Jak se staráte o své zdraví?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:22
Jak se staráte o své zdraví?

Zdravím. Vzhledem k tomu, že ve svém okolí mám už několik lidí, které skolila letošní chřipka, řekla jsem si, že by bylo fajn si vyměnit nápady, jak zatočit s chřipkou, nachlazením atd.
Pište co děláte pro své zdraví? Zajímají mě hlavně ty zaručené babské rady, jak být fit a když už přijde chřipka, rýma, nachlazení, jak se toho co nejrychleji a pokud možno bez chemie zbavit.

Já se otužuju - sprchování studenou vodou, aspoň jednou denně, vařím si zázvorový čaj, dělám různé pomazánky s česnekem a cibulí. Koupila jsem si lactobacily, vitamín C a Bkomplex. A snažím se sportovat.

Vzpomněla jsem si na recept z dětství - strouhaná cibule s medem.

A co vy? :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lucias241
Kecalka 209 příspěvků 18.02.18 11:25

Sport, sauna.

beruska9
Extra třída :D 10517 příspěvků 18.02.18 11:27

Ja prednedavnem mela asi 2 mesice furt neco, od rymy pres kasel po zanet stredniho ucha…no nevim co zabralo, ale zlepsilo se to, kdyz jsem zacala brat houbu reishi, otehotnela a odjela na dovolenou :lol: Jedno z toho je zjevne zazracny lek, lepsi nez antibiotika :lol:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:30
@Lucias241 píše:
Sport, sauna.

Na saunu bych málem zapomněla, také chodíme. :palec:

malá_holka
Závislačka 4722 příspěvků 18.02.18 11:30

Já jím hodně ovoce a zeleniny, jogurty, dělám smoothiečka, zeleniový polívky a vývary bez kupovaných bujónů. Celkově nepoužívám dochucovadla, ikdyž 1× za čas to neškodí :roll: trochu cvičím, ale uznávám, že málo chodím ven. Tím myslím na procházku, nesnaším tohle počasí a chodím tam jen co musím. Což je blbě. Jinak chodím do sauny a plavat a hodně dělám bylinkoý čaje a vůbec všechny čaje a jinak piju čistou vodu. Nekouřím, nepiju kafe ani chlast. Čistím si jazyk, prej je na ěm nejvíc bakterií :think: provozuju zdraví bezpečnej sex :mrgreen:

Lucias241
Kecalka 209 příspěvků 18.02.18 11:32

Jo a plavani

lachtanice86
Kelišová 5476 příspěvků 18.02.18 11:35

Zdravá strava, hodně ovoce a zeleniny, sport - plavání, sauna a běh a každý den chodím pěšky do práce a z práce celkem 8km.

kaja00
Extra třída :D 13390 příspěvků 18.02.18 11:36

V rámci možností jím zdravě, sportuju, hodně piju čaje a vodu (čaje jen v přes zimu a neslazené (bylinkové, zelené), nepiju kafe, nepiju alkohol (max. přípitek), nekouřím, chodím všude pěšky. A když na mě něco začne lézt, tak beru lichořeřišnici, nepřijde mi, že by od nachlazení pomohla, ale určitě neuškodí.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:37

Ještě jsem si vzpomněla, že mám od maminky v mrazáku bobulky rakytníku, tak si každý den pár zobneme.

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:39

Holky a co nějaké ty recepty, když už přijde nachlazení? Já nedám dopustit na zázvorový čaj. Také jsem si udělala kandovaný zázvor a chroupu ho, moc dobrá věc.

Lenka_Hal
Závislačka 4207 příspěvků 18.02.18 11:40

Zdrava strava, vse se vari od zakladnich surovin, hodne zeleniny, zadne cukry, hodne tekutin, doplnuju mineraly. Dulezity pro imunitu je zinek a selen. Opravdu hodne sportuju a to na cerstvem vzduchu, za kazdeho pocasi. A po plavani chodim do sauny. Jsem uz dost otuzila, kdysi jsem byla spis zimomriva, ted jsem uplny opak. :pankac:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:43

Já četla o té kytce rýmovník, máte někdo zkušenost? A kde jí sehnat?

aiwwa
Neúnavná pisatelka 15093 příspěvků 18.02.18 11:50
@Lenka_Hal píše:
Zdrava strava, vse se vari od zakladnich surovin, hodne zeleniny, zadne cukry, hodne tekutin, doplnuju mineraly. Dulezity pro imunitu je zinek a selen. Opravdu hodne sportuju a to na cerstvem vzduchu, za kazdeho pocasi. A po plavani chodim do sauny. Jsem uz dost otuzila, kdysi jsem byla spis zimomriva, ted jsem uplny opak. :pankac:

já taky, v zimě nosím jen triko a zimní bundu, žádný svetr ani mikinu. taky běhám venku, není nad čerstvý vzduch.
Taky máme doma poměrně chladno, 19 stupňů, v noci 18.

Uživatel je onlineMargery
Kelišová 6938 příspěvků 1 inzerát 18.02.18 11:51

My máme rýmovník, rakytník, probiotika, ovoce a zeleninu, denně čerstvý vzduch a stejně čím dá horší :zed:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2429 příspěvků 18.02.18 11:53

Otuzovani, sport a taky infrasauna, ta je v zime je top. Hodne zeleniny, ovoce. Castej sex:-) Delat si radost a umet i odpocivat, proste vypnout. Kdyz je v pohode duse, je i telo :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Saša Rašilov se podruhé oženil: Nevěsta Lída si počmárala šaty!

Populární herec si dnes po poledni vzal za manželku svoji o čtrnáct let... číst dále >

Bába Kamenická: Žena, která léčila Václava Havla či Jiřího Bartošku

Léčila prezidenty i slavné umělce, našince i cizince. Božena Kamenická,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama