Jak se u Vás projevovaly otoky při potravinové alergii?

Anonymní
7.11.20 11:00

Jak se u Vás projevovaly otoky při potravinové alergii?

Anonym - zdravotní stav
Prosím o popis, jak u Vás probíhal otok při alergii na potravinu/jídlo?
U dcery se otok rozvíjí z obou stran vzadu pod jazykem, pak vepředu pod jazykem, na horním patře za zuby a na tvářích uvnitř. Dle lékaře to není zcela typické, ale jsme na malém městě, ještě nás čeká návštěva zkušenějšího odborníka. Mohu poprosit o to, jak moc typický je tento průběh otoků po potravinové alergii. Otoky se nám zatím opakují, ještě nemáme eliminované všechny problematické potraviny (všechny ještě neznáme).
Jedná se mi o to kde Vám ústa otékala při potravinové alergii. Prosím piště klidně anonymně, ale velmi by mi to nyní pomohlo, abych věděla, jak moc netypický je průběh u dcery, nebo zda je to ve skutečnosti celkem běžné.
Velice děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6347
7.11.20 11:18

U mě otoky při potravinové alergii probíhají tak, že oteče celý krk a mám tak 2 minuty na to, vzít si léky, pak už je potřeba volat záchranku. Já třeba otoky v puse vůbec nemám jazyk, pod jazykem, tváře, všechno je OK. Třeba mojí mámě po arašídech oteče jenom jazyk a to tak, že se nevejde do pusy, ale dýchat nosem může. Mojí sestře zase otékají vnitřky tváří. Takže bych řekla, že žádný typický alergický otok neexistuje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3900
7.11.20 15:48

Dceři u jedné alergie oteče krk, u druhé dásně a rty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
7.11.20 18:11

Já měla dlouhodobě ekzém a průjem. Takže otoky naštěstí žadné.
Jen jednou když jsem snědla potravinu kde byla obsažená sója. Otekl krk z obou stran, dýchat jsem mohla, ale polykat ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
102
8.11.20 08:36

@Heivka souhlasím. Žádný typický otok při alergii neexistuje.

K zakladatelce: Není mi úplně jasné, k čemu ti ta informace bude dobrá? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama