Jak se s nim rozejit?

Anonymní
9.5.21 10:47

Jak se s nim rozejit?

Ahoj, mate nektera zkusenosti s rozchodem, kde v tom jsou penize, auta, psi a s psychickym vydiranim? Myslim si, ze pohar uz pretekl nekolikrat a ja stale nemam nejak silu to ukoncit. Mame spolecne psy, pres ty mne necjasteji psychicky vydira, ze si je vezme, nebo aspon jednu. Pritom se o ne vubec nestara, neni skoro vubec doma. Bydli u nas, nic neplati na byt, jidlo. Momentalne dela pres tyden v Plzni. SIce za 5,5roku u nas na baraku neco udelal(je truhlar) a manuelne dost zrucnej, ale jinak je labilni, psych. nevyzralej, neustale nad nekym machruje, dost pije. Me je 41, jemu 32. Jsem s nim 5,5roku a kdyz jsem to chtela jednou ukoncit, opil se a skocil pod auto a tim me zacal drzet v sachu, nastesti se mu nic nestalo. Mam kvuli nemu uver, to pravidelne splaci, na me jsou nahlasany jeho auto a motorka. ALe to nepokryje cely uver. Resime taky uz xlet dite pres centra asistovane reprodukce a jeste mam nejaky vajicka v mrazaku, kdy od nej pak potrebuji podpisy k zavedeni. Jenze si myslim, ze jsem uz z nej totalne zablokovana a pokud s nim budu, tak nikdy neotehotnim, jsem energeticky na dne..A na to abych ted rychle sehnala novyho chlapa do zivota, neb je mi dost, tak na to neni cas..Jen nevim, jak to vse ukoncit, udelat, aby me nenechal v dluzich a aby mi nevzal psy a nebo si neco neudelal. Zitra kontaktuji moji znamou advokatku, at mi neco sepise, ale nejsem si jista, jestli i po jeho podpisu, to bude dodrzovat. Vim, ze mi nektere z vas budou rikat, ze jsem blba, proc v tom jsem, a proc jsem to nechala dojit tak daleko, ale vy v ty situaci nejste, tak nevite, co se tu vse deje. Nerada se hadam a pak radsi ustupuju a vse dusim v sobe. Prosim anonym, jinak smazat.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
493
9.5.21 10:51

No mozna by ve 41 letech bylo na case tu snahu o dite zabalit, zvlast kdyz to roky resite pres centra asistovane reprodukce. :think: jestli to chapu spravne, tak sis nabrknkla o dost mladsiho vola, jen kvuli tomu, ze se s tebou o to dite snazi. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
9.5.21 10:53

8o no na dítě s takovým člověkem bych raději rychle zapomněla. Bohužel s ním dle mě ztrácíš už 5 let čas. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 10:58

@Sandokanouc nee, na zacatku to nebylo o diteti..mela jsem pocit, ze ho musim nejak zachranit a vytahnout z toho, v cem zil..aby poznal i harmonickou rodinu a pohodu a mel poradny zazemi..a bylo mi ho lito.. vim, smutny, proc s nim byt, ale tak to proste bylo..

• Citovat
  • Nahlásit
348
9.5.21 10:59

Ach jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 11:01

@Dara90 bohuzel, to vim.. jen je tu plno Ale a nevim, jak to ukoncit..

• Citovat
  • Nahlásit
493
9.5.21 11:04
@Anonymní píše:
@Sandokanouc nee, na zacatku to nebylo o diteti..mela jsem pocit, ze ho musim nejak zachranit a vytahnout z toho, v cem zil..aby poznal i harmonickou rodinu a pohodu a mel poradny zazemi..a bylo mi ho lito.. vim, smutny, proc s nim byt, ale tak to proste bylo..

No tos udelala ale chybu, kdyby ti bylo 20 tak nereknu, ale ve 36 si najit tak neperspektivniho cloveka, kdyz chces rodinu? :think: Bohuzel nektera rozhodnuti nevezmes zpet a negativne ti to ovlivni vyrazne dalsi zivot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 11:07

@Sandokanouc ja vim, jen jak z toho ven..?

• Citovat
  • Nahlásit
18812
9.5.21 11:15
@Anonymní píše:

No normálně se s ním rozejdeš…dáš mu věci před dveře a nenecháš se vydírat skoky pod auta a jinými podobnými…psy bych mu nedala…jak je máte společné? blbý máš ten úvěr, ten splácet přestane…tak prodáš auto a motorku co je psaná na tebe…nad dítětem s někým takovým bych fakt neuvažovala…neplatí bydlení ani jídlo…no to je fakt partie roku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
9.5.21 11:15
@Anonymní píše:

No to musis zvazit sama, ale tve rozhodovani hodne omezuje ta snaha o dite. Protoze tohle je posledni sance mit dite. Predstava, ze nekoho najdes a ten hned s tebou bude resit tehotenstvi a jeste nekam chodit, to asi ne. :nevim:
Tak asi to jeste zkusit s tim podpisem, jak si psala a pak se hodit do klidu, kdyz to dite tak moc chces.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 11:21

@Sandokanouc jj, dite je priorita..zitra pisu ty advokatce..ja prave myslela, ze kdyz tady skoro neni, tak se hodim do klidu, ale zase se to nejak zvrtava a dnesek to dodelal. Prijel v noci od kamose(mel tam spat), takze dojel nalitej, rano byl zase na me divnej, mel jeste hladinku, nechal tu veci na vyprani a jel na motorku na cely den a prej mam zajet do alzy pro kabel na iphone, tak na to prdim. dikas za normalni peknou reakci :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
2537
9.5.21 11:21

No nevím🤔 píšeš, že máš úvěr, který on splácí na druhou stranu auto a motorka jsou psaný na tebe. Něco už tedy splatil… Když tedy sectes auto, motorku, a částku co splatil jaký rozdíl ti tam zbývá? Stojí ta částka za to aby sis ničila život? Jsem v tvým věku a pokud to nejsou statisíce na peníze bych se asi vykašlala život je krátký a do hrobu si je stejně nikdo nevezme… Bydlí u vás to jako u tebe a rodičů? Nebo jak to mám chápat? Pokud ano oni koukaji na to jak to mezi vámi je?.. Má u Vás hlášený bydlení?… Ty psy to tě chápu mám taky tři psí holky a nedala bych ani jednu… Na koho je psaný čip? Předpokládám, ze je máte ocipované Už teď tě vydírá přes psy a ty uvažuješ s nim mít dítě? Umíš si představit, že tě bude vydírat pak?… Že skáče pod auto? Ve skutečnosti si nic udělat nechce je to psychický manipulátor až to příště zase zkusí zavolej policii a doktora a nech ho odvézt do blázince…vážně mas ve 41 letech na tohle ještě čas? Nějak nechápu proč s ním ještě jsi. Tohle všechno jsou důvody k tomu aby už byl dávno pryč a ne ještě o něčem tady uvažovat. Pokud tam není hlášený dala bych mu ultimátum na odstěhování a hned po něm mu sbalila věci a dala je před barák a vyměnila zámek pokud ano poraď se s právníkem tam to bude složitější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
493
9.5.21 11:22

A rada typku ti anonymne nabidne otehotneni, v tom by asi nebyl problem, kdyz das takovy inzerat treba na erotickou seznamku. :mrgreen: Ale jestli to potrebujes resit pres to centrum asistovane reprodukce, tak to by byl asi problem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.5.21 11:22

@Monchichik tohle uz je na nakladak, ma plno naradi, obleceni, sbirku auticek, regaly..bydlime v baraku..

• Citovat
  • Nahlásit
18812
9.5.21 11:26
@Anonymní píše:
@Monchichik tohle uz je na nakladak, ma plno naradi, obleceni, sbirku auticek, regaly..bydlime v baraku..

no tak zkus ten jen podpis a uvidíš…ale s někým takovým, kdo bude mít možnost tě vydírat o to víc a přes dítě…když to zkouší i přes psy…já ti nevím…chápu, že touha po dítěti je velká, ale ty musíš vědět, čeho je schopný…podle popisu asi všeho…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat