Jak se smířit s porodem mrtvého miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pestova
Nováček 1 příspěvek 2 inzeráty 23.03.19 14:00
Jak se smirit s porodem mrtveho miminka

Čtrnáct dní před termínem porodou se mi miminko uskrtilo na pupeční šňůře. Už je dva týdny a dva dny co jsem porodila. Jak se stím vyrovnat?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 3325 příspěvků 23.03.19 14:26

Upřímnou soustrast :,( myslím že na toto pomůže jedině čas a určitě se neboj vyhledání odborné pomoci , není to ostuda .Rana se otupí ale nezapomeneš podle mě nikdy.

hanicka16
Nováček 5 příspěvků 23.03.19 14:26

S tím se nedá smířit. Snaž se žít normální život. Mě nejvíc pomohlo když se nám potom narodil syn, má hned člověk jiný starosti. Ale bolet to bude pořád…

Renca8
Ukecaná baba ;) 1353 příspěvků 23.03.19 14:28

Ahoj, to je mi moc lito. Bohu dik jsem to nezazila, ale myslim si ze se s tim proste nejde smirit ze pouze cas tu bolest trochu otupi

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13724 příspěvků 23.03.19 14:35

Je tu uzavřena skupina pro ženy, co přišly o dítě, holky ti určitě pošlou pozvánku, až budou on-line.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23239 příspěvků 23.03.19 15:11

Je mi to moc líto :,( Tohle by se stávat nemělo :hug: Já si tím prošla před 10 lety, shodou náhod je to přesně na den dnes.Je to dlouhá doba, ale bolí to stále :( nikdy nejde zapomenout a to ani nechci.V té době mi nejvíce pomohl manžel, byl mi nesmírnou oporou, povídal si semnou o tom, snášel moje výlevy slz a nálady, tímto mu ještě jednou děkuji.Nejhorší období bylo tak půl roku, pak už se to nějak zlomilo a já začala fungovat a trochu se i radovat ze života.
naštěstí máme dcerku a ta mi vynahrazuje vše. :srdce:
Drž se :hug:

Uživatel je onlineAnna766
Hvězda diskuse 76654 příspěvků 23.03.19 15:23

Je mi to líto. Tady nepomůžou žádná slova. Jen čas,jen čas.

chaela
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 1 inzerát 23.03.19 16:02

Mně se to naštěstí stalo jen málem a i tak z toho mam solidni „trauma“. Nedovedu si predstavit, jak bych se cítila v tvoji situaci.
Smířit se s tím asi nedá, pomůže jedině ten čas. Hodně štěstí do života, ať už je jen líp.

Bubla_Bučková
Kelišová 5997 příspěvků 23.03.19 16:14

Je mi to líto :( pomůže čas a pak nové snažení. Ale nespěchejte na sebe, nechte si třeba půl roku. Je to tragédie, ale určitě jednou miminko přijde :hug: je tu skupina Prázdná náruč… Drž se :srdce:

Basha3
Závislačka 4228 příspěvků 23.03.19 16:52

Mrzi ma to. Uprimna sustrast

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 16:54

Otupit bolest tim, divat se na to z jinyho pohledu, rikat si jaky to bude vas ochrance, andelicek, ze se ma lip, osud to tak chtel… proste rozhodne zapomenout, nevytesnovat to a ne si pripoustet a resit realitu, mit tu hlavu trosku v oblacich a verit tomu, cemu chces, co ti pomaha

Kukacka123
Závislačka 3348 příspěvků 23.03.19 17:07

@Pestova uprimnou soustrast. Vyrovnat ani smirit se s tim nejde, bolet to bude porad, ale cas bolest otupi…dej tomu cas, plac, mluv o tom, nemluv o tom. Podle sebe, jak se citis. Je to velka ztrata, dej si cas. Lepe snaset pak pomuze dalsi tehotenstvi a nasledne miminko, ale musis citit, ze uz chces, ze uz je ten cas :hug: Nezapomenes ale nikdy :hug:

LucieH16
Kecalka 173 příspěvků 24.03.19 19:22

Nám se to stalo 13 dní pred termínem porodu. Nikdy nezapomenu. Pomohlo mi jedině to, že se nam podařilo brzo a otěhotněla jsem o pár měsíců později znovu a na den přesně o rok později, tedy taky 13 dnu pred terminem, se nám narodila druhá dcera. Dar, který nám poslala místo sebe.. :andel:

lenka197917
Kecalka 133 příspěvků 28.03.19 09:14
Moc to bolí

Jsou to dva týdny, co jsem porodila mrtvého synka. Ta bolest je nesnesitelná. Moc nám chybí a nikdy na něho nezapomeneme. Pořád si říkám, proč zrovna naše miminko. Milujeme tě Míšánku :srdce: :srdce: :srdce:

TKR
Kecalka 488 příspěvků 03.04.19 23:08

Moc mě mrzí každá další zpráva o porodu :andel:… je to strašně moc těžké. Držte se! Dejte si čas, ten jediný pomůže. Dovolte si truchlit. Mě zemřela dcerka ve 37.tt. Přidejte se do skupiny Prázdná náruč. Jsou tam maminky co zažily to samé. Některé pár týdnů, jiné let. Určitě vám pomohou.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama