Jak se s ex domlouváte kdy si vezme dítě ?

Anonymní
24.10.19 19:07

Jak se s ex domlouváte kdy si vezme dítě ?

Dobrý večer, chtěla bych znát názor a zkušenost někoho nestranného. Mám dceru 2roky. Její otec se o ni od narození nezajímal. Nyní pod nátlakem nové přítelkyně přišel na návštěvu a ona ho nutí, aby dceru navštěvoval dál. Bohužel domluva nic moc. Chci se domlouvat třeba týden, čtrnáct dni dopředu ať si můžeme i my něco plánovat. Chodím normálně do práce. Domluva nelze. Vždy je mi napsáno den dopředu a to my máme už plán. Potom jsem samozřejmě nařknuta, že braním ve styku. Jak to mate vy? Děkuji Denisa

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1380
24.10.19 19:13

Si domluvte treba jednou za ctrnact dni vikend, nevim jak na tom ditko je zda je zvykle na tatu ci nikoliv.to si rozhodni sama. napiste si dny a casy a hotovo, zadny den predem neexistuje a pokud se mu neco nelibi at sizazada soudne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
24.10.19 19:14

Máme určený styk, že si ho bere každých 14 dní na víkend. Leda když je třeba dovolena apod, tak si zavoláme že to někdo potřebuje posunout třeba o týden. Ale většinou aspoň ten týden předem vím co a jak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 19:16

@migmina dcera ho za ty dva roky viděla dvakrát. Naposledy v půl roce. Je citlivá, bojácná. Nenechá na sebe ani sáhnout. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
4293
24.10.19 19:18

Mame pevně stanoveny vikendy + den v týdnu. Ale kdyz jsou nějaký exzra dny, tak záleží podle situace, klidně ze dne na den, ale pokud už něco nemáme. Pak smolik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14623
24.10.19 19:21

Nastavila jsem pravidla, že nejpozději ve středu musel napsat zda víkend ano nebo ne.
Teď už máme pravidelné střídání víkendů

Jak máte soudně určený styk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1380
24.10.19 19:22

Je pro ni cizi se nedivim. vikend ani nahodou. zkuste postupne za tvy pritomnosti, ale mit to aspon tyden pred domluvene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14623
24.10.19 19:24

A na to, aby si zvykla je důležitá pravidelnost. Ze dne na den bych se na něj vy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 19:29

@Netopirek po dohodě semnou. Je to ale už staré rok a půl. Tehdy se řešily alimenty. O nic jiného mu nešlo. Ve styku za mé přítomnosti než si zvykne mu nebráním, ale co odpovědět člověku, který vám řekne, že nemá čas a není schopen se dopředu domluvit? Pokud přece dítě chci, tak udělám cokoliv.

• Citovat
  • Nahlásit
11936
24.10.19 20:00
@Anonymní píše:
@Netopirek po dohodě semnou. Je to ale už staré rok a půl. Tehdy se řešily alimenty. O nic jiného mu nešlo. Ve styku za mé přítomnosti než si zvykne mu nebráním, ale co odpovědět člověku, který vám řekne, že nemá čas a není schopen se dopředu domluvit? Pokud přece dítě chci, tak udělám cokoliv.

piš mu maily, v neděli mu napiš, ať ti na týden napíše, kdy se chce stavit za malou, abyste to mohli společně naplánovat. A co nenapíše v neděli, na to nereaguj, máš v ruce důkaz, že je to on, kdo to hatí. Nemusíš ze dne na den skákat tak, jak on píská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:07

@Šáruší a kdyby došlo na soud, tak nebudu já ta zlá? Včera jsem mu též řekla ať si vybere kdy příští týden a odpověď? To já nevím kdy budu mít čas.

• Citovat
  • Nahlásit
3686
24.10.19 20:08
@Anonymní píše:

No, jenže on nechce. Je k tomu nucen :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
24.10.19 20:11
@Anonymní píše:
@Šáruší a kdyby došlo na soud, tak nebudu já ta zlá? Včera jsem mu též řekla ať si vybere kdy příští týden a odpověď? To já nevím kdy budu mít čas.

ne, proto ti říkám, všechno mu piš, ne ústně, ale piš. Klidně mu piš ty jako první. Míš v ruce důkaz, že jsi nabízela, že jsi to ani nechtěla měsíc dopředu, ale jen týden, a on nic, jen blbé kecy, že neví. Pak bude za vola on, ale hezky všechno písemně, mailem nebo SMS, žádné ústní dohadování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:21

@Azeretereza také mám ten pocit. Trochu nechápu k čemu nám tohle sem tam vidění se bude. Hlavně ta komunikace je k pláči 🙄

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.19 20:23

@Šáruší děkuji :kytka: Když já si nedovedu trvat na svém. Stále chci být za dobráka a vždy ustoupím. :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat