Jak se to vyřizuje? Péče o dítě do 7 let

Anonymní
30.3.17 15:36

jak se to vyřizuje? Péče o dítě do 7 let

Ahoj, nevíte někdo co je třeba k vyřízení za doklady, jestli budu muset do školky nebo jen vyplním čestné prohlášení? Smí mít dítě kroužek? chodí mi do 2.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3379
30.3.17 16:17

Jen podepíšeš na pojišťovně prohlášení. Kroužek neřeš, hlavně ať není víc jak ty 4 hodiny ve školce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6531
30.3.17 16:30

Přineseš na pojišťovnu rodný list dítěte a svůj OP, podepíšeš prohlášení a hotovo. Na kroužek může.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
30.3.17 20:21

No já znám spousty maminek, co jsou doma a děti chodí do družiny nebo do školky i po spaní, podle mě to ani nikdo nekontroluje si myslim. nebo mate jine zkusenosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6644
19.4.17 23:29

Tak ta kontrola by mě taky moc zajímala. Máte někdo zkušenost? :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.19 11:08

Nikdo se zkušeností není?

• Citovat
  • Nahlásit
15533
25.2.19 11:11
@Anonymní píše:
Nikdo se zkušeností není?

S čím konkrétně?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14948
25.2.19 11:16
@Tichošlápek píše:
S čím konkrétně?

Zřejmě je to výzva ostatním, aby se pochlubili, jak podváděli a jak jim to prošlo nebo neprošlo, jestli to teda navazuje na příspěvek uživatelky @Jahudka84:lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TAPTINKA
25.2.19 11:59

Ahoj,

je to pouze na svedomi maminky. Pokud to prohlasi, ze celodenne a radne pecuje, narok na kategorii L ma.

I kdyby pojistovna vedela ze dite do skolky ( a jake) chodi, tak nema jak mit dolozeno - i kdyby se na danou skolku obratila, skolka ji ze zakona nesmi tuto informaci poskytnout.

Inko z prace

• Citovat
  • Nahlásit
8236
25.2.19 12:05
@Anonymní píše:
Ahoj,

je to pouze na svedomi maminky. Pokud to prohlasi, ze celodenne a radne pecuje, narok na kategorii L ma.

I kdyby pojistovna vedela ze dite do skolky ( a jake) chodi, tak nema jak mit dolozeno - i kdyby se na danou skolku obratila, skolka ji ze zakona nesmi tuto informaci poskytnout.

Inko z prace

Naopak školka je povinna tuto informaci poskytnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14092
25.2.19 12:09
@karkarka píše:
Naopak školka je povinna tuto informaci poskytnout.

Na základě čeho? Ředitelka zdejší školky sousedce řekla, ze žádné kontroly nechodí. Za 20 let praxe prý ani jedna… opatření jak noha :palec: svědomí je věc druhá, poměrně naivní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
25.2.19 12:26

Neni pravda, ze kontroly nechodí. Naopak, k mamce do práce opakovaně došly žádosti o doložení docházky dítěte prave kvůli teto peci do sedmi let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.2.19 12:28

Mě ředitelka řekla, že píší a odesílají nějaké výkazy a z těch to pak mohou zjistit. Ale co, kam a jak už jsem se neptala. To posílají výkazy pojišťovně?

• Citovat
  • Nahlásit
15533
25.2.19 12:34
@Anonymní píše:
Mě ředitelka řekla, že píší a odesílají nějaké výkazy a z těch to pak mohou zjistit. Ale co, kam a jak už jsem se neptala. To posílají výkazy pojišťovně?

Ne, ty jdou zřizovateli. Ale jestli ma pojistovna pak přístup to nevim. Nicméně pojistovna si muze od rodiče vyžádat potvrzeni o dochazce a to mu vystaví prave školka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12631
25.2.19 13:38

Holky a jak to tedy je, stále jsou jen ty 4 hodiny denně (čili dopoledne)? Nic se tam nezměnilo? :think: A ještě sem tady četla, že to je jen pro děti s nějakou nemocí, jako třeba pro autisty apod - ale to bylo jen kvůli přiznání peněz, že? :think:

At v tom mám pořádek :mrgreen: Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat