Jak se rozejít na úrovni?

Anonymní
18.1.21 17:17

Jak se rozejít na úrovni, ačkoliv

Ahoj :kytka:

tak, další zpackaný „vztah“. Všeho mám pokrk, ale rozhodla jsem se udělat vše proto, abych si tady zachovala úroveň.

Budu ukončovat vztah (co ani vztah nebyl). Dotyčný mi lhal, trochu zapomněl zmínit, že už jednu holku má (ano, to se opravdu stalo). Na druhou stranu si myslím, že mu to úplně jedno není, ale to je vedlejší.

Jelikož je to člověk, kterého chtě nechtě budu dál potkávat, chci být na úrovni a napsat mu, že mu to ulehčím a že náš poměr ukončuji (psal, že neví, co má dělat) a zcela upřímně se na něj nezlobím, že jistě měl důvod tohle tajit. A že mu přeju ať je šťastný, že si to zaslouží a že ho mám ráda.

Co si o tom myslíte?

Neptejte se, proč ho nepošlu do háje - prostě mi přijde, že nechci být hysterka, naopak si myslím, že tímto mu dám najevo, že je blbec a že mě to nerozhodilo :)

Díky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2241
18.1.21 17:27

Že si očividně nejsi moc jistá, když se tu ptáš ;) Já bych se na nějaké přání vyprdla. Prostě řekla, že je konec a víc nic. Vždyť je to i tak jasné. Ty tím přáním chceš nějakou jeho reakci.

Příspěvek upraven 18.01.21 v 18:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
18.1.21 17:28

Že ho máš ráda mu nepiš, ať si taky zachováš nějakou svou hrdost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1560
18.1.21 17:30

Přesně, že ho máš ráda nepiš. Napsala bych, že to bylo fajn, ale vzhledem ke zjištění, že má partnerku nechci dál pokračovat. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 17:32

@Altavista no já snad píšu, že si jistá jsem? Prosím o radu, jak si zachovat hrdost a úroveň a že mě napadlo toto.

@Šáruší myslíš? Takhle - my se totiž znali už předtím a ráda jsem ho fakt měla :lol: to že 6 měsíců neřekne nikdy, že někoho má, je druhá věc, ale dokud jsme spolu nezačali trávit každý den, tak to byla jeho věc. Tak si říkám, že se oklepu a život jde dál a on si aspoň neřekne, že jsem hysterka - to jsem totiž, málem jsem rozmlátila všechno co mi přišlo včera pod ruku :mrgreen: Dneska jsem už klidná :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
19725
18.1.21 17:34

Nejsi nějak moc útlocitná? Když už se zapomněl zmínit, že už jednu holku má, tak by mi nestál ani za tu esemesku. A určitě mu nevypisuj, že ho máš ráda :roll: jestli nejsi zoufalka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
18.1.21 17:36
@Anonymní píše:
@Altavista no já snad píšu, že si jistá jsem? Prosím o radu, jak si zachovat hrdost a úroveň a že mě napadlo toto.@Šáruší myslíš? Takhle - my se totiž znali už předtím a ráda jsem ho fakt měla :lol: to že 6 měsíců neřekne nikdy, že někoho má, je druhá věc, ale dokud jsme spolu nezačali trávit každý den, tak to byla jeho věc. Tak si říkám, že se oklepu a život jde dál a on si aspoň neřekne, že jsem hysterka - to jsem totiž, málem jsem rozmlátila všechno co mi přišlo včera pod ruku :mrgreen: Dneska jsem už klidná :lol:

hele nepiš, to mám tě ráda úplně vypusť. Fakt to nepiš, ještě mu polechtáš ego šmejdovi. Napsala bych to stroze, vzhledem k tomu, že jsi mi lhal, máš partnerku, končím náš vztah. Víc bych se nerozepisovala. Ale jak chceš, ale mám tě ráda fakt vynech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 17:39

Dobře, vynechám! :)

@divine woman tak zoufalka asi jsem, když mi chlap zapomene říct, že už jednu holku má :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
266
18.1.21 17:44
@Anonymní píše:

Jelikož je to člověk, kterého chtě nechtě budu dál potkávat, chci být na úrovni a napsat mu, že mu to ulehčím a že náš poměr ukončuji (psal, že neví, co má dělat) a zcela upřímně se na něj nezlobím, že jistě měl důvod tohle tajit. A že mu přeju ať je šťastný, že si to zaslouží a že ho mám ráda.

Díky.

To vytučněné fakt vynech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
18.1.21 17:44

Taky bych mu nepsala nic kolem, jen stroze - ty nevíš co máš dělat, já to vím dobře, končím. Ale hlavně, ať je to definitivní, zablokovat a víc mu nepsat. Tím si hrdost zachováš hlavně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 17:52

Holky, ale tohle já udělat nemohu, my se budeme potkávat dál - je to můj kolega.

Sice se osobně vidíme jednou za 3 měsíce, ale maily apod si třeba 1× týdně napíšeme no. Tak jako blokace apod nejde a i proto chci být co nejvíc na úrovni.

• Citovat
  • Nahlásit
2183
18.1.21 18:06
@Anonymní píše: …Neptejte se, proč ho nepošlu do háje - prostě mi přijde, že nechci být hysterka, naopak si myslím, že tímto mu dám najevo, že je blbec a že mě to nerozhodilo :)

A nebo mu tím dáš najevo, že to, co udělal, je vlastně naprosto v pořádku… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4294
18.1.21 18:09

Ježiš a co ty máš co vymýšlet, jak to zaonačit? To on by se měl stydět. Napiš mu: “heleď, máš jinou holku, to jsem si já u vztahu nepředstavovala. Tak buďme dál jen kolegové. Uvidíme se na příští poradě. Ahoj.” A při příštím setkání se chovej normálně. Vypisování citů a prázdná slova o přání hezkého života ti fakt nepomůžou v tom, aby si myslel, že jsi nad věcí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1495
18.1.21 18:10
@Anonymní píše:
A že mu přeju ať je šťastný, že si to zaslouží a že ho mám ráda.

Jakože ti půl roku tají, že už jednu holku má, ale i tak je strašně super, tak ať je šťastný, a že si to zaslouží? 8o
Zasloužil by si nakopat od tebe i od jeho přítelkyně.
Pokud tohle napíšeš, zapůsobíš jako zoufalka bez hrdosti.
Vždyť můžeš být slušná, prostě mu napiš, že vzhledem k tomu, že ti zatajil, že už jednu holku má, tak končíš. Pokud mu tam napíšeš ty sladký cinty, bude to působit tak, že když on se rozhodne přítelkyni pustit k vodě, jsi tu pro něj dostupná. No ale, možná to tak chceš. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.1.21 18:25

@Lil Kitkatt půl roku to netajil, tají to nějakých 7 týdnů - předtím jsme se znali, ale nemusel mi vykládat, že někoho má :) ale je to zvláštní, samozřejmě, že o ni nikdy nemluvil.

No holky jasně že bych si trochu přála, aby byl se mnou, ale nehodlám za to jakkoliv bojovat a vlastně nevím jestli bych si to nerozmyslela, potom, co udělal. Takže ne, žádný gesta že kdyby jim to neklapalo, jsem tu, dělat fakt nechci.

Jediný co chci je nevypadat jako uražená hysterka, ale žena na úrovni, co si sebe váží :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat