Jak se smířit s tím, že s ním nemůžu být

Anonymní
17.11.18 10:18

Jak se smířit s tim, ze s nim nemůžu být

Mám přítele, 2a půl letou dceru… Vztah s mým chlapem mě nenaplnuje… Sex je hrůza a málo a často se hadame.. Mě je přes 20a bez něj bych finančně nevyzila.. Už dva roky se stýkam s mužem o hodně starším… Ale je to špatný chlap… Kriminalnik atd.. Napřed to bylo jen o sexu ale teď na něj nemůžu přestat myslet. On má svou holku a spolu bysme být nemohli.. Dělá špatný věci a je jednou nohou ve vězení… Ale ja ho miluju a nemůžu si pomoct.. Nebýt mé dcery tak jsem s ním, ale takhle to nejde.. Už jen kvůli rodině a navíc ho moje dcera vůbec nezajímá.. Ale je tak jinej a tak rozumnej a dělá pro mě hezky věci.. Těším se na každou situaci, kdy ho můžu vidět.. A trápí mě to vůči němu chlapovi, me dceři a lituju ze jsem vše tak uspechala..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14261
17.11.18 10:20

8o 8o to jako fakt? Tak hodně štěstí až opustíš toho svého a druhý půjde do krimu. Začni používat mozek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
malone.v
17.11.18 10:23

nemysli ted na sebe ale na svoji dceru, jaky zivot by mela po boku nejakeho kriminalnika co by o ni nestal…mas pritele ktery te evidentne ma rad, tebe i malou, tak neudelej zadnou hloupost…

• Nahlásit
  • Citovat
5856
17.11.18 10:24

Je rozumnej ale o mou dceru se nezajima,jednou nohou v kriminalu :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen: boze vy jste darecci vsichni :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
17.11.18 10:28

Dělá pro mě hezky věci…doufám, pro tebe nekrade nebo tak něco. Promiň, to je první, co mě napadlo :oops: .

Má to tak bohužel hodně ženských, že je přitahují problémoví muži. To mě děsí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
738
17.11.18 10:31

Používej mozek v hlavě a ne jiné orgány, když se rozhoduheš co se životem, proboha… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2901
17.11.18 10:31

Měla bys zapracovat na tom, aby se vztah s přítelem zlepšil a pokud se to nepovede, tak se postav na vlastní nohy a starej se sama. Nejdůležitějším člověkem ve tvém životě by měla být dcera. Jednou jsi založila rodinu a už nemůžeš myslet na sebe a na to, co ti vyhovuje, ale musíš se ohlížet i na ostatní členy rodiny. Pokud se rozhodneš žít podivný život s kriminálníkem, je ti asi jasné, že o dcerku můžeš přijít, případně ji nepřipravíš pěkné dětství. Ujasni si životní priority, jiná rada asi není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 10:32

Omlouvám se ale nechci víc rozebírat, možná jen to že jsou v tom drogy… A o to je to horší všechno

• Nahlásit
  • Citovat
24885
17.11.18 10:33

Klidně se vypiš, ale snaž se vydržet s přítelem, který je hodný a má rád dceru…

Ale chápu, pro spoustu žen jsou podobné typy rajcovní, ale opravdu se to musí trochu korigovat rozumem, no :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14261
17.11.18 10:34
@Anonymní píše:
Omlouvám se ale nechci víc rozebírat, možná jen to že jsou v tom drogy… A o to je to horší všechno

A co tedy řešíš. Vymaž číslo z telefonu a vykašli se na něj. On tvé problémy nevyřeší, jen tě může do dalších zatáhnout. To tě tu máme litovat nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.18 10:35

Pokud je tento příběh pravda tak se obávám že tu máme adeptku na útěk od rodiny (i od dítěte) :( kriminálník, dítě ho nezajímá, má jinou… Holka seber rozum. Pokud ti to s přítelem nefunguje tak na tom zapracuj nebo se osamostatni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
17.11.18 10:36

I kdybych si odmyslela, že je kriminálník, což mi odmyslet nejde, tak píšeš, že má holku a přesto se schází s tebou. Takže i kdybys s ním byla, věrný by nebyl, tvé dítě ho nezajímá, je kriminálník a sex není všechno. Tak to vidím já. Přesto cítím, že tě to k němu táhne, tak za ním bez, ale počítej s tím, že si nabijes pusu (chudák dítě).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14653
17.11.18 10:41
@Anonymní píše:
Mám přítele, 2a půl letou dceru… Vztah s mým chlapem mě nenaplnuje… Sex je hrůza a málo a často se hadame.. Mě je přes 20a bez něj bych finančně nevyzila.. Už dva roky se stýkam s mužem o hodně starším… Ale je to špatný chlap… Kriminalnik atd.. Napřed to bylo jen o sexu ale teď na něj nemůžu přestat myslet. On má svou holku a spolu bysme být nemohli.. Dělá špatný věci a je jednou nohou ve vězení… Ale ja ho miluju a nemůžu si pomoct.. Nebýt mé dcery tak jsem s ním, ale takhle to nejde.. Už jen kvůli rodině a navíc ho moje dcera vůbec nezajímá.. Ale je tak jinej a tak rozumnej a dělá pro mě hezky věci.. Těším se na každou situaci, kdy ho můžu vidět.. A trápí mě to vůči němu chlapovi, me dceři a lituju ze jsem vše tak uspechala..

Ony už jsou zase prázdniny, nebo co? 8o Pokud nejsi troll, tak teda lituji tvoje dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.18 10:43

Ne že by ho dcera nezajímala, ake neví jak na to a navíc má psa, u ktery ho si není jisty ze by nemohl po malé vyjet, proto bysme spolu ani žít nemohli.. Samozřejmě že mám rozum a neutecu od malé, nebo si ji nevezmu sebou.. Jediná moje naděje je, že za deset let, se třeba sejdeme.. Dcera bude větší a ja budu mit zařízený život nějak lépe… Nechci abyste mě litovali, spis mě pomůžou i ty špatné komentáře… A není to jen o sexu, treba si cele odpoledne jen povídáme, divame na film nebo jdeme ven.. On je prostě stará škola a to je tak sexy

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.18 10:48
@Anonymní píše:
„…možná jen to, že jsou v tom drogy…“ Doufám, že je to sranda a nemyslíš to vážně, že bys s takovým člověkem žila a něco společného budovala. Holka, jsi máma holčičky, která taky jednou vyroste a kvůli takovému někomu jako je Tvůj vyvolený se stane uživatelkou drog, protože ten jí je prodá, zprostředkuje, jakkoliv zajistí. Jakpak Ti asi bude? Jak může být prosím Tě rozumný, když je ve spojení s drogami? To tedy nechápu. A to že je pro Tebe jiný? Ano je o tom žádná. Ale pouze v tom negativní smyslu. Pro mě osobně to je asociál, kterého netrápí výčitky svědomí s tím, jaké jsou drogy svinstvo.
A když tedy nový přítel nepřijmul/nepřijme v budoucnu Tvou dcerku, copak s tou malou uděláš? Necháš jí jejímu otci?
Pokud jsi nešťastná ve svém současném vztahu, postav se na vlastní nohy sama , vyřeš si svůj dosavadní život a prestaň přemýšlet pipinou.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama