Jak se smířit se ztrátou důležité kamarádky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
normalniholka12
Povídálka 11 příspěvků 09.10.18 17:15
Jak se smířit se ztrátou důležité kamarádky?

Ahoj všem :srdce: musím se s vámi podělit o to, co se právě teď děje kolem mě, a poslechnout si nějaké rady co dělat, protože to aktuálně moc potřebuji :roll: Předem chci říct, že je mi 14 let, a chodím stále na základku, ale myslím že některé z vás mi dokáží poradit i ze svých zkušeností lépe, než kamarádky v mém věku..
Měla jsem dobrou kamarádku.. vlastně se dá říct, že byla nejlepší kamarádka :hug: všude jsme spolu jezdili, stanovat, na různé akce, přespávali jsme u sebe, a vždy jsme se strašně zasmáli, měli jsme se hrozně moc rády, pomáhala jsem ji s klukem, a vždycky jsem se radovala z jejího úspěchu.. z toho když byla šťastná a když jsem ji mohla pomoct :srdce: ale po nějaké době, když se rozjel nový školní rok jsme začali plánovat že půjdeme do kina, pojedemespolu na koncert, další společné stanování a další věci.. ale pak si ji všimla jiná holka z naší třídy a začala za ní pořád chodit.. chtěla s ní chodit na oběd, ve škole s ní trávit přestávky a neustále si s ní povídat, a vždy jsem ji nechala, nejsem moc žárlivá a ani mi to nevadilo, brala jsem to že má i jiné kamarádky než mě a že s ní nemůžu být 24/7, ale asi před týdnem to začalo být jiné.. zrušila spaní, koncert, a další, protože prý „nemohla“ a řekla mi že do kina půjdeme ale ještě neví jestli bude mít čas, což jsem brala, ale potom jsem se dozvěděla že u ní začala spát ta holka.. byli spolu ve škole čím dál víc a na mě už pomalu ani neměla čas.. chodili jsme spolu na oběd a občas spolu byli o přestávce, ale najednou mi došlo, že ji vlastně ztrácím, a že i když nechci tak na mě pomalu ale jistě začíná kašlat.. byla jsem z toho opravdu špatná, a takhle to bylo několik dnů, a minulý pátek mi řekla, že s tou holkou a jejími kamarády (kterým je kolem 16-17, jen jednomu tam bylo 15) pojedou stanovat a zároveň „chlastat“.. jela tam a dokonce tam s jedním z těch kluků spala ve stanu a prý se tam líbali, váleli se po sobě a další.. jenže když mi to řekla, zjistila jsem, že ten kluk se kterym tam byla je první kluk se kterým jsem začala kdysi (je to pár měsíců) chodit a do kterého jsem se tehdá zamilovala, taky jsme to tentokrát nesla těžce, když jsme se rozešli, protože to byla, první láska" a ona o tom věděla.. pohádali jsme se protože jsem z toho byla smutná, a ona mi na to řekla jen to, že už spolu nejsme, tak v čem teda vidím problém, nic jiného mi k tomu neřekla.. řekla jsem jí že mě mrzí že o ní přicházím, a že mi chybí to co jsme dřív dělali a taky že ji mám ráda, namlouvala mi že to chápe a taky mě má ráda, ale neznělo to vůbec vážně a podle mě to tak ani nemyslela.. kamarádi mi dnes řekli, že mě začala pomlouvat a začala si vymýšlet že toho kluka chci zpátky a nepřeju jim to, přitom když jsem se s ní pokoušela mluvit tak mi sama řekla že to tak nebere a že nic neříkala, ale řeklo mi to moc lidí, navíc začala říkat že se chovám jako dítě, přitom já si sama sobě přijdu dost rozumná a myslím si, že se na svůj věk chovám tak jak bych měla.. nevím a nechápu proč to říká a proč je najednou taková.. opravdu nevím co s ní je, ale ta její kamarádka která ji v tom podporuje je úplně stejná a myslím si, že je to kvůli ní, protože ji taky celkem znám, a vím že to není poprvé co takhle někoho proti někomu namířila.. opravdu mě to mrzí, a vlastně jsem ani nikoho jiného než ji neměla.. chybí mi, a teď se ve škole cítím hrozně sama, mám kamarády, ale to jsou jen ti, se kterými se pozdravím, někdy pokecáme ale nic extra, ve třídě vlastně to samé.. když je spolu potkávám, tak je mi smutno, protože tak jak se teď baví, se ještě před pár dny bavila semnou.. myslím že už ani nemá cenu se snažit, nevím kdo ji to všechny fotky nastrčil do hlavy, připadá mi že je to přesně to o co té holce šlo, a že se jí to podařilo.. jak se s tím smířit, s tím že už to nikdy nejspíš nebude takový jako to bylo a že už jsem prostě bez ní? a taky jak si najít nové kamarády? Nevím, jak začít nové přátelství aniž bych se musela vtírat nebo abych nebyla otravná, protože se cítím vážně sama, a opravdu nevím co s tím :nevim: předem děkuji za každý názor :roll:

Reakce:
Uživatel je onlineVerun83
Echt Kelišová 8841 příspěvků 33 inzerátů 09.10.18 18:17

Do zivota lidi prichazeji i odchazeji. To nebude poprve ani naposled. Zkus to nejak zpracovat a nech ji jit. V tomhle veku jsem ztratila taky svoji nej kamaradku. Dost me to bolelo. Ale neudelas s tim nic.

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 09.10.18 18:37

Moc me mrzi co ted prozivas. Ale ver ze jestli te ted pomlouva a neco mela s klukem ktereho jsi mela moc rada neni to zas tak dobra kamaradka i kdyz jste si predtim rozumeli.. ji mozna casem dojde ze ztratila hodne dobrou kamaradku kvuli holce ktera za to treba ani nestala.. ale tobe radim at se na to vykasles i kdyz te to ted moc mrzi a na stredni skole si najdes jinou kamaradku ktera bude treba jeste lepsi nez ta prvni :-) :hug:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >