Udání kvůli daním?

Anonymní
8.6.15 14:45

jak se tohle resi udani

Ahoj maminky predem se omlouvam za anonym, ale mam znamou, ktera je na RD…bere jeste pripevky na bydleni atd…a pred nejakou dobou si otevrela klubik kde hlida deti…za penize atd…ted tedy na ni prislo udani kvuli danim atd jak se tohle pak resi..ona tedy tvrdi ze to udela jako pres nejakeho znameho co podnika a ma firmu jako ze u neho bude mit smlouvu a ze on ji zamestna no nevim vyzna se v tom nekdo dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2874
8.6.15 14:48

Fiktivně jí zaměstná na smlouvu a pak si vše vyřídí v hotovosti. Klasika.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26152
8.6.15 14:48

Tak známá si docela ví rady ;) a ty jsi v tom nějak zainteresovaná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6098
8.6.15 14:50

Jako promiň, ale když už chcete podvádět, tak si aspoň zaplaťte účetní a nesomrujete ještě rady zdarma na internetu. :roll: Pak jsou všichni naštvaní na Babiše, že chce pokladny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4448
8.6.15 14:52
@Boudová píše:
Jako promiň, ale když už chcete podvádět, tak si aspoň zaplaťte účetní a nesomrujete ještě rady zdarma na internetu. :roll: Pak jsou všichni naštvaní na Babiše, že chce pokladny.
:lol: :potlesk: :potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 14:53

Nnn nejsem v tom zaregistrivana take mne to vadi co dela uz jsme se i pohadaly..tak bere na bydleni 9000 a jeste ma rodicak a vydela si tak jsem se jen ptala ona si mysli ze bude platit pokutu tak se ptam ze se boji atd

• Nahlásit
  • Citovat
1715
8.6.15 15:04
@Anonymní píše:
Nnn nejsem v tom zaregistrivana take mne to vadi co dela uz jsme se i pohadaly..tak bere na bydleni 9000 a jeste ma rodicak a vydela si tak jsem se jen ptala ona si mysli ze bude platit pokutu tak se ptam ze se boji atd

Tak pokud ti to tak vadí, a vadí ti ještě bere příspěvky na bydlení, tak se na ní vyprdni a neřeš to tady. Plýtvej svůj čas a energii na něco užitečnějšího.
Ale já to znám - já jsem byla taky taková. Pořád jsem řešila něčí problémy a život a když pak přišlo na mě, tak se vždycky všichni otočili zády… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
8.6.15 15:04
@Anonymní píše:
Nnn nejsem v tom zaregistrivana take mne to vadi co dela uz jsme se i pohadaly..tak bere na bydleni 9000 a jeste ma rodicak a vydela si tak jsem se jen ptala ona si mysli ze bude platit pokutu tak se ptam ze se boji atd

Pokud jí nato příjdou, tak ano, pokud to bude mít přes známého a ošéfuje si to, tak jí nic nehrozí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
8.6.15 15:08
@Anonymní píše:

Já chci mít taky tolik peněz :,( :,( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
555
8.6.15 15:15
@Boudová píše:
:potlesk: :potlesk:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.6.15 15:20

Taky bych chtěla mít tolik peněz :roll: dneska musí být člověk vychcanej, aby něco měl a když něco chce musí se zajímat kde má na co jaký nárok :think:

• Nahlásit
  • Citovat
6098
8.6.15 15:23
@Anonymní píše:
Taky bych chtěla mít tolik peněz :roll: dneska musí být člověk vychcanej, aby něco měl a když něco chce musí se zajímat kde má na co jaký nárok :think:

Já bych neřekla, my oba pracujeme. Musím se přiznat, že přítel ještě o mnoho víc než já a máme se velmi dobře. Možná stačí si nestěžovat a nezávidět. A budete si mít taky dobře. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5145
8.6.15 15:24
@Anonymní píše:
Taky bych chtěla mít tolik peněz :roll: dneska musí být člověk vychcanej, aby něco měl a když něco chce musí se zajímat kde má na co jaký nárok :think:

To jo no škoda že jsem na tohle blbá a bojácná :lol: ale je fakt že se mají potom daleko lépe než normální pracující. Já třeba i když jsem pracovala jsem tolik neměla sakra.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3348
8.6.15 15:26
@Boudová píše:
Já bych neřekla, my oba pracujeme. Musím se přiznat, že přítel ještě o mnoho víc než já a máme se velmi dobře. Možná stačí si nestěžovat a nezávidět. A budete si mít taky dobře. :kytka:

Tak tak :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1504
8.6.15 15:39

Njn nekdo to holt umi…ja sice tolim nemam, ale tak to je tim ze jsem na rodicaku ale az pujdu zase do prace tak to bude lepsi aspon ze jsme vsichni v poradku a zdrav

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama