Jak se ubránit sexu na první schůzce?

55749
30.7.15 12:14

Jak se ubránit sexu na první schůzce

Předem se omlouvám za asi poněkud divné téma, ale v poslední době se tímto problémem docela dost zabývám.
Ráda bych poprosila ty zkušenější z vás, kterým se přihodilo, že ještě před první schůzkou..případně před druhou začíná protějšek různě tlačit nebo naznačovat, jestli znáte nějaké fígle, případně reakce, jak sblížení odmítnout, ale dotyčného zájem si udržet natolik, aby měl zájem se dál stýkat i bez toho, že hned skončíte v posteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27012
30.7.15 12:17

Zajímavá otázka… počkám si na cenné rady jak ze sexuchtivého chlapa udělat manžela :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.7.15 12:19

@Venetia jednoduše :D U všech jsem trvala na testech HIV, čímž se to velmi příjemně protřídilo a taky pozdrželo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3667
30.7.15 12:19

Běž na rande neoholená. Pak se udržíš! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.7.15 12:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
30.7.15 12:21
@cilam píše:
@Venetia jednoduše :D U všech jsem trvala na testech HIV, čímž se to velmi příjemně protřídilo a taky pozdrželo :D
:mrgreen: kondom nestačil? :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20807
30.7.15 12:23
@berusa.m píše:

Přesně, osvědčená rada :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339

@JaneDoe ten nesnáším a jak jsem to řekla, každej chlap mi vždycky přitakal :D Tím ale sklapla past, pak nezbývalo než testy… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55749
@cilam píše:
@Venetia jednoduše :D U všech jsem trvala na testech HIV, čímž se to velmi příjemně protřídilo a taky pozdrželo :D

O to, jak to utnout mi nejde, to zvládnu také… mně jde ted čistě o to, jestli to jde ještě zvrátit, pokud vás ten chlap zajímá a nechcete mu skočit rovnou do postele. Nějakou vtipnou reakcí apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55749
30.7.15 12:24
@berusa.m píše:

O mne nejde, jde o to probudit v něm zájem se nejdříve poznat, aby ani on na to netlačil

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1219
30.7.15 12:25
@Venetia píše:
O to, jak to utnout mi nejde, to zvládnu také… mně jde ted čistě o to, jestli to jde ještě zvrátit, pokud vás ten chlap zajímá a nechcete mu skočit rovnou do postele. Nějakou vtipnou reakcí apod.

až po svatbě mladej, až po svatbě :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.7.15 12:25

@Venetia ale chlap bude tlačit každej a hned, to je přirozenost, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55749
30.7.15 12:27
@cilam píše:
@Venetia ale chlap bude tlačit každej a hned, to je přirozenost, ne? :think:

A jak se z toho vyvlíknout, ale udržet si zájem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
339
30.7.15 12:27

Osobně by se mě skoro dotklo, kdyby to na mě chlap nezkusil :D (bych hned doma zjišťovala, kde je chyba, zuby vyčištěný, oči nerozmazaný,… :D )
Už nám není patnáct, aby mi chlap řekl „neboj miláčku, nebudu na tebe spěchat, počkáme, až budeš chtít“ :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
40270
30.7.15 12:28
@Venetia píše:
O mne nejde, jde o to probudit v něm zájem se nejdříve poznat, aby ani on na to netlačil

No, to uděláš právě tím, že mu nedáš. ;) chlapi jsou furt lovci, co mají hned, je zas tak nebere. Jinak bych k tomu neoholení přidala nějaký bavlněný bombarďáky, pak mu nedovolíš ani ti někde v autě vyhrnout sukni. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama