Jak se smířit s tím, že mě otec nikdy nemusel

Anonymní
22.7.15 21:28

Jak se smirit s tim,ze me otec nikdy nemusel

Nejak se porad nemuzu smirit s tim, ze me muj tata vlastne nikdy nemusel. :,( Nechci sem psat konkretni priklady, jen asi potrebuji podporit, politovat…Brzy mi bude 30 a stejne me porad mrzi, ze ja mela tatu vzdy rada a on me nikdy moc nemusel. Pritom jsem byla celkem hodne dite, nikdy sem mu neublizila. :nevim: Vse me to trapi o to vic, kdyz vidim, jak mou o nekolik let mladsi sestru miluje. Pritom je neposlusna, drza. :nevim: A tak si rikam proc???Kolikrat si pobrecim a opravdu mi je to lito.Tata mi nikdy neublizil fyzicky, jen jsem nikdy od nej necitila lasku.On tvrdi, ze me ma rad, ale vim sve. Vidim jak ma rad mladsi sestru, takze rad a rad je rozdil…Prosim anonym.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
22.7.15 21:34

Ahoj, anonym 2, kvuli manzelovi. To je neco jako pripad meho manzela, akorat asi u obou rodicu. Jeho otec od nich odesel, kdyz manzelovi bylo asi 12. Matka ho posilala proti nemu, takze zadny vztah (bylo to i tim, ze jeho otec chtel jen 1 dite a meli 3).
Manzela do dneska mrzi, ze nemel vlastne tatu.Mama je ted zavisla na sve dceri, je nejmladsi ze 3. Manzel je pro ne jen jako chodici bankomat, jen porad chteji penize, a vzdycky chteli. Driv mu vybiraly z konta penize, co vydelal…proc to nechal manzel dopustit, se nevi.
Me se zda, ze cim vic do neho jeho matka kope, tim vic on se vraci k ni.
Me, jako matku jednoho ditete, mi to proste nebere mozek. jak se takhle muze chovat mama nebo tata ke svemu diteti. Proc maji vzdycky radi ty zlobivejsi deti?
Nevim, co by si mela delat, aby te to nemrzelo, mozna ti pomuze, ze v tom nejsi sama.
A treba pomuze taky cas, jeste otupis vic, budes vedet, ze to neni tvoje chyba, ze s tim nic neudelas. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
11744
22.7.15 21:35

Je to zvlastni. Moje sestra byla od mala strasne hodna a ja takovej dabel a i tak muj otec vzdy tihnul spis ke me. Teda neni to jako u vas ma ji rad opravdove. Netihla maminka spise k tobe jako k prvorozene? Zazila jsem, ze nekteri lide maji deti tzv. rozdelene. Mozna citi, ze jsi mu sebrala vasi matku a podvedome ti to dava za vinu :nevim:. Nezbyva nez si oporu najit v nekom jinem kdo bude opetovat co citis ty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 21:39

@Šarlota4 S maminkou mam perfektni vztah. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
22.7.15 21:43
@Anonymní píše:
Ahoj, anonym 2, kvuli manzelovi. To je neco jako pripad meho manzela, akorat asi u obou rodicu. Jeho otec od nich odesel, kdyz manzelovi bylo asi 12. Matka ho posilala proti nemu, takze zadny vztah (bylo to i tim, ze jeho otec chtel jen 1 dite a meli 3).
Manzela do dneska mrzi, ze nemel vlastne tatu.Mama je ted zavisla na sve dceri, je nejmladsi ze 3. Manzel je pro ne jen jako chodici bankomat, jen porad chteji penize, a vzdycky chteli. Driv mu vybiraly z konta penize, co vydelal…proc to nechal manzel dopustit, se nevi.
Me se zda, ze cim vic do neho jeho matka kope, tim vic on se vraci k ni.
Me, jako matku jednoho ditete, mi to proste nebere mozek. jak se takhle muze chovat mama nebo tata ke svemu diteti. Proc maji vzdycky radi ty zlobivejsi deti?
Nevim, co by si mela delat, aby te to nemrzelo, mozna ti pomuze, ze v tom nejsi sama.
A treba pomuze taky cas, jeste otupis vic, budes vedet, ze to neni tvoje chyba, ze s tim nic neudelas. :kytka:

Me hlavne stve, ze me to trvale poznamenalo, neumim si vybrat vhodneho partnera, Rika se, ze dcera si za muze vybira nekoho, jako je jeji otec.Ja sem se roky snazila otci zavdecit a nyni mam partnera, kteremu taky nejsem dost dobra, mam zkratka pocit a touhu nekomu se zavdecit.

• Nahlásit
  • Citovat
1289
22.7.15 21:48

No, nemusíš být jeho a on to ví, možnost jedna. Možnost dva - lásku není možné získat, tu je možné jen dát. Prostě to v něm není. Možnost tři - špatně si to vykládáš a táta tě má rád a jen ty to nevidíš… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5929
22.7.15 21:48

To bude možná tvůj problém… ty se nemusíš nikomu zavděčovat proto, aby si tě vážil a měl tě rád. Nemusíš dělat nic, jen být a mít ráda samu sebe. A pak nechat lásku, aby k tobě proudila od partnera.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9321
22.7.15 21:52

.

Příspěvek upraven 22.07.15 v 21:57

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
839
22.7.15 21:52

Dospět, odpoutat se od pupeční šňůry a potřeby rodičovské lásky, tátův vztah vzít takový jaký je a žít si svůj život, postavený na lidech, co tě ocení, jak mají, být sama na sebe hrdá, dělat věci, které jsou správné a které tě těší.. Neseš si komplex z dětství a je potřeba ho překonat, klidně si nech dopomoci odborníkem, aby ses přes to přenesla, ale pokud ve 30ti brečíš, že tě táta nemá dost rád, tak je to na pováženou. Pozor aby ti to nezasahoval do celého tvého budoucího života.. Mě táta zase nikdy neuměl pochválit..hodně mě to mrzelo, bývaly doby kdy jsem o jeho ocenění a objetí strašlivě stála..v pubertě jsem si to srovnala, odpoutala se a už to nepotřebovala.. Světe div se, o x let později když už jsem žila mimo rodiče najednou táta přišel, žasl, pochválil, ocenil jak jsem šikovná.. se smíchem, ale napůl vážně jsem mu řekla, že to jsem byla vždycky, jen on si toho všiml až v mých 28 ;) Vztah máme dnes velmi dobrý, ale když mě obejme, ztuhnu..tohle už jsem se nenaučila od něj normálně přijmout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11744
22.7.15 22:01
@Anonymní píše:
@Šarlota4 S maminkou mam perfektni vztah. :srdce:

Tak to je dobre :))) pro me je moje mama nejlepsi kamoska na svete, takze chapu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
22.7.15 22:03
@Anonymní píše:
Me hlavne stve, ze me to trvale poznamenalo, neumim si vybrat vhodneho partnera, Rika se, ze dcera si za muze vybira nekoho, jako je jeji otec.Ja sem se roky snazila otci zavdecit a nyni mam partnera, kteremu taky nejsem dost dobra, mam zkratka pocit a touhu nekomu se zavdecit.

a řeklas to někdy otci? podle mě vyslovené - vyříkané vede k tomu moct tu „křivdu“ zpracovat a přijmout..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 22:08
@jdukolem píše:
a řeklas to někdy otci? podle mě vyslovené - vyříkané vede k tomu moct tu „křivdu“ zpracovat a přijmout..

Nerekla, nemam na to silu.Tata je tvrdak aja bych tu konverzaci obrecela.

• Nahlásit
  • Citovat
49241
22.7.15 22:19
@Anonymní píše:
Nerekla, nemam na to silu.Tata je tvrdak aja bych tu konverzaci obrecela.

a jaký je v tom rozdíl? jestli brečíš ted a nebo BYS (to nevíš) brečela pak? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.7.15 22:26
@jdukolem píše:
a jaký je v tom rozdíl? jestli brečíš ted a nebo BYS (to nevíš) brečela pak? ;)

Nechci se pred nim ponizit.

• Nahlásit
  • Citovat
49241
22.7.15 22:29
@Anonymní píše:
Nechci se pred nim ponizit.

jenže bez toho aby ses pokusila zjistit pravdu se dál neposuneš - můj názor..
dál si budeš hýčkat křivdičky - skutečné i domnělé, dál budeš plakat tajně do polštáře, že tě táta nemá rád tak, jak si představuješ a jak bys chtěla a dál dovolíš partnerovi aby tě ponižoval a dával ti najevo, že nejsi dost dobrá..
ono to, že tě otec nemá rád dost - tak jak ty chceš či si myslíš, neznamená že tě nemá rád nejlíp jak umí.. a to by ses v tom hovoru mohla právě dozvědět..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama