Jak se správně zachovat k přítelovi?

Anonymní
28.8.20 20:53

Jak se správně zachovat, nevim si rady

Zdravím
Potřebovala bych radu od zkušenějších slecen :think:

Mam pritele nic mene jsem se dozvedela ze to tahal i s jinymy.
Nejakou dobu asi od brezna nam to nejak klape ale stejne se vlastně vydal s jinyma, vypisoval si a tak.
Ted jde o to ze uz to nedela, bydline spolu
Ale stale vim ze si s nejakou vypisoval kdyz odesel do práce a zacal psát holce zprávy typu jak se vyspala a dobre rano, nehledete na to ze chtej vyuzit asi kazde chvíle a sejit se ni. Slecna neměla zajem.

Dozvedela jsem se to vsechno ted, to psaní uz ustopilo, se stykanim s nekym jinym nema kdy, chodí z práce hned domu. A ano jsem se dostala na jeho sociální site, proto vim ze si a nikym momentálně nepise.

Muj dotau je jestli se ho mam zepta na udalosti od brezna ze se ke me doneslo par nehezkych veci. A nebo to prostě nechat byt a nic mu nerikat :roll:?

Anonymne prosim

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
194
28.8.20 21:00

Nebo si jen lépe konverzace hlídá a maže. Spíš se zamysli proč s ním jsi a zda máš tohle zapotřebí. Zapracuj na sebevědomí!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56627
28.8.20 21:05

Kam se s nima vydal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1265
28.8.20 21:14

A tebe nějak zvlášť baví hrát si ve vztahu na policajta a bachaře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4675
28.8.20 21:15

Já jsem rejpava, a hlodalo by mě to. Narovinu bych se ho zeptala, jestli už jste byli ve vztahu, tak by mě to teda nenechala chladnou. Že by přestal jen tak? Jaký by měl důvod? :think: Nejspíš maze zprávy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3718
28.8.20 22:03

Mno, záleží jak moc velká masochistka jsi… Jak moc si chceš ubližovat a do jaké míry chceš základat vztah na pochybných základech plných lží a slídění. Pravděpodobně jsi velmi zamilovaná, když se necháváš balamutit a ponižovat někým, kdo by tě měl hlavně milovat a respektovat. Takže já bych se sama sebe zeptala, stojí mi to za to? Budu mu ještě schopná někdy věřit? Vážně mě miluje? Měla by sis třikrát odpovědět ne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
29.8.20 00:32

Muj dotau je jestli se ho mam zepta na udalosti od brezna ze se ke me doneslo par nehezkych veci. A nebo to prostě nechat byt a nic mu nerikat :roll:?

Ahoj, tak ono se to k tobě nedoneslo, „vypátralas“ to sama… Ale chápu, hrát si na morálku, když cítíš, že tě tvůj partner balamutí, je zbytečné. @Martha03 To napsala přesně. Netřeba cokoli dodávat. Snad si jen dovolím dotaz. Co ti vztah s ním dává?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama