Jak se rychle odnaučit kouřit cigarety?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 12:57
Jak se rychle odnaučit kouřit cigarety?

Poraďte :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janičcka92
Kecalka 468 příspěvků 07.12.18 13:02

úplně normálně prostě přestaň :mrgreen:

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 07.12.18 13:04

Rychle se ani pes nevys.. Chce to vůli, trpělivost a sebekázeň. Nic víc.

Kriss Tina
Kelišová 6113 příspěvků 07.12.18 13:06

Zahod je a další už si nekup, stačí pevná vůle.

Alušáček
Závislačka 3249 příspěvků 07.12.18 13:18

Můj manžel kouřil od 13 do 27let, 10-20 cigaret dene, přestal kouřit ze dne na den, už je to 10 let… Kdo chce přestat přestane, to je jako s jídlem, je potřeba pevná vůle..

Russet
Extra třída :D 12262 příspěvků 07.12.18 13:38
@aklutep7 píše:

Moje kolegyně, co je jí 60, přestala ze dne na den. Už prostě nechtěla kupovat drahý kouř zabalený do krabičky. Zatím se drží.

smurfka
Vesmírná mluvilka 30049 příspěvků 07.12.18 13:40

jedině ze dne na den..manžel také tak..chce to si další prostě nekoupit..raději když budeš chtít koupit, si ty peníze za to strč do pokladničky a budeš se mít líp

malákráličice
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 07.12.18 13:42

@aklutep7 Zkus prestat kourit, az pojedes na dovolenou. Je to zmena prostredi, nebudes tam mit zabehnute ritualy napr. ze si cestou do prace zapalis.

aklutep7
Povídálka 20 příspěvků 07.12.18 13:42

@malákráličice

to mi přijde jako super nápad, děkuji za typ

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 13:59
@aklutep7 píše:

Mrkni se na nadory mocoveho mechyre, kterymi trpi zejmena kuraci. Chces zit s urostomii?

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 2043 příspěvků 07.12.18 15:02
@Alušáček píše:
Můj manžel kouřil od 13 do 27let, 10-20 cigaret dene, přestal kouřit ze dne na den, už je to 10 let… Kdo chce přestat přestane, to je jako s jídlem, je potřeba pevná vůle..

Tak by mě zajímalo, kde vezmou 13 letí na pravidelný přísun cigaret

Alušáček
Závislačka 3249 příspěvků 07.12.18 16:47
@Kfětoslava píše:
Tak by mě zajímalo, kde vezmou 13 letí na pravidelný přísun cigaret

Možná jsem to špatně napsala, 10-20 cigaret kouřil když jsem ho poznala, ve 13 letech s kouřením začal a ze začátku to jistě bylo v menším množství… Jinak kde berou cigára mladiství netuším, zřejmě si je normálně koupí,treba u vietnamců..

cocomoon
Kecalka 212 příspěvků 07.12.18 16:55

Já si koupil e-cigaretu a k tomu tu vodu. Vše značkový, do nějaký číny bych nešel.
Výhoda je, že člověk uspokojí jak ten rituál při kouření, tak i nikotin.
A ty vodičky jdou kupovat se stále menším obsahem nikotinu až bez nikotinu. Pak už ti zůstane jen ten rituál a s tím snad nebude problém přestat.
Nevýhoda je, že je to celkem chutný. Já si koupil nějakej emporio RY4 a je fakt dobrej :)
A dá se to kouřit bezesmradu i doma, nebo v autě. Takže je problém se udržet a nekouřit tam. Já třeba dřív cigára doma ani v autě nekouřil. Tak to držím i s tímhle a chodím na půdu jako předtím.

Výhoda, od tý doby sem klasický cigáro nepotřeboval. A pokud nepočítám vstupní investici, tak je to levný. 10ml náplně je asi jako karton a stojí kolem stovky.
A člověk nesmrdí kouřem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.12.18 17:33

Moje mamka kouřila roky a přestala ze dne na den. Musíš prostě vydržet.

Azeretereza
Ukecaná baba ;) 2491 příspěvků 07.12.18 18:26
@cocomoon píše:
Já si koupil e-cigaretu a k tomu tu vodu. Vše značkový, do nějaký číny bych nešel.
Výhoda je, že člověk uspokojí jak ten rituál při kouření, tak i nikotin.
A ty vodičky jdou kupovat se stále menším obsahem nikotinu až bez nikotinu. Pak už ti zůstane jen ten rituál a s tím snad nebude problém přestat.
Nevýhoda je, že je to celkem chutný. Já si koupil nějakej emporio RY4 a je fakt dobrej :)
A dá se to kouřit bezesmradu i doma, nebo v autě. Takže je problém se udržet a nekouřit tam. Já třeba dřív cigára doma ani v autě nekouřil. Tak to držím i s tímhle a chodím na půdu jako předtím.Výhoda, od tý doby sem klasický cigáro nepotřeboval. A pokud nepočítám vstupní investici, tak je to levný. 10ml náplně je asi jako karton a stojí kolem stovky.
A člověk nesmrdí kouřem.

Mas nejakej typ na konkretni vec? Muj problem jsou ty ritualy.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Tereza se učí urdštinu, potvrdil nám zdroj. Připravuje se na tvrdý trest?

V Pákistánu je téměř rok a hrozí, že zde ještě mnohem delší dobu zůstane.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >