Jak se smířit s tím, že děti budou s partnerkou ex.

133
3.6.20 19:26

Jak se smířit s tím, že děti budou s partnerkou ex.

Milé ženy, můj problém je v tom, že se stále nedokážu smířit s tím, že manžel odešel po 23 letém vztahu a rovnou za jinou ženou. Byli jsme spolu od 17-ti, byl můj první… Náš vztah byl pěkný, nadprůměrný, ale jak už to bývá, po třetím dítěti a při chlapově čtyřicítce nastala na jeho straně jakási krize. Zakoukal se do kolegyně (naší společné) v práci a odešel za ní. On tedy tvrdí, že neodešel kvůli ní, že by odešel stejně, ale víme své…
Je to už rok a půl. Já se s tím stále nemohu smířit. Moc mě to bolí. Poslední dva roky to samozřejmě u nás byla krize, kdy on byl chladný, nechápala jsem co se děje…Ale snažila se ze všech sil zachránit vztah. A snad se do něj ještě víc zamilovala…No, dopadlo to, jak to dopadlo. Po peripetiích s rozvodem, kdy na mě strašně časově tlačil, samozřejmě došlo k tomu, že chce bydlet se svojí novou (ani nemohu napsat partnerkou, protože ona je ještě stále vdaná). Tím pádem i děti, které mám ve své péči a on si je bere na víkendy, budou trávit čas s ní a jejími dětmi…Já vím, že mu v tom nemohu bránit…Ale nemáte nějaký tip, jak se s tím smířit, aby to prostě tolik nebolelo? To že si budou hrát na rodinu, a vlastně i to, že má vůbec jinou ženu??? Připadám si jako použitá a odhozená věc…Já bych dokázala pochopit, když by odešel, že se naše cesty rozešly, ale to že odešel za jinou je pro mě velká zrada. Pomáhají mi terapeuti, ale stále se z toho nemohu dostat…No, jsem ve znamení raka a tomu je partnerství a rodina nade vše. Ta bolest je hrozná. Třeba jste to některá zažila podobně a pomůžete byť jen slovy…Děkuji moc za každou odpověď.

Příspěvek upraven 03.06.20 v 20:18

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
PaníKadrnožková
3.6.20 19:37

@Hafinka :hug: :hug: :hug: boli to, rok a pul je strasne malo :,( a hlavne nebooooj, deti te nezradej, ty budou vzdycky s tebou :srdce: Odpust si, ze te to stve, ze zarlis, ze jim to stesti, ktere si postavili na tvem nestesti, neprejes. Pomalicku se to bude zlepšovat..

A vis, co je fakt hořky? Ze se ti dostane satisfakce. Nastesti ale az v dobe, kdy ti to vlastne bude uplne jedno ;) A budes uplne vylecena :hug: :hug: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
17779
3.6.20 19:39

Najdi si nabíječe na dobrej *** jako první psychologickou pomoc,

edit adminem - vulgarita

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
3.6.20 19:41
@pohledzdruhestrany píše:
Najdi si nabíječe na dobrej šuk jako první psychologickou pomoc,

Hele, jsou obdobi, kdy tohle nepomuze

• Citovat
  • Nahlásit
133
3.6.20 19:43
Najdi si nabíječe na dobrej šuk jako první psychologickou pomoc,

No, to by mě bylo ještě hůř teď, to vím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
3.6.20 19:45
@PaníKadrnožková píše:
@Hafinka :hug: :hug: :hug: boli to, rok a pul je strasne malo :,( a hlavne nebooooj, deti te nezradej, ty budou vzdycky s tebou :srdce: Odpust si, ze te to stve, ze zarlis, ze jim to stesti, ktere si postavili na tvem nestesti, neprejes. Pomalicku se to bude zlepšovat..A vis, co je fakt hořky? Ze se ti dostane satisfakce. Nastesti ale az v dobe, kdy ti to vlastne bude uplne jedno ;) A budes uplne vylecena :hug: :hug: :hug:

Díky moc…No mě právě okolí dává najevo, že rok a půl už je strašně moc…Hlavně ex… Jenže on je v pohodě, samozřejmě. Jo, to jejich štěstí jim přát nedokážu…Ik dyž bych chtěla odpustit, hlavně kvůli svému klidu. Satisfakce myslíš jaká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
3.6.20 19:47

Nezažila jsem, ale úplně tě chápu. Taky by mi to strašne vadilo a nedokázala bych se s tím smířit :( Zkus ten čas, co budes mít pro sebe využít naplno, ať se zamestnas a nemusíš na to tolik myslet..koníčky, kamarádky, kamarádi.. Musí to být těžké, přeji ti hodně sil. Jestli chodíš na terapii, tak snad se ti brzy uleví :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7455
3.6.20 19:47

Bolet to s prestavkama bude jeste hodne dlouho. Tuhle jsem nekde cetla, ze pry kazdy rojk vztahu je pak po rozchodu jeden mesic, nez se s tim, my zeny, smirime. A to pry minimalne. Tak to mas jeste more casu.
Co se na to zkusit podivat tak, ze zatimco on musi obletovat novou zenu, resit jeji deti a do toho jeste sve, ty mas volno. Co se tak zamerit sama na sebe a volny cas vyuzit pro nejake sve zajmy nebo relaxaci?
Hele nemysli si, nevim jak jsou stare jeji deti, tvoje deti, ale oni zas takovy raj na zemi mit nebudou.
Za to ty budes mit pravidelnou pohodicku, zbavila jsi se chlapa, ktery te ocividne neumel ocenit, nemusis mu prat ani varit. Takze mene prace.
Kdyz to zrovna boli, tak to ber, ze to tak proste je, vybrec se, vypovidej kamaradce, je to prirozeny proces. Ale je dulezite vedet, ze je to jen chvilka a ze bude lepe. A postupne tech chvilek bude mene a mene.
Tohle je takovy pekny video, jak se po rozchodu nebo po jinych vaznych situacich dostat aspon trosku zase do pohody. Vubec tu Lenku Cernou mam moc rada.

https://www.youtube.com/watch?…
je a jeste jedno
https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1622
3.6.20 19:50

@Hafinka Deti se mozna stykaji s novou partnerkou ex, ale TY jsi porad jejich mama, TY jsi pro ne urcite dulezitejsi. Zivot se musi zit dal, tohle boli strasne dlouho, je to klise, ale je potreba cas. Nekdo tu radil (trochu vulgarne) najit si nekoho. No proc ne? Vsak to nemusi byt hned laska jako tram. Spis mit nekoho, s kym travit cas a nepaplat se v tom, co bylo a vratit to nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17779
3.6.20 19:52
@PaníKadrnožková píše:
Hele, jsou obdobi, kdy tohle nepomuze

myslím takovýho, kterej dobře dokáže 3× VY - vyslechnout, vychválit a vyšukat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
133
3.6.20 19:56
@Kosopemi píše:
@Hafinka Deti se mozna stykaji s novou partnerkou ex, ale TY jsi porad jejich mama, TY jsi pro ne urcite dulezitejsi. Zivot se musi zit dal, tohle boli strasne dlouho, je to klise, ale je potreba cas. Nekdo tu radil (trochu vulgarne) najit si nekoho. No proc ne? Vsak to nemusi byt hned laska jako tram. Spis mit nekoho, s kym travit cas a nepaplat se v tom, co bylo a vratit to nejde.

No, po pravdě už jsem zkoušela seznamky a párkrát se s někým sešla, ale víc než jedna schůzka z toho nikdy nebyla…Asi to ještě nedávám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64546
3.6.20 19:59

@Hafinka osobně jsem ráda, že má ex babu, protože mi dal pokoj.. Ale chápu, že je to pro tebe bolestivé.. Tohle chce jen čas :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
3.6.20 20:00
@Hafinka píše:
Díky moc…No mě právě okolí dává najevo, že rok a půl už je strašně moc…Hlavně ex… Jenže on je v pohodě, samozřejmě. Jo, to jejich štěstí jim přát nedokážu…Ik dyž bych chtěla odpustit, hlavně kvůli svému klidu. Satisfakce myslíš jaká?

Tak jasne, ze jemu se nehodi tvuj nestatny oblicej. Chce si hrat na novy stastny začátek v nove chumlackove rodince a ty tu jsi jako vykricnik a pomnik jeho hanebnosti. Uzij si to, jak mu to bere nervy. Protoze prijde cas a tebe to prestane bavit, nahodis barvu a podpatky a pujdes do světa. Zvlastni cesty osudu tomu tak chteji zpravidla v okamzicich, kdy se v Raji objevuji prvni mracky ;)

A tou satisfakci myslim to, co si prejes ve svych snech, treba aby se chtel vratit, aby se madam vratila k manzelovi (proc vlastne jeste neni po roce a pul rozvedena? :think: ), aby on vse, co mu na tobe vadilo schytaval 3× tolik od nove pani, aby ti rekl, ze udelal chybu…no proste tak, co my si zpravidla v tom nestesti prejem. Takze opakuji, prijde to. A ty si pomyslis: bože, co bych za tohle dala pred x lety. A ted vlastne k tomu ani neni co říct…

A k tomu odpousteni: dle meho nazoru by odpusteni melo prijit prirozene, ono to prijde, neboj. Casem. Ted bych se soustredila na to, abys jim neprala nic zleho (ale nemusis prat nic dobreho), aby sis neubirala energii a ta zloba se v tobe neusadila. Hrozi totiz zahorknuti a to je ve tvem veku skoda, jsi moc mlada na to, aby ses stala carodejnici. Takze klido, jestli mas treba rada ezoteriku, tak nejake ocistne ritualky, pokud jsi verici, tak hura- ti to maji hodne zmakle. Proste se venuj sama sobe, bud ted na sebe hodna :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
3.6.20 20:01
myslím takovýho, kterej dobře dokáže 3× VY - vyslechnout, vychválit a vyšukat

No jasně, obecne jo, to jo, alepodle nekterych recenych frazi soudim, ze je jeste brzy.

• Citovat
  • Nahlásit
133
3.6.20 20:07
@PaníKadrnožková píše:
Tak jasne, ze jemu se nehodi tvuj nestatny oblicej. Chce si hrat na novy stastny začátek v nove chumlackove rodince a ty tu jsi jako vykricnik a pomnik jeho hanebnosti. Uzij si to, jak mu to bere nervy. Protoze prijde cas a tebe to prestane bavit, nahodis barvu a podpatky a pujdes do světa. Zvlastni cesty osudu tomu tak chteji zpravidla v okamzicich, kdy se v Raji objevuji prvni mracky ;)

A tou satisfakci myslim to, co si prejes ve svych snech, treba aby se chtel vratit, aby se madam vratila k manzelovi (proc vlastne jeste neni po roce a pul rozvedena? :think: ), aby on vse, co mu na tobe vadilo schytaval 3× tolik od nove pani, aby ti rekl, ze udelal chybu…no proste tak, co my si zpravidla v tom nestesti prejem. Takze opakuji, prijde to. A ty si pomyslis: bože, co bych za tohle dala pred x lety. A ted vlastne k tomu ani neni co říct…

A k tomu odpousteni: dle meho nazoru by odpusteni melo prijit prirozene, ono to prijde, neboj. Casem. Ted bych se soustredila na to, abys jim neprala nic zleho (ale nemusis prat nic dobreho), aby sis neubirala energii a ta zloba se v tobe neusadila. Hrozi totiz zahorknuti a to je ve tvem veku skoda, jsi moc mlada na to, aby ses stala carodejnici. Takze klido, jestli mas treba rada ezoteriku, tak nejake ocistne ritualky, pokud jsi verici, tak hura- ti to maji hodne zmakle. Proste se venuj sama sobe, bud ted na sebe hodna :hug:

Holka, ty víš, o čem mluvíš z vlastní zkušenosti, že? Děkuju moc. Zní to velmi logicky…No, mě přijde, že ta jeho nová má ty vlastnosti, které mu na mě vadily (on teda nebyl schopen moc říct, co mu vadí, tak jen drobnosti jsem z něj dostala) ještě v mnohem zvýšené míře… Ano jsem věřící - svým způsobem a různé ezo rituálky jsem si také kolikrát dělala… Pomáhá to moc…Jen mě teď zas dost rozložila ta informace o jejich plánovaném společném bydlení a společné péči o mé děti. Hvězda není rozvedená nevím proč, manžel asi dělá problémy a já se mu ani nedivím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat