Jak se u vás projevil syndrom karpálního tunelu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PHV
Kecalka 332 příspěvků 25.04.18 12:40
Jak se u vás projevil syndrom karpálního tunelu?

Ahoj, jak již název napovídá - jak se u vás projevoval zánět karpálního tunelu? V říjnu jsem mela zánět šlach, nicméně oproti tomu mě ruka bolí a brní hlavně v klidu. Zítra vyrazím na chirurgii, ale zajímá mě, jestli počítat spíš zase se šlachama nebo s karpálem. Všude je plno všeobecných příznaků všeho možného, ale mě zajímají konkrétní zkušenosti. Děkuji :hug:

Reakce:

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 25.04.18 13:12

@PHV manžel to samé. Nejdříve zánět šlach a do půl roku karpály. Bolesti, brnění v prstech a dlani, kolikrát mu to střílelo až do ramene. Nejhorší to bylo večer a v noci. Vytrpěl si s tím jak pes. A dopadlo to tak, že musel více jak rok a čtvrt marodit. Operace a ruka v háji. Odnesly to nervy a ani měsíce poctivé rehabilitace mu nepomohly. Má doživotní následky, v ruce nemá cit a sílu a je doživotně omezen v práci. V té původní musel skončit. Urychleně jdi k lékaři a vyžádej si EMG vyšetření. Jestli chceš napiš mi zprávu, nechci rozebírat manželovo zdraví veřejně na netu…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >