Jak se s vámi zkontaktovat při zablokování profilu?

9.2.10 09:54

Jak se s vami zkontaktovat pri zablokovani profilu?

Rada bych upozornila na jednu vec. Od nedele mi nefungoval profil, neslo se prihlasit, nesel mi vlozit prispevek - psalo to, ze bylo zablokovano pridavat obsah na portal. Pro informace, ze se mam obratit na adminy. Coz jsem tedy opravdu chtela!! :cert: Ale zjistila jsem, ze pokud nevim na vas primo email, ty formulare pro poslete dotaz a pod. take nefunguji, take mi nedovoli nic poslat. Mozna by to chtelo nekam tedy umistit email, aby slo komunikovat touto cestou. Doufam, ze jsem to napsala srozumitelne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12389
9.2.10 15:12

Podnětem se budeme zabývat, děkujeme za tip.

Současně chci upozornit, že k zablokování profilu dochází většinou při spamování a hrubém porušení pravidel serveru. Samozřejmě může dojít i k omylu, ale přesto bych doporučila se ujistit, že nikdo s přístupem k Vašemu účtu pravidla neporušoval.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.10 15:21

Prosim vas o vysvetleni, proc jste mi zablokovali ucet. Opravdu bych to moc rada vedela - co jsem kde porusila.
Nikde jsem nespamovala, nikomu nikde nenadavala, ani se nehadala :nevim: :nevim:
Jedine co me napada - reagovala jsem v jedne diskuzi na uchyla, co sem vlezl, dala sem citovat jeho nesmysly a reagovala :poblion: :pocitac: smajly. Mozna jste chteli zablokovat jeho? Fakt nevim a rada bych vedela. :nevim: Dekuji moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12389
9.2.10 21:35

Všichni jsme omylní a toto se mohlo stát při blokaci spamera…
Pokud to tak je, přijmi, prosím, mou omluvu.

Prověřujeme ještě možnost kontaktu pro zablokované uživatele - minimálně v tom by náš omyl mohl přinést užitek :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.2.10 23:38

Jasne :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mi3pulka
6.4.11 09:07

Taky mi včera zablokovali profil a vůbec nevím, z jakého důvodu. Měla jsem tam důležité informace, o kamarády mi vůbec nejde. Nevíte, co dělat ? Přišlo to v nevhodou dobu … Také jsem nic neporušila, nebo o tom alespoň nevím. Možná jen to, že jsem si za jeden den přidala do blokace 2 lidi, kteří mě otravovali … :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
12389
6.4.11 11:34

Mi3pulka

Nepíšes přezdívku ani email, tak je těžké situaci prověřit.

Ozvi se na email info(zavináč)emimino.cz

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama