Za dva dny mu zmizí výplata

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4709
11.9.20 22:37
@pikola píše:
To je ta z výměny manželek ne? :mrgreen:

Spíš by tam mohli účinkovat. To by byl materiál. Jen je strašně smutné, že to vždy odnesou děti. Těch je mi opravdu líto. A po poslední výměně jsem se rozhodla, že už nemám žaludek se na tyhle idioty dívat. Jak tam vidím v tom ty děti, tak to na mě negativně doléhá. Opravdu téměř dno společnosti(někteří).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3439
11.9.20 22:41

:zed: :zed: :zed: to je dotaz jak z Bravíčka
ale bohužel tehdy to bylo jen o puboších, nyní je to i o Dětech!!
hlavně se vzpamatuj, nikdo tě nesmí bít.. dále si zařiď bydlení a své vlastní finance.. on má zjevně problém typu dluhy/hraní.. to úplně bije do očí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3929
12.9.20 07:03
@Jeity píše:
Ahoj ziju s pritelem uz 6let mam 2syny predchoziho manželství přítel je bere jako vlastni a ma je rad u nas nastali problemy ze jsem zacla zjistovat ze mi pritel strasne lze i ve vecech ktere jsou dulezite jako co se tyce placeni domacnosti ze skryval upominka za eletriku a me tvrdil ze je vse v poradku přítel ma praci ale - kdyz bere vyplatu tak za dva dny ji nema a nikdy mi nerekl kam to dava stratila jsem v nem duveru a diky lhani jsme se pohadali a on me nekolikrat uhodila ja ho vyhodila ted je uz po druhe na ubytovně kde pak mu je uzko a vola jak me miluje atd kdyz povolim aby prijel prijde mi ze je pak na koni a ja se tim ubijim ted nastal dalsi problem ma syna ktereho nevidel 3roky a byvala partnerka utla setkavani jelikoz pritel jen sliboval a nic nedodrzel ted ji kontaktoval a ma ject za svym synem ktery bude u pritelovy matky jen chci dodat ze jeho matka me od zacatku nemusi ale duvod nikdy nerekla no a ja mam hlave ted zmatek ze tam jede uvidi syna a na nas zapomene a da prednost jim vim ze jsem ho vyhodila ale stale ho miluju ale zaroven se bojim se k nemu vratit ze to bude stejny mam mit strach ze jeho syn kteremu je 7let a nevidel ho ze partner uz nebude mut zajem i nas dekuji vsem za radu :zed:

Vis, ze existuji carky ve vetach a velka pismena?.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.9.20 15:49

No děkuju už jsem to utla a máte všichni pravdu tohle neni zodpovedný člověk pro život jen jsem byla obětí manipilace a lháře neříkám ze to neboli ale vše preboli neustále me otravuje kontaktuje a říká jak me miluje musím se odprostit a dát dětem lepší vzor :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9856
14.9.20 18:02

@Jeity To je mega dlouhá věta teda 8o Vykašli se na něj, co z něj máš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
14.9.20 18:16

To je nejdelší věta, jakou jsem kdy četla :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1848
14.9.20 18:23

No tak doufám, že to uvědomění ti dlouho vydrží..  :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3976
14.9.20 18:36

Takhle nějak si představuji tradiční romskou domácnost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
14.9.20 19:08

No koukam ze rejpalove se najdou ale to uz v tomto světě bejva hned v tom vidite romy vymenu manželek vubec nevite co a čím si lide prochazeji :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama