Jak se rozejít se synem šéfů?

Anonymní
10.12.18 07:55

Jak se rozejít se synem šéfů

Hezké ráno.
Pracuji ve firmě s mým partnerem, se kterým se častěji hádám než abych se smála. Už s ním nedokážu být jen pro těch pár hezkých chvil. Jenže pracuji v jejich rodinné firmě, kde pracuje i on a jeho rodiče šéfují a nedokážu si představit, že všechny budu po rozchodu dále každý den vídat. Byl jste někdo ve stejné situaci? Jak jste to ustáli?
Budu moc ráda za vaše zkušenosti. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Hroznej puberťák
10.12.18 08:17

No, to si nejdřív najdi novou práci…

• Nahlásit
  • Citovat
8522
10.12.18 08:22

Tak záleží jak by se k tomu postavili oni :nevim: To že by jste se rozešli, nemá s prací nic společného, oni by se na tebe asi mohli žačít dívat jinak, kdo ví. Asi bych taky volila jinou práci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 08:22

Jeho reakci tipuji aspoň ze začátku na dost chladnou, asi až trochu zlou. Bude se mi co nejvíc vyhýbat, na nějaký dotaz odpovídat odseknutím… Je to malá firma, nevyhneme se každodennímu kontaktu. :roll: práci bych nejradši změnila, ale i tak bych tu ještě tři měsíce musela být. Kdybych s ním a s jeho rodiči nebyla svázaná v práci, udělala jsem to asi už dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
17672
10.12.18 08:23
@Hroznej puberťák píše:
No, to si nejdřív najdi novou práci…
:palec: souhlas
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4497
10.12.18 08:23

Rozejít se musíš se všemi. Ještě se může stát, že půjdeš se špatnými referencemi. Že ho rodiče pomstí. Mají tvůj život pod kontrolou z pracovního i soukromého hlediska. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
10.12.18 08:27
@Anonymní píše:
Jeho reakci tipuji aspoň ze začátku na dost chladnou, asi až trochu zlou. Bude se mi co nejvíc vyhýbat, na nějaký dotaz odpovídat odseknutím… Je to malá firma, nevyhneme se každodennímu kontaktu. :roll: práci bych nejradši změnila, ale i tak bych tu ještě tři měsíce musela být. Kdybych s ním a s jeho rodiči nebyla svázaná v práci, udělala jsem to asi už dřív.

Lepší postup stejně těžko vymyslíš. Tak bych se nejdřív poohlédl po jiné práci, a pak dal ke konci měsíce rozchod a výpověď najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.12.18 08:36

@arinecka Reakci rodičů nedokážu odhadnout. :roll: Ze strany sourozence budu dostávat neustále dotazy a vysvětlování, že za své chování nemůže a že to nemyslí tak jak to říká nebo se chová.

• Nahlásit
  • Citovat
52
10.12.18 08:38

Jaký sis to udělala, takový to máš..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
10.12.18 08:38

Najít si jinou práci a dát výpověď je krok jedna. Je určitá (minimální) šance, že když o sebe nebudete neustále zakopávat doma i v práci, tak se váš vztah zlepší. Ale nejspíš ho máš plné zuby a rozejít se chceš tak jako tak. No, já být tebou, tak mu dám kopačky až okamžikem, kdy budu mít veškeré záležitosti vyřízené (tzn. budu již v nové práci a budu mít zápočťák…zkrátka nic, čím by se po mně mohl kdokoliv svézt).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 08:41

Asi máte pravdu. Nejspíš se neslučuje rozchod a pokračování v zaměstnání.
Už delší dobu mám z toho takové stavy, že nevím jak dál a myslím si, že už to nikdy nebude dobré. Že už celý život nikdy nebude dobrý a občas jsem i myslela na to, že to ukončím. I jsem vymyslela jak to udělám. Neni to jen kvůli vztahu a práci, sype se to na mě ze všech stran a já už na to nemám sílu. Nemám teď v životě nic pozitivního a nečekám, že se to někdy otočí. Je fajn to aspoň napsat a dostat to trochu ze sebe.

• Nahlásit
  • Citovat
8522
10.12.18 08:43
@Anonymní píše:
@arinecka Reakci rodičů nedokážu odhadnout. :roll: Ze strany sourozence budu dostávat neustále dotazy a vysvětlování, že za své chování nemůže a že to nemyslí tak jak to říká nebo se chová.

Asi bych fakt začala hledáním jiné práce a dala výpověď. Třeba budou rozumný a pustí tě dohodou, jestli ne, tak to budeš muset dva měsíce vydržet ale pak budeš mít klid :nevim: Přece nebudeš žít s někým s kým žít nechceš jen proto aby na tebe blbě nekoukala jeho rodina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.12.18 08:44

@Kakika Děkuji Kaki, tvé reakce jsi moc ráda čtu. :kytka: Zkusím to, i když se obávám, že mu nedokážu lhát a řeknu mu vše najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
4497
10.12.18 08:53
@Anonymní píše:
@Kakika Děkuji Kaki, tvé reakce jsi moc ráda čtu. :kytka: Zkusím to, i když se obávám, že mu nedokážu lhát a řeknu mu vše najednou.

To nesmíš.
Napřed výpověď s vysvětlením, že jste spolu moc a musíte být taky chvilku od sebe. Až bude zápočtový list v ruce spolu s dobrými referencemi, tak může následovat informace o konečném stavu věci. Ćili v prosince výpověď, v posledním týdnu v únoru to můžeš rozseknout.

Ono se to zdá moc daleko, ale když budeš mít tu vidinu konce, bude to snazší. Možná výpověď na dohodu ze Tvojí strany by to mohla ukončit ke konci ledna. Něco zkus, ale o rozchodu nikomu neříkej dokud nebude zápočťák v ruce. Můžou se snadno a velmi silně pomstít. Bacha na věc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15466
10.12.18 09:04
@Anonymní píše:

Neříkej, to by byla chyba. Ta výpověď a to, že váš vztah nefunguje tak, jak by měl, se právě krásně slučuje se změnou práce. Takové to „je to poslední šance, možná nám to pomůže“ a v tu chvíli ti nikdo klacky pod nohy házet nebude. Otázkou je, zda jsi ochotná ještě 3-4 měsíce vydržet v jedné domácnosti. Myslím si, že pro to, aby vše proběhlo v klidu a ty jsi se mohla odpoutat od celé té famílie, je to naprosto jediná možnost. Nic mu neslibuj, to by jsi lhala a to nechceš. Prostě mu řekni, že si myslíš, že problém je, že jste pořád spolu a nejste si vzácní. Což je pravda. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama