Jak se umývate

Anonymní
16.5.21 01:38

Jak se umývate "tam dole"?

Ahoj Holky, chtěla bych se zeptat, jak se tam dole umývate? Furt někde čtu něco jiného a nevím, co je vlastně správně.
Používáte nějaké speciální mýdlo? Nebo jen vodou? Taky třeba jak částo.
Je mi 16, a nikdo mi o tom moc neříkal :/ takže budu ráda za jakoukoliv radu :hug:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Velikost písma:
996
16.5.21 01:55
@Anonymní píše:
Ahoj Holky, chtěla bych se zeptat, jak se tam dole umývate? Furt někde čtu něco jiného a nevím, co je vlastně správně.
Používáte nějaké speciální mýdlo? Nebo jen vodou? Taky třeba jak částo.
Je mi 16, a nikdo mi o tom moc neříkal :/ takže budu ráda za jakoukoliv radu :hug:

Tak bud ses uchyl co si chce pocist, jak si zensky umyvaj frndy a nebo si v sestnacti letech vylezla z lesa, ze nevis jak se dole umyt? Jak si to delala doted?
Zapoj mozek.

• Nahlásit
153
16.5.21 02:45
@janikema90 píše:
Tak bud ses uchyl co si chce pocist, jak si zensky umyvaj frndy a nebo si v sestnacti letech vylezla z lesa, ze nevis jak se dole umyt? Jak si to delala doted?
Zapoj mozek.

Tak Asi bych klidnila hormon ty Xeno… Já používám chilli intim mýdlo :) vezmu s tím oba směry :) přes den po obou potřebách otiram chilli vlh. ubrouskama

• Nahlásit
996
16.5.21 06:32
@Rejže.kl píše:
Tak Asi bych klidnila hormon ty Xeno… Já používám chilli intim mýdlo :) vezmu s tím oba směry :) přes den po obou potřebách otiram chilli vlh. ubrouskama

Gratuluju 🙌🏼 👏🏼 😂 Delate reklamu na chilli mydlo nebo co? 😀
Prosim vas, kazda zenska vi, jak se dole umyt. Ale jste moc laskava, ze ted vsichni vime, ze je potreba umyt oba smery a ze se po obou potrebach utirate vlh. ubrouskama 😂 Kazda prumerne inteligentni zena tohle vi.
Utirat a umyt si spodek umi i moje sestileta neter.
Nejspis jste ukojila nejakyho uchylacka co presne cekal na takovou odpoved 😀.

Příspěvek upraven 16.05.21 v 06:46

• Nahlásit
Anonymní
16.5.21 06:45
@janikema90 píše:
Zapoj mozek.

Ale no taaaak :hug: vem si prasek a zkus se jeste dospat :*

Intimni olej z Havlikovy Apoteky, 2× denne :mavam:

• Nahlásit
50991
16.5.21 07:07
@janikema90 píše:
Gratuluju 🙌🏼 👏🏼 😂 Delate reklamu na chilli mydlo nebo co? 😀
Prosim vas, kazda zenska vi, jak se dole umyt. Ale jste moc laskava, ze ted vsichni vime, ze je potreba umyt oba smery a ze se po obou potrebach utirate vlh. ubrouskama 😂 Kazda prumerne inteligentni zena tohle vi.
Utirat a umyt si spodek umi i moje sestileta neter.
Nejspis jste ukojila nejakyho uchylacka co presne cekal na takovou odpoved 😀.Příspěvek upraven 16.05.21 v 06:46

Každá průměrně inteligentní žena ví, že vlhčený ubrousky/toaleťák je pěkný chemický koktejl a není to vhodné na každodenní použití ;)

• Nahlásit
77368
16.5.21 07:12
@Rejže.kl píše:

Jojo, to delas pro své zdravi opravdu uzasnou sluzbu, smrdlat se několikrát denně koktejlem chemie, z nichž některé slozky jsou vedci oznaceny za potenciálně rizikové pro zdraví… A o hloupem pokusu o reklamu ani nemluvim.

• Nahlásit
2040
16.5.21 07:17

Voda. Večer ve sprše, přes den dle potřeby. Žádná věda. Pokud ten dotaz myslíš zcela vážně, kup si nebo stáhni na netu nějaké knížky o ženském těle, dospívání, hygieně…bývá to tam velmi pěkně popsané, dozvíš se tam vše potřebné. Je to sice cíleně na mladší holky, ale to ničemu nevadí. Na získání informací nikdy není pozdě. Pokud jsi jen uchylnej trol, no tak ti moje odpověď asi nijak nepomůže, užij si to.

• Nahlásit
1707
16.5.21 07:40

Ja používám jemné intimni mydlo od Manufaktury, pri kazdem sprchovani.

• Nahlásit
7334
16.5.21 08:00
@Rejže.kl píše:

Vždyť má pravdu. Hygiene se snad učí od narození ne. V šestnácti nevědět jak se umýt je mazec. A ty tvoje chilli srajdy snad ani komentovat nebudu. Až se budeš potýkat po čase se záněty, vzpomeň si že to je z nadměrné hygieny temihle svinstvy.

• Nahlásit
12930
16.5.21 08:01

Zame je tohle dost podezřelý dotaz.
Vážně se tohle resi v šestnácti?
Doteď to, zakladatelko, probíhalo jak?
Pokud ti jde o mýdlo, tak musíš sama zjistit, které ti vyhovuje.

• Nahlásit
7334
16.5.21 08:02

Žádna intimní mýdla, vlhčené ubrousky, gely. Pouze čistá voda. Nic se nemá přehánět, a tyhle reklamní blbosti ti zadelaji akorát na záněty, protože se mění prirozene pH.

• Nahlásit
8697
16.5.21 08:03

Vodou. Nikdy jsem neměla problém se záněty, až v jednom těhotenství jsem měla dva za sebou. A první opatření, co gynekoložka doporučila, bylo nepoužívat žádnou kosmetiku, ani intimní, a mýt jen vodou. Pomohlo to.

• Nahlásit
3070
16.5.21 08:15

Sprchovym gelem jako zbytek tela :nevim:

• Nahlásit
413
16.5.21 08:28
@Hoa Mai píše:
Vodou. Nikdy jsem neměla problém se záněty, až v jednom těhotenství jsem měla dva za sebou. A první opatření, co gynekoložka doporučila, bylo nepoužívat žádnou kosmetiku, ani intimní, a mýt jen vodou. Pomohlo to.

Ano, taky tak.
Tenkrat jsem dobré víře používala Dove intim gel a ten mi to jen zhoršoval.

Takže na radu gynekologa pouze vodou a 1 týdně intim gel z lékárny, ne z drogerie.

P. S. Radu, jak se mýt, jsem dostala ve 30, zakladatelka bude mít náskok :wink:

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat