Jak se rozhodnout mezi kluky?

Anonymní
21.10.20 13:41

Jak se rozhodnout mezi kluky?

Ahoj, omlouvám se za hloupou diskuzi, ale já nevím co mám dělat :oops:

Jsou tu dva kluci, které mám ráda. První, řekněme třeba Marek, a druhý Honza.
Marka znám už dlouho, vždycky mezi náma byla nějaká přitažlivost.. byl jedním z důvodu rozchodu s mým bývalým přítelem. Po rozchodu jsme spolu chvíli randili, ale nějak se to nevyvedlo. Padla na mě nějaká depka, on se hodně věnoval svým kamarádům místo mě, nevídali jsme se tak moc.. no a pak jsme se na nějakou dobu přestali bavit a já jsem poznala Honzu.

Vídali jsme se v autobuse a koukali po sobě, pak si na mě přes kamarádku zjistil kontakt a napsal mi. Od té doby si píšeme každý den, hodně si rozumíme, skoro na všem se shodneme.. je tam to duševní citové pouto.

Ale s Markem je tam zase ta chemie.. hodně se přitahujeme a chci se ho dotýkat, mazlit se s ním.. ale není tam tak moc toho duševního. U Honzy není tak moc toho fyzického..

Honza je o hodně hodnější a starostlivější, náhodou jsem poznala jeho rodinu a padli jsme si. Bude se mnou kdykoliv budu chtít.
Marek bydlí dál a má svůj život, hodně chodí s kamarády a nepsal by si se mnou tak moc..

Co je ve vztahu důležitější? Ta přitažlivost, nebo to duševní pouto?

Samozřejmě vím, že to za mě nikdo nerozhodne, ale možná mi to pomůže si to uvědomit :oops: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1085
21.10.20 13:44

Užívala bych si s tim prvním, s druhým se kamarádila a hledala třetího, kterej bude mít obojí. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 13:50

@Lulina999 Jooo to bych já ráda :mrgreen:
Jenomže už to nejde, oba dva se mnou bohužel nechtějí zůstat na kamarádské rovině, protože mě mají rádi až moc a to by jim ubližovalo :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
28167
21.10.20 14:01

Já bych dala na pouto. Chémie vyšumí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10555
21.10.20 14:02

Ani jednoho. S Honzou by mohl být hezký život, ale ještě jsi nedozrála do toho rozhodnutí mít jen jednoho (kdyby jo, neváhala bys), takže je to prostě prima chlap, který tě potkal ve špatnou dobu a pokud s ním půjdeš do vztahu, dřív nebo později mu ublížíš, protože tě bude přitahovat někdo jiný.
Marka si můžeš nechat jako kamaráda s výhodami pro chvíle, kdy budete oba single, ale vztah jste zkusili a nevyšel, já na tyhle opakovačky nevěřím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28167
21.10.20 14:03

Zas teda než jsem zakotvila u současného partnera, líbili se mi i jiní na oko. Ale rozhodla taková ta osobní vůně. Neumím to poznat. Jeden mi spocený vyloženě smrděl a druhého jsem naopak necítila vůbec. I když se mi líbil a měli jsme si pořád co povídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 14:03

No jestli toužíš po chvilkové romantice a rozkoši tak Marek, ale počítej s tím že to bude krátkodobá záležitost protože s takovým přístupem to bude vztah spíš jen o sexu. Jestli toužíš po lásce a dlouhodobém vztahu tak MOŽNÁ Honza. Ale musí se v tobě probudit ta přitažlivost. Ne vždy to je hned a někdy to nepříjde. Už ses s Honzou líbala? Jestli jsi při tom nic necítila tak to nejspíš nemá smysl a jen bys mu ublížila.
Jestli ale něco ucítíš a vybereš si Honzu tak s Markem už se nestýkej. Oba mít nemůžeš pokud teda nejsi bezcharakterní mrcha.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 14:09

S Honzou ta přitažlivost taky je.. ale cítím, že není tak velká. Hrozně ráda se s ním držím za ruku a tak, líbání je trochu zvláštní, ale možná proto, že jsme se to spolu ještě pořádně nenaučili :)
Asi to s ním zkusím a kdybych cítila že to nejde, tak počkám na někoho, kdo bude mít obojí.
Nechci nikoho tahat za nos :oops:

Děkuju moc za reakce :D

• Citovat
  • Nahlásit
234
21.10.20 14:18

Já si tady připadám už jak v redakci Bravíčka tvl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
103
21.10.20 14:44

„Co je ve vztahu důležitější? Ta přitažlivost, nebo to duševní pouto?“

Ahoj,

zkusíme to jinak.

Předpokládejme, že mám za sebou mnoho zkušeností se ženami, jež tyto problémy zažily a zažívají. Některé psychicky zdravé, některé nikoliv.

Předpokládejme, že mám už hodně historek a spíše negativních než pozitivních.

Konkrétní případy nejsou vyloženě stejné. Ovšem vzorce, schémata a dopady jsou více než podobné.

Pakliže poslechneš třeba první příspěvek, tak bych ti asi na sebe mohl rovnou dát kontakt a domluvit sezení za takových cca 13 let, kde budeme probírat, proč ti vztahy nefungují, proč nejsi šťastná a že „kdybys byla chytrá, mohla jsi už dávno mít děti“. Představ si, jak tu část o dětech vykládáš zlomená, unavená, se smutkem v očích - na sezení ve svých 32 letech.

Možná si vybíráš partnera na celý život. Možná ne. Vztahy jsou ale dokonalé jen v případě, když svého partnera umíš docenit, a to je otázka na Tebe:)

L.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 15:26

@franzkfk

Takže.. co se mi tím vlastně snažíš říct? Že bych měla umět ocenit svého přítele a vážit si ho?

• Citovat
  • Nahlásit
21.10.20 17:06
@Lulina999 píše:
Užívala bych si s tim prvním, s druhým se kamarádila a hledala třetího, kterej bude mít obojí. :cert:

Vsak jasne. Prvnimu delat matraci, druheho tahat za nos a pri tom vsem hledat prince na bilem koni. Na to musi mit clovek mrzky charakter a silny zaludek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.10.20 17:55

Já ti asi neporadím, ale můžu z vlastní zkušenosti říct, že kde není chemie na začátku, nebude pravděpodobně nikdy. A pak ti časem začne připadat, že je s ním nuda…

• Citovat
  • Nahlásit
1748
21.10.20 18:19
@Příjemné Pondělí píše:
Vsak jasne. Prvnimu delat matraci, druheho tahat za nos a pri tom vsem hledat prince na bilem koni. Na to musi mit clovek mrzky charakter a silny zaludek.

@Lulina999 to snad myslela ironicky, ne? Teda doufám… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1085
21.10.20 19:49
@Moringa píše:
@Lulina999 to snad myslela ironicky, ne? Teda doufám… :)

Samozřejmě, ale někdo věří všemu… :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama