Jak se seznámit s policistou?

Anonymní
12.11.20 10:06

Jak se seznámit s policistou ?

Zdravím vás všechny na emimino :P slyšela jsem ze se tady ví vše tak se tady zkusím zeptat. Nevíte jak se seznámit s policistou ( vztah )? Můj sen je mít za manžela policistu ale nedaří se mi na ne navázat kontakt. Já ani mé kamaradky nepracujeme u policie. Rada uvítám i vaše zkušenosti ohledně vztahu s policistou. Děkuji :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
534
12.11.20 10:12

Třeba špatně zaparkovat a za rohem počkat, až ti budou dávat botičku :mrgreen: pak doběhnout a zapůsobit :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23922
12.11.20 10:15
@Jeanny21 píše:
Třeba špatně zaparkovat a za rohem počkat, až ti budou dávat botičku :mrgreen: pak doběhnout a zapůsobit :lol:

To bude jen měšťák, to nevím, jestli dostatečně zakladatelku uspokojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17499
12.11.20 10:17

V téhle době můžeš zkusit tak maximálně projet křižovatku na červenou…
Jinak doporučuju udělat si zbroják a začít chodit na střelnici, tam jich poznáš… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:17

Hlavně bacha. Muj bývalý byl policajt a podvadel všechny snad se všemi, často je nabaloval ve službě. A s kolegy se vzájemně kryli. Je to určitě ve všech profesích, ale když tě bude balit uniforma, tak bacha :) anonym, dost se stydím - i když jsem s ním začala ještě než vůbec byl policajt, cítím jako osobní selhání, že mě podvadel.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:23
@Jeanny21 píše:
Třeba špatně zaparkovat a za rohem počkat, až ti budou dávat botičku :mrgreen: pak doběhnout a zapůsobit :lol:

Děkuji. Takhle dlouho jsem se od srdce nezasmala :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:25
@Anonymní píše:
Hlavně bacha. Muj bývalý byl policajt a podvadel všechny snad se všemi, často je nabaloval ve službě. A s kolegy se vzájemně kryli. Je to určitě ve všech profesích, ale když tě bude balit uniforma, tak bacha :) anonym, dost se stydím - i když jsem s ním začala ještě než vůbec byl policajt, cítím jako osobní selhání, že mě podvadel.

Fakt jo? :D Tak tohle mě překvapilo. Nevím proč ale už asi 10 let sním o tom mít za manžela policistu ;) nevím co dělám špatně ale nedaří se mi s nima seznamovat. By mě zajímalo jestli existuje nějaká policejní seznamka nebo proste oslovit policistu :zed: :P

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:28
@vokishka píše:
To bude jen měšťák, to nevím, jestli dostatečně zakladatelku uspokojí.

Ale jo uspokojí :D

• Citovat
  • Nahlásit
23220
12.11.20 10:29
@Anonymní píše:
Zdravím vás všechny na emimino :P slyšela jsem ze se tady ví vše tak se tady zkusím zeptat. Nevíte jak se seznámit s policistou ( vztah )? Můj sen je mít za manžela policistu ale nedaří se mi na ne navázat kontakt. Já ani mé kamaradky nepracujeme u policie. Rada uvítám i vaše zkušenosti ohledně vztahu s policistou. Děkuji :hug:

Takže patolog, sexuolog a gynekolog asi nezabrali.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:32

Začni pracovat u policie, tam jich poznáš :). Jen možná po tom ztratíš iluze ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:36
@Anonymní píše:
Začni pracovat u policie, tam jich poznáš :). Jen možná po tom ztratíš iluze ;)

Také jsem o tom premyslela ale fyzické testy asi nevzladnu zed: Jinak dělám tlumočníci ruského jazyka tak přemýšlím ze bych zkusila nábor do cizinecké policie nebo detenčního střediska jako překladatelka :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:36

Presne jak tu padlo, ex taky u policie, dost jednorazovek, nedalo se poradne nic naplanovat, rusili se dovolene, jednou mne nechal na slovensku v klubu a ani se nenamahal mi tam oznamit, ze musi na vyjezd :zed: delal teda u zasahovky, takze opravdu vytizen, ale na bokovky si cas nechal. Pak znam kamaradku, kamaradky, ta ma za manzela policajta, taky furt nekde v tahu, zmenilo se to az kdyz prisly deti a muze si vic vybirat sluzby. Ja bych do toho nesla ani za nic

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:42
@Anonymní píše:
Presne jak tu padlo, ex taky u policie, dost jednorazovek, nedalo se poradne nic naplanovat, rusili se dovolene, jednou mne nechal na slovensku v klubu a ani se nenamahal mi tam oznamit, ze musi na vyjezd :zed: delal teda u zasahovky, takze opravdu vytizen, ale na bokovky si cas nechal. Pak znam kamaradku, kamaradky, ta ma za manzela policajta, taky furt nekde v tahu, zmenilo se to az kdyz prisly deti a muze si vic vybirat sluzby. Ja bych do toho nesla ani za nic

Můžu se jen zeptat jak jste se seznámili? :hug:popřípadě jak se seznámili vaše kamarádky?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 10:58
@Anonymní píše:
Můžu se jen zeptat jak jste se seznámili? :hug:popřípadě jak se seznámili vaše kamarádky?

Na plese
Ta kamaradky kamaradka skrz svyho bratra, chodil na fotbal s tim poldou

• Citovat
  • Nahlásit
234
12.11.20 11:03

Hasiči jsou lepší :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...