Jak se spolu snáší vaše kočka se psem?

Anonymní
9.6.21 15:07

Jak se spolu snáší vaše kočka se psem?

Ahoj, stalo se tu nektere z vas, ze spolu nezvladli byt v jedne domacnosti?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
9.6.21 15:10

Ne, milujou se. :D Když jsme pořizovali štěně, byl kočce rok. Zvykla si celkem rychle, takže teď se vzájemně buď šikanují nebo lížou uši. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
9.6.21 15:10

U nás nejdřív pes proháněl kocoura. A teď pro změnu kocour prohání psa. Ale nic drastického, zatím se nepozabíjeli a když je kocour dlouho někde na tahu po sousedech nebo po vsi, tak ho pes vítá, vrtí ocasem a olizuje mu ucho. Je prý ale lepší, když jsou spolu od mala nebo jeden aby byl třeba kotě a druhý dospělý nebo naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.6.21 15:16

První kočičku náš pes miloval, společně v pelechu, olizování, hry atd. Bohužel nám umřela celkem brzo (ne vinou psa ale auto), a žádná další už neprošla. Žádnou prostě nesnesl a vyhnal z domu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 15:17

@NEITIRI kocicce je rok a pul a pro stene si jedeme koncem cervna

• Citovat
  • Nahlásit
31427
9.6.21 15:41

Kočky, co jsem měla, měly psy rády, nebo je nenáviděly :mrgreen: Záleží na povaze obou. Máme kocoura, 12 let a svět bez psa nezná, doma jsme jich měli za jeho života 6 a měl rád jednoho :lol: S většinou se ignoruje, když má náladu, tak se přijde otřít, jinak je ignoruje.
Měli jsme jednu, co nesnesla nikoho, jen mě, natož smradlavýho čokla :lol: A měli jsme kočku, která psy milovala, chovala se, jako pes. Zvládli jsme všechny soužití. Štěně kočku přijde do rodiny většinou bez problémů, záleží na kočce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
9.6.21 15:49

U nás vycházejí v pohodě a to kočce bylo 7 let, kdyz k ní přibyly 2 roční fenky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.6.21 16:06

Kdyz jsme si vloni privezli stene k nasi 3 lete tak to byl tyatr a museli byt oddeleni. Pak se to jednou neuhlidalo a pes se hnal za kockou ta ho pekne sekla po cumaku a od te doby to nedela dobrotu, venku kdyz vidi kocku na plote tak to za ni vlaje i muj statnej chlap. Ale kdyz jsem byla mala tak jsem dostala k svatku kote a za cca 2 mesice stene k vysvedceni a to byli partaci na zivot a na smrt.

• Citovat
  • Nahlásit
15036
9.6.21 17:32

Ne, milujou se. Když jsem pořídila kotě, byly psovi necelé dva roky.. Jsou to parťáci, rozumí si spolu víc než moje děti.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
10.6.21 06:57
@Anonymní píše:
@NEITIRI kocicce je rok a pul a pro stene si jedeme koncem cervna

To by mohlo být ok :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
939
10.6.21 08:58

Měli jsme německého ovčáka, po 4 letech přišly kočky. Ze začátku to byla divočina, ale nakonec kočky žraly z psí misky a spaly s ním v boudě.
Teď máme nového něm. ovčáka a tam se žádné kamarádství konat nebude. Kočky prohání jak šílený, vůbec je nepustí na zahradu, takže i žrádlo jim, chuděrkám, nechávám za plotem :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
959
10.6.21 09:10

Hlídali jsme je jen dokud bylo kotě neohrabaný, psovi dost lezlo na mervy, že mu kouše ocas a motá se mu pod nohama, ale teď už jsou v pohodě, akorat při krmení je každý pro jistotu zavřený v jiný místnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat