Jak se u vás projevil syndrom karpálního tunelu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
PHV
Zasloužilá kecalka 587 příspěvků 25.04.18 12:40
Jak se u vás projevil syndrom karpálního tunelu?

Ahoj, jak již název napovídá - jak se u vás projevoval zánět karpálního tunelu? V říjnu jsem mela zánět šlach, nicméně oproti tomu mě ruka bolí a brní hlavně v klidu. Zítra vyrazím na chirurgii, ale zajímá mě, jestli počítat spíš zase se šlachama nebo s karpálem. Všude je plno všeobecných příznaků všeho možného, ale mě zajímají konkrétní zkušenosti. Děkuji :hug:

Reakce:
LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 25.04.18 13:12

@PHV manžel to samé. Nejdříve zánět šlach a do půl roku karpály. Bolesti, brnění v prstech a dlani, kolikrát mu to střílelo až do ramene. Nejhorší to bylo večer a v noci. Vytrpěl si s tím jak pes. A dopadlo to tak, že musel více jak rok a čtvrt marodit. Operace a ruka v háji. Odnesly to nervy a ani měsíce poctivé rehabilitace mu nepomohly. Má doživotní následky, v ruce nemá cit a sílu a je doživotně omezen v práci. V té původní musel skončit. Urychleně jdi k lékaři a vyžádej si EMG vyšetření. Jestli chceš napiš mi zprávu, nechci rozebírat manželovo zdraví veřejně na netu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejotrávenější fanynka: Jágr na ledě zářil, Kopřivovou ale příliš nezajímal

Ačkoliv se toho o – na první pohled – vlažném vztahu mezi Jaromírem Jágrem a... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >