Jak se rozhodnout, ex/někdo nový?

Anonymní
13.10.21 10:24

Jak se rozhodnout, ex/někdo nový?

Jak bych se měla rozhodnout..
Mají o mě zájem 2 chlapi. Jeden 25 let, druhy 37 z toho ten starší je můj ex, se kterým jsem byla 2 roky.
Poslední měsíc jsem se s ex začala scházet a podnikat různé výlety a vše kolem toho.. jak kdyby se nikdy nic nestalo, vše na novo, proste skvělý..máme si vždy co říct, známe se.. a tvrdí, ze mě stále miluje..

S tím mladším se známe půl roku, spali jsme spolu a chvíli jsme to měli jako kámoši s vyhodama.. přišel s tím, ze bych mohla byt jeho přítelkyně.. ale jak se moc neznáme, přijde mi, ze si toho tolik nerekneme.. mám strach abychom si rozuměli do budoucna. Tvrdí, ze me má rad, ale není to úplně to “TO” ze nevím, jestli by do toto dal vše.. a taková ta zakoukanost tam není.. Ale tvrdí, ze bychom spolu mohli byt.. ze už nechce zůstat sám.

Já nevím jak se rozhodnout.. s ex je to skvělý, ale je to ex :nevim: a ten mladší nevím jestli si se mnou třeba jen nehraje.. mám v hlavě strašný zmatek

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2426
13.10.21 10:30

Ex je ex a s „novym“ to neni ono… nebyla bych ani s jednim, lepší chvíli nic, než výběr z nouze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 10:32
@Nickjmeno píše:
Ex je ex a s „novym“ to neni ono… nebyla bych ani s jednim, lepší chvíli nic, než výběr z nouze

Chápu.. já ale asi nedokážu byt sama nebo nevím..  :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2426
13.10.21 10:34
@Anonymní píše:
Chápu.. já ale asi nedokážu byt sama nebo nevím.. :roll:

Pak je to úplně jedno koho si vybereš, protože dlouhodobě to nebude klapat ani s jednim

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9121
13.10.21 10:41

Mě to náhodou pobavilo, hlavně věta, že spolu spíte, ale na nějaký chození se moc neznáte :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
13.10.21 10:42
@Anonymní píše:
Jak bych se měla rozhodnout..
Mají o mě zájem 2 chlapi. Jeden 25 let, druhy 37 z toho ten starší je můj ex, se kterým jsem byla 2 roky.
Poslední měsíc jsem se s ex začala scházet a podnikat různé výlety a vše kolem toho.. jak kdyby se nikdy nic nestalo, vše na novo, proste skvělý..máme si vždy co říct, známe se.. a tvrdí, ze mě stále miluje..

S tím mladším se známe půl roku, spali jsme spolu a chvíli jsme to měli jako kámoši s vyhodama.. přišel s tím, ze bych mohla byt jeho přítelkyně.. ale jak se moc neznáme, přijde mi, ze si toho tolik nerekneme.. mám strach abychom si rozuměli do budoucna. Tvrdí, ze me má rad, ale není to úplně to “TO” ze nevím, jestli by do toto dal vše.. a taková ta zakoukanost tam není.. Ale tvrdí, ze bychom spolu mohli byt.. ze už nechce zůstat sám.

Já nevím jak se rozhodnout.. s ex je to skvělý, ale je to ex :nevim: a ten mladší nevím jestli si se mnou třeba jen nehraje.. mám v hlavě strašný zmatek

S ex bych už nebyla. Přece jen je ex z nějakého konkrétnìho důvodu, že? A ten důvod nezmizí. Lidi se nemění.
S tím mladíkem to musíš jedině zkusit, jinak to nezjistíš, jestli to byde fungovat.
Někdo třetí by pak následoval po nezdaru s mladíkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 10:43
@ontarova.stara píše:
Mě to náhodou pobavilo, hlavně věta, že spolu spíte, ale na nějaký chození se moc neznáte :lol:.
:nevim:
  • Citovat
  • Nahlásit
957
13.10.21 10:44
@Anonymní píše:
Chápu.. já ale asi nedokážu byt sama nebo nevím.. :roll:

Tak v tom případě máš problém a fungovat ti to nebude s nikým.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 10:44
@Zeoli píše:
S ex bych už nebyla. Přece jen je ex z nějakého konkrétnìho důvodu, že? A ten důvod nezmizí. Lidi se nemění.
S tím mladíkem to musíš jedině zkusit, jinak to nezjistíš, jestli to byde fungovat.
Někdo třetí by pak následoval po nezdaru s mladíkem.

Já jsem taky pro to, ze se lidé nemění, i přesto, ze ex tvrdí, ze se změnil.. ale něco mě k nemu strašně táhne.. nemůžu se toho pocitu zbavit

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.10.21 10:45
@Zeoli píše:
Tak v tom případě máš problém a fungovat ti to nebude s nikým.

Proč myslíš; prosím?

• Citovat
  • Nahlásit
957
13.10.21 10:45
@Anonymní píše:
Já jsem taky pro to, ze se lidé nemění, i přesto, ze ex tvrdí, ze se změnil.. ale něco mě k nemu strašně táhne.. nemůžu se toho pocitu zbavit

Zvyk tě táhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15219
13.10.21 10:48
@Anonymní píše:
Já jsem taky pro to, ze se lidé nemění, i přesto, ze ex tvrdí, ze se změnil.. ale něco mě k nemu strašně táhne.. nemůžu se toho pocitu zbavit

To je jenom zvyk.

Hledej nekoho noveho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
@Zeoli píše:
Zvyk tě táhne.

Asi ano.. já to s nim teď hlavně musím ukončit.. a nevím jak mu to říct

• Citovat
  • Nahlásit
957
@Anonymní píše:
Proč myslíš; prosím?

Nemyslím.
Prostě člověk, který neumì být sám se sebou a štěstí vidí nebo dokáže cítit jen vedle partnera, není zralý být dobrým partnerem.
Je to něco, co ti asi pořádně vysvětlit neumím, páč kdo nechápe, nepochopí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
957
13.10.21 10:49
@Anonymní píše:
Asi ano.. já to s nim teď hlavně musím ukončit.. a nevím jak mu to říct

Jak? Popravdě bez tanečků kolem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek