Jak se rozvést těhotná?

Anonymní
4.6.21 22:52

Jak se rozvést Těhotná

Prosím o pomoc.
Chci se nechat rozvést. Mohla bych poprosit jestli nevíte o nějakém vzoru? Nic nemůžu najít. Nevím jak na to. Jsem ve 20tt, majetek spolu žádný nemáme. Společné děti taky ne. Svatba byla v únoru tohoto roku. Určitě mě to nepřejde, manžel mě dnes podruhé uhodil natolik, že růžové brýle odlítli. Je tu někdo kdo by mi to pomohl dát dohromady? Vubec nevim jak na to, chci to sepsat co nejdříve a v pondělí odnést na soud.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
4.6.21 23:09

:hug: S papiry neporadim, ale drzim palce, aby Te presvedceni nepustilo. Pribuznou manzel poprve zmlatil v 5m ditete. Az v 5r ditete sebrala odvahu odejit, to uz ji slo o zivot… Do te doby nikdo nic netusil, respektive vedelo se, ze se hadaji, ale tohle nikoho nenapadlo… Nasili se pomalu stupnovalo, dlouho si rikala, ze to jeste neni tak zle, az doslo na skrceni… Ale rozvod stale nepodala… Asi je v tuto chvili dulezitejsi odejit do bezpeci, mas-li kam, nez mit v poradku papiry. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
1036
4.6.21 23:11

Nevím, jak se to zařizuje, ale držím palce. Nenech si ubližovat, ani si nenech vnutit, že si za to můžeš sama. Můžeš ale čekat, až dojde na to, že zjistí, žes podala žádost o rozvod, že se bude kát a vyznávat ti lásku až do nebes. Pokud se na to chytíš, tak tě bude mít k sobě zase pěkně připoutanou a zmlátí si tě zase, kdy bude chtít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.6.21 23:18

Děkuju. Já to mam i natočené, což on neví. Byla u toho i moje mamka, bydlí momentálně u nás. Byt je mého bratra, bratr bydlí jinde, byt mi pronajímá. Manžel jezdí s mým bratrem ráno do práce a pak večer ho odváží. Zítra mu napíšu aby manžela odvezl k jeho rodičům, že ho doma nechci. Jen se bojim ze se mi vybarví monokl, celkem mě tvář bolí a nechci chodit po venku těhotná, s dcerou a modřinou na obličeji..

• Citovat
  • Nahlásit
6389
4.6.21 23:37
@Anonymní píše:
Prosím o pomoc.
Chci se nechat rozvést. Mohla bych poprosit jestli nevíte o nějakém vzoru? Nic nemůžu najít. Nevím jak na to. Jsem ve 20tt, majetek spolu žádný nemáme. Společné děti taky ne. Svatba byla v únoru tohoto roku. Určitě mě to nepřejde, manžel mě dnes podruhé uhodil natolik, že růžové brýle odlítli. Je tu někdo kdo by mi to pomohl dát dohromady? Vubec nevim jak na to, chci to sepsat co nejdříve a v pondělí odnést na soud.

A to decko v brise co? :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
4.6.21 23:39
@Kipa22 píše:
Nevím, jak se to zařizuje, ale držím palce. Nenech si ubližovat, ani si nenech vnutit, že si za to můžeš sama. Můžeš ale čekat, až dojde na to, že zjistí, žes podala žádost o rozvod, že se bude kát a vyznávat ti lásku až do nebes. Pokud se na to chytíš, tak tě bude mít k sobě zase pěkně připoutanou a zmlátí si tě zase, kdy bude chtít.

Z ceho usuzujes, ze se bude kat a bude ji vyznavat lasku, aby neodesla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
4.6.21 23:41
@Pavlik Morozov píše:

Tobě to přijde k smíchu? Nechutný…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
4.6.21 23:47
@Janli píše:
Tobě to přijde k smíchu? Nechutný…

Ja se pouze ptam na to dite. Rika „deti spolu nemame“ tak ci to dite je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7675
4.6.21 23:52
@Pavlik Morozov píše:
Ja se pouze ptam na to dite. Rika „deti spolu nemame“ tak ci to dite je?
Žádá o radu, jak dát administrativně do kupy žádost o rozvod, čili je celkem podstatná informace, zda chce upravovat i péči o dítě/děti. Což u nenarozeného jde těžko.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49771
5.6.21 00:03
@Anonymní píše:
Prosím o pomoc.
Chci se nechat rozvést. Mohla bych poprosit jestli nevíte o nějakém vzoru? Nic nemůžu najít. Nevím jak na to. Jsem ve 20tt, majetek spolu žádný nemáme. Společné děti taky ne. Svatba byla v únoru tohoto roku. Určitě mě to nepřejde, manžel mě dnes podruhé uhodil natolik, že růžové brýle odlítli. Je tu někdo kdo by mi to pomohl dát dohromady? Vubec nevim jak na to, chci to sepsat co nejdříve a v pondělí odnést na soud.

Zkus si zajít do bezplatné Občanské poradny, určitě Ti s tím pomůžou.

http://www.potrebujipravnika.cz/…ske-poradny/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
5.6.21 00:06
@Pavlik Morozov píše:

zdrhnul jsi z blázince, co? vem si léky a uklidni se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.6.21 00:21

Tak ti přeju, aby tě tohle rozhodnutí nepustilo. Uhodit ženskou a ještě ke všemu těhotnou? Hnus na entou. :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
6389
5.6.21 00:27
@Michelle_M píše: Žádá o radu, jak dát administrativně do kupy žádost o rozvod, čili je celkem podstatná informace, zda chce upravovat i péči o dítě/děti. Což u nenarozeného jde těžko.

V tom mas naprostou pravdu. Ale pokud je dite manzela, tak soud bude probihat primarne o nej. Dalsi vec je ta, ze nemuze rict bratrovi at manzela odveze, ze jej nechce videt. On ma pravo jit domu. Jak si to predstavuje ona, je dost naivni predstava. V prve rade bych zacal podanim trestniho oznameni za napadeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6389
5.6.21 00:29
@Morska vila píše:
zdrhnul jsi z blázince, co? vem si léky a uklidni se.

Proc? Protoze me zajima, jak to je s ditetem, kdyz tvrdi ze zadne s manzelem nemaji?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12462
5.6.21 00:56

Tak jestli to myslíš vážně, mělas nechat manžela vykázat z bytu a podat na něj trestní oznámení za napadení. To by byl první krok.
Druhý krok - pravděpodobně by tě nasměrovali i na policii by byl, podat žádost o rozvod.
Pokud by manžel měl už záznam o napadení těhotné, výrazně by ti to pak usnadnilo úpravu styku s vaším dítětem, které čekáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat