Jak se rozhodnout - kojení ?

Anonymní
7.4.17 08:41

Jak se rozhodnout - kojení ?

Raději anonym, stydím se za to.
Vím, ze spousta maminek by chtěla kojit a třeba to nejde. Syna jsem kojila do 9ti měsíců a teď mám dceru, které budou za 2 týdny 4 měsíce a stále těším otázku, zda přestat kojit?
Je na tom něco špatného? Mám se cítit provinile? G.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.4.17 08:46

Je to tvoje svobodná volba, nikomu do toho nic není, jestli budeš nebo nebudeš kojit. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.4.17 08:51

Tvoje věc ;) za mne je to jednodušší než připravovat sunar a vždy hned k dispozici. Jsem lenoch :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
7.4.17 08:51

Mam kamaradku, co se v sedtinedeli rozhodla nekojit, protoze ji to otravovalo. Presli na UM, vsichni jsou spokojeny a ostatnim je to jedno. Ono totiz do toho nikomu nic neni, dite ti vyroste, at ho budes kojit nebo krmit UM. Hlavni je byt v pohode a v klidu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
7.4.17 08:54

Proč chceš přestat kojit? Nějak nechápu důvod?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2269
7.4.17 08:56

To záleží čistě jen na tobě. Mě kojení vyhovovalo-bylo to pohodlné, nemusela jsem v noci vstávat a řvoucímu dítěti připravovat flašku-prostě lenoch. Nikomu jinému do toho nic není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10638
7.4.17 08:58

Ne, je to tvoje věc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 09:00

@baaruunkaa když mala se prave naji okolo 19cte a spi třeba až do 2 rána a pak se budí v 6-7 ráno, takže to noční stávají by snad nehrozilo. @trybitka to nechci uvádět, akorát by se tu do mě pustily.

• Nahlásit
  • Citovat
24
7.4.17 09:03

Také nechapu, proc chcete přestat kojit. Vždyť kojeni je nejlepší jak pro Vaše dítě tak pro Vás. I z financí stránky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22512
7.4.17 09:04
@Anonymní píše:
Raději anonym, stydím se za to.
Vím, ze spousta maminek by chtěla kojit a třeba to nejde. Syna jsem kojila do 9ti měsíců a teď mám dceru, které budou za 2 týdny 4 měsíce a stále těším otázku, zda přestat kojit?
Je na tom něco špatného? Mám se cítit provinile? G.

Je to čistě tvoje věc. Jsem sice zastánce kojení, ale nejsem z těch, co by někomu diktovali, jak je to správně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 09:05
@AnnElli píše:
Také nechapu, proc chcete přestat kojit. Vždyť kojeni je nejlepší jak pro Vaše dítě tak pro Vás. I z financí stránky.

O finance mi vážně nejde, je mi jedno kolik to stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
15053
7.4.17 09:05
@Anonymní píše:
@baaruunkaa když mala se prave naji okolo 19cte a spi třeba až do 2 rána a pak se budí v 6-7 ráno,takže to noční stávají by snad nehrozilo. @trybitka to nechci uvádět, akorát by se tu do mě pustily.

Na to nespoléhej, moje byla na UM a vstávala jsem k ní i 4×. Jinak jestli nechceš, tak nekoj, nikomu do toho nic není. 4 měsíce kojení je pěkný, vlastně to nejdůležitější období, za chviličku stejně začne baštit příkrmy a na tom prsu už to tak nestojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10807
7.4.17 09:06

Je to jen a jen tvoje věc, začněte klidně příkrmy a dej UM, pokud chceš. Podle mě ale nechceš, jinak bys to dávno udělala a nevypisovala o tom do diskuze ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32911
7.4.17 09:07

Já přestala kojit v 6ti měsících i když mléko bylo..jednodušší je pro mě udělat UM..první dítě jsem přestala kojit ve 4m protože nebylo mléko - zřejmě mozek dal signál tělu - kojit jsem totiž nechtěla, leč i přesto jsem se snažila, ale mozek jsem asi nepřelstila..
nikomu do tvého kojení nic není..výčitky si nedělej..děti mám zdravé i přes to že jsou - byli oba na um

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.17 09:11
@unuděná píše:
Je to jen a jen tvoje věc, začněte klidně příkrmy a dej UM, pokud chceš. Podle mě ale nechceš, jinak bys to dávno udělala a nevypisovala o tom do diskuze ;)

To je možná ono z pohledu co se doma momentálně dějí bych kojit chtěla přestat a mozek mi to říká každý den, z pohledu pro dceru, je mi ji líto :zed:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama