Jak se srovnat s tím, že mě nechce/nemiluje?

Anonymní
28.2.21 19:40

Jak se srovnat s tím, ze vás nechce/nemiluje?

Ahoj,

Jde mi jen velmi těžko zkousnout to, ze mě partner už nechce, nemiluje…ze odešel za jinou.

Ano je to život, ale jak se s tím poprat? Jak necitit zlost, nekonečný smutek a otázky co je na mne špatně? :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
307
28.2.21 19:45

Chce to nadhled a uvedomit si, ze jeho pravda neni ta jedina a zasadni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12035
28.2.21 19:50

To chce hlavně čas! Musím to prebolet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Annastaziaa
28.2.21 20:00

Hlavně to chce čas. Časem to přebolí.
Však není jediný na světě.

• Citovat
  • Nahlásit
19
28.2.21 23:23

Snáz se na to nemyslet. Věnuj se sama sobě, najdi si nějaký nový koníček a zamestnej si mysl. Já po rozchodu koupila nový nábytek, sestavila jsem ho sama a vybilila cely být. :D Byl to pro mě relax a zároveň jsem se snažila na to nemyslet u toho. Určitě to chce čas, ze začátku budeš cítit zlost, vztek, ale časem to opravdu přejde. Potkas mnohem lepšího. Držím palce, ať se daří :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
1.3.21 08:31
@Anonymní píše:
Ahoj,

Jde mi jen velmi těžko zkousnout to, ze mě partner už nechce, nemiluje…ze odešel za jinou.

Ano je to život, ale jak se s tím poprat? Jak necitit zlost, nekonečný smutek a otázky co je na mne špatně? :,(

Nejlepším lékem je čas, myslet na něco jiného, dělat si radost, koupit si něco pěkného na sebe nebo do bytu. Udělat si z té situace i přednosti a říkat si že to co tě na něm štvalo ať má teď ona a ať si to vyžere. Když jí chce ať si ji má. Najdeš si někoho lepšího a budeš zase šťastná, vím o čem mluvím, stalo se mi v srpnu loňského roku. Udělala jsem všechno co jsem popsala a už mám teď nový vztah. Takže hlavu vzhůru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat