Jak se u vás projevuje ovulace?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 20:35
Jak se u vás projevuje OVULACE?

Ahoj, měla by přijít moje první ovulace. Nevím, co čekat, jak ji poznat. Jak to poznáte vy? Moc díky

Přečtěte si článek: Jak poznat ovulaci

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
pikola
Generální žvanilka 21641 příspěvků 31.07.19 20:38

Nijak. Proč myslíš, že by to měla být tvoje první ovulace? :think:

impossible
Stálice 92 příspěvků 31.07.19 20:39

Bolí mě břicho více, než při menstruaci. A to jako fakt.

Alušáček
Závislačka 3949 příspěvků 31.07.19 20:41

Zvýšená chuť na sex :lol:

ugluk
Hvězda diskuse 47338 příspěvků 31.07.19 20:42

Nijak. Jednou se projevila pozitivním testem 14 dní poté.

lebonkaa
Povídálka 21 příspěvků 31.07.19 20:49

U mne se ovulace projevuje nasledovne:

• ostrá kratkodoba bolest v ovulujicim vajecniku
  • hojný bilkovy hlen několik dní před i po ovulaci
  • větší chuť na sex
  • občas i ovulační špinění
krysoleta
Povídálka 48 příspěvků 31.07.19 20:51

Bodavá bolest na té straně, který vaječník zrovna ovuluje a při prudkém sedání zesílení bolesti.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 21:01

Ahoj holky, je možné, ze ovulace je pobolivani podbrisku které konci par silnymi tupymi pichnutimi vzdy na prave strane podbrisku a pak bolest konci a mam jakoby bolavy podbrisek z posilovani? nevim jak to popsat :) Ovulaci nemerim a testy si zatim nedelam, ale zajimalo by me, jestli to muze byt ono. Driv jsem nic takového necitila, az po revizi.. mam cykly 30 az 33 dni a toto se mne stává az 22dc. Jde mne o to, abych vedela, kdy příští mesic zkusit ovulaci testovat.. dekuju :kytka:

saramo
Závislačka 2800 příspěvků 31.07.19 21:11

Pozvolné pobolívání pár hodin a pak cca hodinová celkem velká bolest na jedné straně podbřišku (strany se střídají). Bezpečně takto ovulaci poznám asi od 13 let, to jsem ale nevedela co to je…

fea 75
Povídálka 47 příspěvků 31.07.19 21:35

K výše zmíněným příznakům mám ještě podobnou náladu jako při menses, někdy mi uplně hrabe na palici :cert:

kacakaca
Závislačka 2803 příspěvků 31.07.19 22:14

Najednou je vsude plno sexy chlapu. Driv jsem myslela, ze jsou mesta, kam se ti pekni chlapi sestehovali. Dnes vim, ze jsem tam jen byla ve spravny cas.

kajako
Povídálka 49 příspěvků 31.07.19 22:17

Anonymni @pokud se ti to opakuje pravidelně každý mesic, tak to pravděpodobně ovulace bude. Ale nemam zkušenost s tak dlouhými cykly..

Julie 22
Kecalka 178 příspěvků 31.07.19 22:21

Ahoj holky s manželem se o mimi snažíme rok a půl a nic s toho dvakrát jsem potratila i když už máme 3 leteho kluka tak by jsme chtěli včera jsem byla na gynde a doktor mi říkal že se vajíčko uvolnilo takže vše proběhlo v pořádku doufáme že se chytil ale doktor se tvářil jako že jo takže jsem 1 dpo tak uvidíme včera když jsem přišla. Od doktora tak jsem si odskočila a na papíru měla hlen s se slabou krvi co to znamená??? včera jsme to radši ještě pojistili půl hodiny jsem měla nohy nahoře a pak půl hodiny jsem ležela na břiše takhle mi to poradil doktor tak uvidíme ještě mi dal ultrazvuk jak se vajíčko uvolnilo tak uvidíme jestli se chytlo všem držím palečky ať to vyjde taky :andel:

Julie 22
Kecalka 178 příspěvků 31.07.19 22:31
@kacakaca píše:
Najednou je vsude plno sexy chlapu. Driv jsem myslela, ze jsou mesta, kam se ti pekni chlapi sestehovali. Dnes vim, ze jsem tam jen byla ve spravny cas.

Ahoj poradíš mi!!!
Ahoj holky s manželem se o mimi snažíme rok a půl a nic s toho dvakrát jsem potratila i když už máme 3 leteho kluka tak by jsme chtěli včera jsem byla na gynde a doktor mi říkal že se vajíčko uvolnilo takže vše proběhlo v pořádku doufáme že se chytil ale doktor se tvářil jako že jo takže jsem 1 dpo tak uvidíme včera jsem přišla a šla jsem si odskočit a na papíru jsem měla hlen se slabou krvi poradíte mi co to znamená děkuji??? včera jsme to radši ještě pojistili půl hodiny jsem měla nohy nahoře a pak půl hodiny jsem ležela na břiše takhle mi to poradil doktor tak uvidíme ještě mi dal ultrazvuk jak se vajíčko uvolnilo tak uvidíme jestli se chytlo všem držím palečky ať to vyjde taky :andel:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 22:33

1-2 dny predem bilek, v den bolesti na jedne strane podbřišku a velka chuť plodit. Otehotnela jsem ted naposledy tak, ze mi muj muz rajtoval po tom bolavem podbrisku, myslela jsem, ze se zblaznim. Zjevne to ale bylo trefeny na minutu :mrgreen: tak drzim palce

@Julie 22 tak to krvaceni bud ovulacni nebo pan doktor pri nataceni odrel cipek :think:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama