Reklama

Rozejít se nebo ho pochopit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 21:39
jak se rozejit nebo ho pochopit?

Ahojte lidi, Mám přítele chodime spolu krátce, On by pro mě udělal první poslední hezky se o mě stará. Akorát je trošku majetnickej že mě furt chce mít u sebe. Ani domu.za rodinou mě nepustí :oops: Bydlim na internatě který platim ale skoro tam nejsem. Je mu 33 jeho nejdelší vztah byl pul roku Seznamili jsme se přes badoo. Takže jich předemnou par měl. Jeho mama chce aby šel na testy HIV. Jeho máma mi o něm hodně vypraví jakej to je proutnik ze nahani samý ku..rvy apod. Mě má moc rad a chce semnou jet na dovču. Sama jsem zjistila že si dopisuje s jednou vdanou paničkou a dokonce s ni i spal :/ Kupuje mi same drahé hadříky je ke mě pozorny akorat by furt sexoval je nemocny se srdcem bere důchod ja mam tež handicap DMO nevim jestli tenhle vztah ma cenu, po tom všem co jsem slyšela od jeho mámy, se mi zveda kufr poradite jak to ukončit nerada bych byla v hrobě ci v pr…jak se zachovat mate zkušenosti :nevim:

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 12868 příspěvků 28.02.17 21:47

Snad jsi dospělá a svéprávná, ne? Bydlíš na internátě, tak se tam vrať, a je to vyřešené.

Kobea 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.17 21:53
@Anonymní píše:
Ahojte lidi, Mám přítele chodime spolu krátce, On by pro mě udělal první poslední hezky se o mě stará. Akorát je trošku majetnickej že mě furt chce mít u sebe. Ani domu.za rodinou mě nepustí :oops: Bydlim na internatě který platim ale skoro tam nejsem. Je mu 33 jeho nejdelší vztah byl pul roku Seznamili jsme se přes badoo. Takže jich předemnou par měl. Jeho mama chce aby šel na testy HIV. Jeho máma mi o něm hodně vypraví jakej to je proutnik ze nahani samý ku..rvy apod. Mě má moc rad a chce semnou jet na dovču. Sama jsem zjistila že si dopisuje s jednou vdanou paničkou a dokonce s ni i spal :/ Kupuje mi same drahé hadříky je ke mě pozorny akorat by furt sexoval je nemocny se srdcem bere důchod ja mam tež handicap DMO nevim jestli tenhle vztah ma cenu, po tom všem co jsem slyšela od jeho mámy, se mi zveda kufr poradite jak to ukončit nerada bych byla v hrobě ci v pr…jak se zachovat mate zkušenosti :nevim:

Je trošku majetnický…
Bude ti dělat potíže.
Nechápu tu jeho mámu, že o něm vypráví takové věci. Proč to asi dělá? :think:

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 28.02.17 21:54

Už jsi sem psala a rady jsi dostala. Tak co furt?
Proste se na nej vybodni.

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 28.02.17 22:07

To jsi ztratila odkaz na tu svoji první diskuzi? Tam jsi rad dostala dost…

Michrich
Kecalka 174 příspěvků 28.02.17 22:13
@Anonymní píše:
Ahojte lidi, Mám přítele chodime spolu krátce, On by pro mě udělal první poslední hezky se o mě stará. Akorát je trošku majetnickej že mě furt chce mít u sebe. Ani domu.za rodinou mě nepustí :oops: Bydlim na internatě který platim ale skoro tam nejsem. Je mu 33 jeho nejdelší vztah byl pul roku Seznamili jsme se přes badoo. Takže jich předemnou par měl. Jeho mama chce aby šel na testy HIV. Jeho máma mi o něm hodně vypraví jakej to je proutnik ze nahani samý ku..rvy apod. Mě má moc rad a chce semnou jet na dovču. Sama jsem zjistila že si dopisuje s jednou vdanou paničkou a dokonce s ni i spal :/ Kupuje mi same drahé hadříky je ke mě pozorny akorat by furt sexoval je nemocny se srdcem bere důchod ja mam tež handicap DMO nevim jestli tenhle vztah ma cenu, po tom všem co jsem slyšela od jeho mámy, se mi zveda kufr poradite jak to ukončit nerada bych byla v hrobě ci v pr…jak se zachovat mate zkušenosti :nevim:

Víš přesně co k němu cítíš jako pozitiva? Zatím jsi vypsala jen sama negativa (ne úplně vše, ale pěkně převládají), jestli tyto negativní poznatky jsou silnější než tvoje láska, tolerance, porozumnění k němu, neplánovala bych si s nim budoucnost.

Terisos
Zasloužilá kecalka 580 příspěvků 28.02.17 22:24

Od minula se nic nezměnilo. Nevěřím, že ti teď budou holky radit jinak… Běž na intr, chlapů je na světě dost, neboj :kytka:

Tarinka
Echt Kelišová 8191 příspěvků 1 inzerát 28.02.17 23:06

To je pytlovina :lol:

Lavergne
Kecalka 325 příspěvků 28.02.17 23:35

Kolik je ti let? Nezlob se, ale působíš jako puberťačka…

Vypsala jsi pouze negativa, jestli jsem to dobře pochopila, tak tě stihl i podvést, tak co řešíš?

lilith1
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 01.03.17 08:42
@Anonymní píše:

Toto fakt existuje?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama