Jak se to ty ženský dozvěděly? :-D

151
12.6.21 12:54

Jak se to ty ženský dozvěděly? :-D

Tak už mě dokonce minulý týden řešily na obědě, prý já údajně masturbuji, ale zaráží mě jedna věc, jak se to sakra dozvěděly? Jsou to mladé kočky, do práce chodí až na 8:00, protože to jsou maminy. Jedna dokonce řekla: " No, to si děláš prdel? "

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9590
12.6.21 13:04
@Zdeněk IV píše:
Tak už mě dokonce minulý týden řešily na obědě, prý já údajně masturbuji, ale zaráží mě jedna věc, jak se to sakra dozvěděly? Jsou to mladé kočky, do práce chodí až na 8:00, protože to jsou maminy. Jedna dokonce řekla: " No, to si děláš prdel? "

A co to má spolecnyho s tím, že chodí až na 8. Si ho honis v práci? A dělá to každej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
966
12.6.21 13:04
@Zdeněk IV píše:
Tak už mě dokonce minulý týden řešily na obědě, prý já údajně masturbuji, ale zaráží mě jedna věc, jak se to sakra dozvěděly? Jsou to mladé kočky, do práce chodí až na 8:00, protože to jsou maminy. Jedna dokonce řekla: " No, to si děláš prdel? "

To jsi špatně pochopil, podle té poslední věty se ony bavily jen mezi sebou, jak si to dělají samy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
12.6.21 13:07

JančaS84

@JancaS84 píše:
A co to má spolecnyho s tím, že chodí až na 8. Si ho honis v práci? A dělá to každej.

No, já jsem totiž na šatně už po 14:30 většinou sám, takže nikdo tam není a od 15:00 se už na šatnu nikdo nedostane, takže tam nikdo není. Masturbuji na wc, ale nikdo tam není, tak mě spíš zaráží, jak se to ty holky dozvěděly? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30479
12.6.21 13:09
@Zdeněk IV píše:
No, já jsem totiž na šatně už po 14:30 většinou sám, takže nikdo tam není a od 15:00 se už na šatnu nikdo nedostane, takže tam nikdo není. Masturbuji na wc, ale nikdo tam není, tak mě spíš zaráží, jak se to ty holky dozvěděly? :think:

Kouknou a vidi, ze se na nic jiného nezmůžeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13290
12.6.21 13:11

Omg, co je to zase za diskuzi? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
12.6.21 13:12

Vokiska

@vokishka píše:
Kouknou a vidi, ze se na nic jiného nezmůžeš.

Takže to poznají podle očí? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13290
12.6.21 13:14
@Zdeněk IV píše:

Možná si u toho hekal a nějaký chlap na WC tě poznal a řekl to ženským.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32627
12.6.21 13:14
@Zdeněk IV píše:

Velký bratr tě sleduje. Opravdu je nutný zakládat takovou trapnou diskuzi na Emiminu?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1676
12.6.21 13:17
@Zdeněk IV píše:

Hele zas tak blbej úplně nejsi ne? Někdy jsou tvoje diskuze i celkem vtipný, ale tohle se nepovedlo. No a přece honí každej, kor nekdo jako ty, co je pro něj vrchol blaha holka s bicikem na obrázku a nic jiného nezažil. To opravdu nemusíš mít napsaný na čele :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13290
12.6.21 13:18

Příště to nedělej v práci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
12.6.21 13:20
@Zdeněk IV píše:

Tak zaprvé masturbuje snad každý normální a zdravý člověk, takže neobjevily nic světoborného, že ty taky. No a pak je druhá věc, že jseš nejspíš opravdu tak zoufalej, že jsou přesvědčené, že Ty jenom masturbuješ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9390
12.6.21 13:21

@Zdeněk IV Co to má jako být??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5648
12.6.21 13:21

@Zdeněk IV a stejně furt věřím, že nejsi skutečný :mrgreen: Ale pobavíš, to zas joooo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13159
12.6.21 13:31
@Zdeněk IV píše:
No, já jsem totiž na šatně už po 14:30 většinou sám, takže nikdo tam není a od 15:00 se už na šatnu nikdo nedostane, takže tam nikdo není. Masturbuji na wc, ale nikdo tam není, tak mě spíš zaráží, jak se to ty holky dozvěděly? :think:

Nemáš chlupatý dlaně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat