.11.11 17:51

já tam rodila v březnu letošního roku a nemůžu si stěžovat výborná péče jak na porodním, tak na novorozeneckém, možná záleží na koho člověk natrefí, ale já měla štěstí na příjemný personál bez porodní asistentky, bych asi trpěla o hodně víc moc mi pomohla

rodila jsem normálně takže v tom nemůžu pomoct

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 22.11.11 17:53
renule 13 píše:
já tam rodila v březnu letošního roku a nemůžu si stěžovat výborná péče jak na porodním, tak na novorozeneckém, možná záleží na koho člověk natrefí, ale já měla štěstí na příjemný personál bez porodní asistentky, bych asi trpěla o hodně víc moc mi pomohlarodila jsem normálně takže v tom nemůžu pomoct

Vis, vola prece muze clovek potkat i v te nejvyhlasenejsi porodnici! :kytka:

renule 13
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 22.11.11 17:56

to je fakt :palec:

renule 13
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 22.11.11 17:58

já ve valmezu rodila třikrát a opravdu nemůžu si stěžovat ten poslední porod byl ale nejlepší po všech stránkách

hamika
Kelišová 5320 příspěvků 22.11.11 18:02

ahoj, osobní zkušenost nemám, ale moje kamarádka tam za poslední rok a půl rodila dvakrát, naposledy letos v srpnu a chválila a chválila. Byla jsem za ní na návštěvě a mohu potvrdit, že personál, se kterým jsem přišla do styku, byl velmi příjemný.

Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 22.11.11 18:04

Jo, o volech by se dalo dlooouze povídat :-) Takže možnost rodit i v jiné poloze tam jde jo? To mě těší

Barca12345
Echt Kelišová 9649 příspěvků 22.11.11 18:13
Beru*Beru píše:
Jo, o volech by se dalo dlooouze povídat :-) Takže možnost rodit i v jiné poloze tam jde jo? To mě těší

No nevim, ale ja jsem si pri porodu ani neuvedomila, v jake jsem pozici, natoz abych uvazovala nad tim, ze ji zmenim!!! :mrgreen:

Beru*Beru
Závislačka 3112 příspěvků 22.11.11 18:18

Já bych si totiž strašně přála opravdu přirozený porod bez jakýchkoliv zásahů (to samozřejmě neplatí když je nějaké riziko). Můj porod by ideálně probíhal doma, ve vlastním prostředí, bez žádných urychlováků, nastřihování, protrhování vaku blan, s přiložením miminka okamžitě a hlavně jej neodnášet nikam pryč. Takový porod je vysněný. Ale protože jako porodní asistentka vím, jaká jsou rizika a co vše se může u doposud krásně probíhajícího porodu stát a semlít, tak bych doma raději nerodila. Proto hledám takovou porodnici, která by to alespoň vzdáleně splňovala.

Cassi
Echt Kelišová 9018 příspěvků 22.11.11 19:12

Já bych tam nerodila. Byla jsem se tam podívat, zeptala se, jak probíhá celková péče při porodu a taky péče po termínu. Takže po zvážení situace, jsem se rozhodla pro porodnici, kde mají komplexnější péči.
Takže za mě ne, ani náhodou. Ale každá to máme jinak, že? :lol:

Cassi
Echt Kelišová 9018 příspěvků 22.11.11 19:15

Jestli chceš přirozený porod, tak jeď do Krnova nebo do Prahy. Jsem taky PA a všude je to vedeno lékařsky. Mně to vyhovuje, ale plně tě chápu. Pracuji v oboru 15 let.

5misa6
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.11 21:05
Cassi píše:
Já bych tam nerodila. Byla jsem se tam podívat, zeptala se, jak probíhá celková péče při porodu a taky péče po termínu. Takže po zvážení situace, jsem se rozhodla pro porodnici, kde mají komplexnější péči.
Takže za mě ne, ani náhodou. Ale každá to máme jinak, že? :lol:

Souhlas,nešla bych tam.

renule 13
Ukecaná baba ;) 1014 příspěvků 22.11.11 21:17

ja jsem tam rodila přirozeně bez oblbováků a bez nástřihu
myslím si že záleží na okolnostech jak probíhá porod
a rozhodně komplexnější péči jsem tam měla

Váš příspěvek
Reklama